Şimdi Ara

Street Fighter IV [Ana Konu | Rehber,Turnuvalar,Haberler] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.829
Cevap
1
Favori
88.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: şanışer

quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Orjinalden alıntı: şanışer

quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Ben yarın FİFA 09+40-50 lira verip alıcam :( 120 lira vermekten iyidir

Fifa 09 verilirmi ya onun kdr cok tutulan uzun soluklu online oyun... Fifadan hayatta şaşmam xD

adamın kafasını bulandırmasana yaw

sonradan pişman olmasında yoksa sende bu elektronıkcılerden pay mı alıyon hee

Yok fifa pek sarmadı beni :P iyi güzel oyunda PS3 aldık alalı bir dövüş oyunu oynamadık TEKKEN ve Street 4 çıkıcak diye :D Çıktı zaten Killzone 2 ve RE5 de istemiyorum okullar bitene kadar oyalasın yeter

• Street Fighter 4 Ana Konusunda FIFA'yı Konuşmazsak Daha Güzel Olacak...

Ekledim Herkezi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

Street Fighter 4 Ana Konusunda FIFA'yı Konuşmazsak Daha Güzel Olacak...

Ekledim Herkezi..

iyi kızma nese ben gidim bu konudan en iyisi :D oyunu alırsam yazarım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 12 Şubat 2009; 22:28:25 >
  • bende en kısa zamanda almak istiyorum... ama ankarada alabileceği mbiryer yok. kargoyada gg den alınca en az 2 günde veriyorlar. pazartesinden önce olmaz elimde... ank ya gelmesini bekleyeceğim... bilen varsa yardım edebilir. ben aldığım anda psn vericem :) çok heycanlıyım ya...
  • Arkadaşlar bu erken gelen seriden ben de almak istiyorum ama dilin japonca olduğu söyleniyor doğru mudur acaba?

Edi büdü: Cevabımı aldım menüler ingilizceymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeyds -- 12 Şubat 2009; 23:01:50 >
  • İGN UK inceledi ve oyuna tam 10 üzerinden 9.5 verdi

Normal US UGN ise 9.3 verdi.

http://www.n4g.com/News-277090.aspx
  • Obaa Baya İyi Puan Almış...

Yalnız Arkadaşlar Oyun Süperde Online'da Bir Lobbie Sistemi Göremedim Friend List'teki Arkadaşlarımla Yaparken Nası Yapacam Bilmiyorum.Onu Çözmek Lazım...
  • puanlar harbi süper...

bu arada fifa vermek isteyen zihniyetleri kınıyorum ikisinin de yeri ayrı yau...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mistikv

2 gün içinde geliyor Allah nasip kısmet ederse benide yaz kardeşim

psn:mistikvTR

Mustafa Benide ekleyin abi_______________________ PSN:GOGOMEZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Orjinalden alıntı: mistikv

2 gün içinde geliyor Allah nasip kısmet ederse benide yaz kardeşim

psn:mistikvTR

Mustafa Benide ekleyin abi_______________________ PSN:GOGOMEZ
    tamam eklettirttirrim Senceru?
  • Ekledim..
  • quote:

Ekledim..
    bende seni ekledim....psn me
  • Tamam Kabul Ettim...

Arkadaşlar Arcade Mode'un Sonuna Geldik Seth Diye Bir Adam Geliyor Herifi İlk Round'da Nerdeyse Perfect Yapıorm Adam İkinci ve Üçüncü Roundda Azıyor Pert Hale Sokuyor Beni...
  • ruyanda geçersin sencer ruyanda hehehe
  • Street Fighterın

Bi kaç özelligini begenmedim

1.Arcade mod başlangıc guzel ama dovuşler başladıgında konusmalar yok direk baslıyor her karakterle konusma olması lazım deger verilmemis
    2.Orjinal dışına cıkılmıs ve sonuna çok zor bir adam eklenmis 50 kere denedim en az ama ne yazıkki başaramadım öldürmeyi M.Bison en son adam ve onun zor olması lazımdı resmen atılmıs bır koseye
    3.Online PS3 network baglantı gerçekten muhtesem derecede kötü Fightnight Callofduty 5 ve bunun gibi bir çok online oyun oynadım ama bukadar berbadını görmedim herkezin baglantı sonda ve okadar kasıcak bır ayrıntı göremiyorum ..........
    4.Arcade mod da kan yerine siyahlık var hosuma gitmedi degiştirile biliyormu bilmiyorum ? Ve diger bir ayrıntı Araba kırma yok Varillerin patlaması olayı yok

nebilim bence Klasik olsaydı daha iyi olurdu... diye duşunuyorum adam seçtiğimiz zaman haritada ordan oraya ucakla ucus fln gösterildi belki kafam ateri salonlarında çok kaldı mazilerde ama orjinalinde olan bir çok şey yok ve daha çok bizi şaşırtan özellikler beklerdim

