Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
37
Favori
49.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mesajı görmek için tıklayın.
    Bu arada Max'ın ölmemesine sevindim Sadie Sink net şekilde gençlerin arasındaki en iyi oyuncu karakteri de iyi, steve, dustin ve max son sezonları götürüyor zaten ama yine de böylesine sert bir sezonda ana kadrodan ölümler görsek iyi olurdu will, mike, lucas üçlüsünden biri ölebilirdi en azından
  • Maxin olmesi lazimdi
    Gereksiz karakterlzri oldurduler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ne diyorsunuz izlenir mi ?

bu kıvamda en son Dark izlemiştim baya beğenmiştim konusu o tarz da mı ?

• karavanın üstüne çıkıp gitar çaldığı kısım mükemmeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 5 Temmuz 2022; 13:41:55 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt

Müthiş sahneydi hakikaten. Sesi fullemiştim o sahnede  

• *GameOver* kullanıcısına yanıt

metallica master of pupet i çaldı.Eddie yi metallica konserinde görmek isteriz.

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt

Konu o tarz ama konu işlenişi 15-16 yaşlarındaki çocuklar için.

• yalnız ben eddie nin, tapping i dünyaya tanıtan eddie van halen çalmasını bekliyordum, isimi direk oradan atıflarmışlar bana göre :)

Separate Ways klibi de benden gelsin :)

Evo161AORyoutube
    Original Song Separate Ways (Worlds Apart) 1982, Stranger Things Season 4 2022 S04 all episodes Songwriter - Jonathan Cain, Steve Perry Vocal - Steve Perry AOR Melodic Rock 80's Hard Rock Classic Actors Cast Members Winona Ryder as Joyce Byers David Harbour as Jim Hopper Millie Bobby Brown as Eleven/Jane Hopper Finn Wolfhard as Mike Wheeler Gaten Matarazzo as Dustin Henderson Caleb McLaughlin as Lucas Sinclair Noah Schnapp as Will Byers Sadie Sink as Max Mayfield Natalia Dyer as Nancy Wheeler Joseph Quinn as Eddie Munson Charlie Heaton as Jonathan Byers Joe Keery as Steve Harrington Maya Hawke as Robin Buckley Brett Gelman as Murray Bauman Priah Ferguson as Erica Sinclair with Matthew Modine as Dr Martin Brenner and Paul Reiser as Dr Sam Owens
    https://www.youtube.com/watch?v=rJSG6OG_NJA&ab_channel=Evo161AOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 8 Temmuz 2022; 14:28:16 >
  • diziyi cadde üzerindeki billboard reklamında görerek izlemeye başladım. biraz Dark dizisini anımsattı.

• mike ve noah isimli 2 gereksiz, gay 'miş, birbirlerine kayabilirlermiş önümüzdeki sezonlarda.

https://mobile.twitter.com/Variety/status/1547751904049917957

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 15 Temmuz 2022; 12:27:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Eleman gaydi zaten de Mike'ı nasıl gay yapacaklar ki Eleven ile sevgiliyken? Biseksüel yaparlar o da zorlamanın zorlaması olur. Zaten Maya Hawke'ın sulandığı kız erkek arkadaşından ayrılınca Maya Hawke ile yakınlaşmaya başladı. Eşcinselliği bıraktılar hepcinselliğe geçiş yapacaklar herhalde bu gidişle.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

nerede vitaminsiz, kısa boylu velet varsa diziye toplamışlar. onların da yarısı gay çıkmış.  

• Mike gay çıkmaz, tahminim Will final sezonunda ölür ölürken de Mike'a onu sevdiğini söyler

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    https://mobile.twitter.com/Variety/status/1547751904049917957

Gen Z baslamis bile simdlige ( Sucker Idolizing Mediocre Dick )

Bunlara kalsa herkes bisexuel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 15 Temmuz 2022; 21:26:39 >
  • Harika bir sezondu gerçekten.. çıtayı yükseltmişler.. dark ve tepedeki ev dizilerinden esinlenmeler ama bu kötü bir durum değil.. başarıyı gerçekten taçlandırmışlar.. final bölümüne kadar geldim gece final ile kapanışı yapıp heyecanla gelecek sezonu beklerim 😎

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Grup eddie ile ilgili bir sohbet yaptı mı ben mi kaçırdım? Kapanış çok dağılmış.. bu kadar iyi giderken yine Netflix kalitesine yakışır bir düşüş.. neyse sağlık olsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 4. sezon 6. bölümdeyim, oldukça güzel ilerliyor dizi. Sadece bölümlerin bu kadar uzun olmasını sevmedim. 1.5 saat bölüm mü olur türk dizisi mi izliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 17 Temmuz 2022; 12:7:10 >
  • egzersayz kullanıcısına yanıt
    Araya pandemi girdi, dizi sektöründe çekimler durdu ve gecikmeler oldu. Onun etkisi.

4. sezonun ilk dört bölümünü izledim de, 3. sezondan daha iyi bir sezon olmuş. Önceki sezonu bariz düşüş vardı. Bu sefer epey toparlanmış. Bölümlerin uzun olması da yaramış bence.

• Final bölümü müthişti ya. En iyi finaldi net. Seviyeyi çok yukarılara çıkarmışlar. Netflix'in en iyi yapımlarından niri Stranger Things

• sırf izlemek için izliyorum. 3.sezonu şimdi bitirdim.

1 ve 2.sezonları pek beğenmedim. hele 2.sezona dair aklımda hiç bir şey kalmadı.

3 yine biraz daha iyidi bana göre. daha hareketliydi.avm olsun ruslar olsun.

bakalım 4 dedikleri kadar iyi mi...

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.