Şimdi Ara

Street Fighter IV [Ana Konu | Rehber,Turnuvalar,Haberler] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.829
Cevap
1
Favori
88.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Skyneti ekleyenler dikkat çünkü adam at hırsızı
  • YAA BEn Bu RYU nıın ULTRA COMBOSUNU yapamıyorum 3yumruk var fakat ardı ardına 3kere basıyorum bsy olduğu yoık yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustilinyo26

YAA BEn Bu RYU nıın ULTRA COMBOSUNU yapamıyorum 3yumruk var fakat ardı ardına 3kere basıyorum bsy olduğu yoık yardım ederseniz sevinirim

hocam:D 3 kere yumruğa basmayacaksınız:) 3 yumruğa aynı anda basacaksın:)

yani ultra içine aşğı iler tekrar aşağı ileri ile beraber kısa orta ve uzun yumruk üçüne ya da ps de oynuyorsanız L1 e basacaksınız:)
    L1 3 yumruk aynı anda demek:)
  • Peki bu bazı krakterlerde CHARGE olayı var ne olduğunu ve nasıl yapıldığını anlamadım yardım ederseniz sevinirm
  • Bi adam üzerinde yoğunlaşırsan o kadarda zor komboları yok ya alt sağ yumruk/tekme alt sol yumruk/tekme sağ aşağı sağ yumruk/tekme sol aşağı sol yumruk/tekme ultralarada esc ye tıklayıp command listten bakabilirsin onlarda dediklerim gibi ama bu sefer fazla alt sağ yaparsın mesela şöyle alt sağ alt sağ yumruk / tekme yani bu kadar basit bazı karakterler charge yazar kombolarında onlara pek bulaşma istersen aslında kolayda anlatması zor basılı falan tutuyorsun tuşlara bir de mesela akumayla oynuyorsan bence ryudan daha iyi onu challenge den trial deki komboları ezberler mesela havadan tekmemi attın onun üstüne yumruk atıp hadolen yapma yada shoryuken bu gibi hareketler örneğin onları yaparken focus cancel diye bir şey var ama ilk dediklerimji yap sonra bunuda yaparsan pro olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: meo_tr

Skyneti ekleyenler dikkat çünkü adam at hırsızı

valla hacı ben ekledim at hırsızı olduğunuda bilmiyordum. Benim ev hipodromada pek yakın başıma iş açılmasın
  • merhaba herkese.ben street fighter 4 hastasıyım.ama hep online oynıcak arkadaş arıyorum.fakat oyunum korsan pcde
    maç yapılabilirmi korsan olsada.eğer yapılırsa yapmak isteyen varsa ekleyebilir
    slayerized_@msn.co m
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Bence Bu Oyunun En Önemli Eksiği Online Desteğidir.

LAG,Puan Kayıpları vs vs Bunları Kesinlikle Düzeltmeliler,Bunları Düzeltmeleri İçin Capcom İle İrtibata Geçmeliyiz Bence Çünkü Eminim Dünyada Sadece Biz Şikayetçi Değiliz...

Birde Sonda Yendiğimiz Boss "Seth" Çok Amaçsız Saçma Bir Adam Street Fighter Serilerin Hiç Birinde Olmayan Adamı Koyup Boss Yapıyorsun.Bence Boss Mr.Bison,Gouken veya Akuma Olmalıdır.

Son Olarakta Oyunun 1080p Olması Daha İyi Olurdu Ancak Beni Grafikler Yinede Tatmin Ediyor.
    Geri Kalanda Hakkını Yemişsin Oyunun Caner,Online'a Geldinmi ve Yukardakiler'e Tamam Derim Ama Diğer Özellikler Bence Gayet İyi...

Bence Bu Oyun 9 Puanı Hakediyor...

Dostum herşey kafasına göre yapılmamış street fighter 4 ün anime filmini izle hikayeyi daha iyi anlarsın ken in neden dövüşe gittiğini sethin kim oldugunu vs vs kafana göre oyun hakkında yazmışsın iyice araştır ona göre fikir üretirsen daha iyi olur gibime geliyor

• Arkadaşlar GfWL'den oynamak isteyen olursa ekleyiniz: TuCoT

Tüm giysi paketleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dru-Zod -- 23 Kasım 2011; 12:48:38 >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.