Tam zamanımın ateri oyunu oldugu için bu özlliklerin kaybolması beni gerçekten üzdü

Bir zamanların efsane oyunu...
    kimimiz saatlerce sıra gelmesini bekledik...
    kimimiz ah bir jetonum daha olasa diye dua ettik...
    kimimiz onun için okuldan kaçtık...
    Efsane unutulmadı...
    Tadı hala damağımızda...

• quote:

Orjinalden alıntı: Strongiron

ruyanda geçersin sencer ruyanda hehehe

Geçtim Kanka Geçtim...

Sakura Diye Bir Japon Açıldı...

Neredeyse Bütün Karakterleri Açtım Ama Gouki,Akuma ve Seth'i Açamadım Sadece Bu 3'ü Kaldı Nası Açıcaz Bilmiyorum Valla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 13 Şubat 2009; 7:03:58 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Strongiron

ruyanda geçersin sencer ruyanda hehehe

Geçtim Kanka Geçtim...

Sakura Diye Bir Japon Açıldı...

Neredeyse Bütün Karakterleri Açtım Ama Gouki,Akuma ve Seth'i Açamadım Sadece Bu 3'ü Kaldı Nası Açıcaz Bilmiyorum Valla...

http://forum.donanimhaber.com/m_29749743/tm.htm

• 48 adet Trophy mevcut. Bunların 35 adeti Bronze, 10 adeti Silver, 2 adeti Gold ve son olarakta 1 adet Platinum.

The World Warrior - Bronze Trophy - Unlock all characters.

Color Guard - Bronze Trophy - Unlock all Colors.

No Sweat - Bronze Trophy - Unlock all Personal Actions.

Special Move Master - Bronze Trophy - Perform 100 Special Moves.

EX-cellent Master - Bronze Trophy - Perform 100 EX Special Moves.

Super Combo Master - Bronze Trophy - Perform 100 Super Combos.

Ultra Combo Master - Bronze Trophy - Perform 100 Ultra Combos.

Focus Master - Bronze Trophy - Perform 100 successful Focus Attacks.

Crowd Pleasing Master - Bronze Trophy - Perform 10 Personal Actions.

Super Combo Champion - Bronze Trophy - Perform 50 Super Combo finishes.

Ultra Combo Champion - Bronze Trophy - Perform 50 Ultra Combo finishes.

Simply Perfect - Bronze Trophy - Achieve 10 Perfect victories.

Arcade Rat - Bronze Trophy - Clear Arcade Mode with 1 character on Medium or higher difficulty.

Challenger - Bronze Trophy - Clear a Challenge in Challenge Mode.

Challenge Expert - Bronze Trophy - Clear all Challenges in Challenge Mode.

Rapid Fighter - Bronze Trophy - Clear NORMAL Time Attack in Challenge Mode.

Speed King - Bronze Trophy - Cleared HARD Time Attack in Challenge Mode.

Tough Cookie - Bronze Trophy - Clear NORMAL Survival in Challenge Mode.

Last Man Standing - Bronze Trophy - Cleared HARD Survival in Challenge Mode.

Technical Fighter - Bronze Trophy - Clear NORMAL Trial in Challenge Mode.

No Challenge Too Hard - Bronze Trophy - Cleared HARD Trial in Challenge Mode.

All Dolled Up - Bronze Trophy - Set your Title and Icon.

Medals Get! - Bronze Trophy - Collect all Medal types.

Medal Collector - Bronze Trophy - Collect 100 Medals.

Medal Hunter - Bronze Trophy - Collect 500 Medals.

Medal Master - Bronze Trophy - Collect 1,000 Medals.

Lobbyist - Bronze Trophy - Create 10 multiplayer lobbies.

Taking On All Comers - Bronze Trophy - Fight 10 opponents via fight requests.

The Road to Battle - Bronze Trophy - Play 100 online battles. (ranked match or player match)

Hard Fought Battles - Bronze Trophy - Play 200 online battles. (ranked match or player match)

Proof of Battle - Bronze Trophy - Play 500 online battles. (ranked match or player match)

Way of the Fist - Bronze Trophy - Win 5 online battles. (ranked match or player match)

The Journey Begins - Bronze Trophy - Win 10 online battles. (ranked match or player match)

First Victory - Bronze Trophy - Win 1 ranked match.

The Line Starts Here - Bronze Trophy - Win 3 ranked matches in a row.

Title Master - Silver Trophy - Collect all Titles.

Icon Master - Silver Trophy - Collect all Icons.

Sunny Daze - Silver Trophy - Perform 365 flashy background finishes.

Storied Reputation - Silver Trophy - Clear Arcade Mode with all characters on Medium or higher difficulty.

Save Your Quarters - Silver Trophy - Clear Arcade Mode without using a single continue on Medium or higher difficulty.

World Champion - Silver Trophy - Clear Arcade Mode on Hardestb difficulty.

Legendary Champion - Silver Trophy - Defeat Gouken and clear Arcade Mode in Hardest difficulty.

10 Years Too Early - Silver Trophy - Win 50 online battles. (ranked match or player match)

I Got Next! - Silver Trophy - Win 5 ranked matches in a row.

Playing To Win - Silver Trophy - Win 10 ranked matches in a row.

The Gold Standard - Gold Trophy - Earn gold medals in all challenges.

10 Years Too Late - Gold Trophy - Win 100 online battles. (ranked match or player match)

Unbeatable Fist - Platinum Trophy - Ruler of All

• Arkadaşlar

1991-1992 Senesinde başladım street fihgtera o zamanlar dövüş oyunlarının ilahıydı. 2, 2'5u İstanbul güngörende yoğurtçunun yanındaki ve pazar kurulan diğer tarafında ilk yuva durağının orda yeraltında ki atariçilerde az oynamadım.okuldan kaçıp, ekmek paralarından artanların üstüne yatıp atariçide alırdık soluğu bazen tel kullanıdık tahsin vardı ağzımıza mıçmıştı öldürene kadar dövmüştü. o zamanlar farklıydı görsellik yoktu uçakla yolculuk yapar arabayı kırar fıçıları dep deple kırmaya çalışır üçlü dörtlü attığımızda göğsümüz kabarırdı. avucumuz terlerdi her adamda.

şimdi bakıyorum full görsellik 3d oyun ama o tadı alamıyorum. street fighterın bir tarzı vardı mortal kombat ve ya tekkn değildi o ama şimdi tekkenleşmiş bir street figther görüyorum. yazık olmuş ne ken kene benziyor ne de ryu rya benziyor. beğenmedim. beğenmeyeceğim....

• quote:

Orjinalden alıntı: yesilormancini

Arkadaşlar

1991-1992 Senesinde başladım street fihgtera o zamanlar dövüş oyunlarının ilahıydı. 2, 2'5u İstanbul güngörende yoğurtçunun yanındaki ve pazar kurulan diğer tarafında ilk yuva durağının orda yeraltında ki atariçilerde az oynamadım.okuldan kaçıp, ekmek paralarından artanların üstüne yatıp atariçide alırdık soluğu bazen tel kullanıdık tahsin vardı ağzımıza mıçmıştı öldürene kadar dövmüştü. o zamanlar farklıydı görsellik yoktu uçakla yolculuk yapar arabayı kırar fıçıları dep deple kırmaya çalışır üçlü dörtlü attığımızda göğsümüz kabarırdı. avucumuz terlerdi her adamda.

şimdi bakıyorum full görsellik 3d oyun ama o tadı alamıyorum. street fighterın bir tarzı vardı mortal kombat ve ya tekkn değildi o ama şimdi tekkenleşmiş bir street figther görüyorum. yazık olmuş ne ken kene benziyor ne de ryu rya benziyor. beğenmedim. beğenmeyeceğim....

hayır beğenmeyen arkadaşlar acaba psn den street fighter 2 hd remix i indirip oynadılarmı? ee hadi bunu beğenmediniz hd remix in eski versiyonlardan hiçbir farkı yok sadece görüntülerde iyileştirme yapıldı orjinallik bozulmadı ama pek fazla ilgi gösteren olmadı ama ben hala deli gibi oynuyorum he bunuda önsiparişini verdim geldiği zaman buna başlıcam...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.