Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
37
Favori
49.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korkulacak bir şey yok, en fazla gerilirsin o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Korkulacak bir şey yok, en fazla gerilirsin o kadar.

Teşekkürler.

Dizi iyi gidiyor bu arada tavsiye ederim izleyeceklete.13 reasons why dan sonra buda bir değişik geldi Amerikada mi öyle senaryo gereği mi bilmem ama tepkiler hiç umursamaz tavırda oluyor nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Ocak'ta başladım, 15 günde tadını çıkara çıkara izleyip az önce bitirdim. İlk sezon birinci bölümde beraber oyun oynayan çocukları görünce saracağını düşünmedim ama sonraki bölümlerde güzelleştikçe güzelleşti dizi. 3. sezon onayının alınması da mutlu etti. Nasıl devam edecek merakla bekliyorum. Galiba 4 sezonluk olması planlanıyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sezonu bitirdim kişisel düşüncem 9.0 puan alacak bir dizi değil max. 8.0 belki 8.5 alabilir.Ama yüzüne bakılmayacak bir dizide değil 2.sezonu da mutlaka izlicem.

• Stranger Things (2016)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Diğer sezon neyi işleyecekler acaba tekrar will üzerine giderlerse bayar ama yetenekli çocuklarla ilgili şeyler güzel olur gibi.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir haber görmüştüm bugün.https://www.log.com.tr/stranger-things-3-sezon-detaylari-belli-oldu/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu dizinin yeri benim için çok ayrı. Millie harika bir oyuncu olacak.
  • @Kulturpat #StrangerThings 3. sezonu 8 bölüm olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pete Dunham

Bu dizinin yeri benim için çok ayrı. Millie harika bir oyuncu olacak.

valla ben artık millie'yi normal kız haliyle görünce yadırgıyorum , kel hali daha çok hoşuma gitmeye başladı

Stranger Things (2016)

Stranger Things (2016)

Stranger Things (2016)

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    En kötü çıktığı resimleri koymuşsunuz.
  • Biri şu kıza daha 13 yaşında olduğunu hatırlatsın. Böyle giderse Natalie yerine en fazla Lindsey Lohan olur.

Stranger Things (2016)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Bu dizinin yeri benim için çok ayrı. Millie harika bir oyuncu olacak.

valla ben artık millie'yi normal kız haliyle görünce yadırgıyorum , kel hali daha çok hoşuma gitmeye başladı

Stranger Things (2016)

Stranger Things (2016)

Stranger Things (2016)

ben bu kızı ilk başta erkek sanıyordum.Kıza hiç benzetemiyorum valla erkeksi yüzü var.

• Movie Graf

@MovieGrafTR
    9 sa.9 saat önce
    Daha fazla
    Stranger Things’in yapımcı ve yaratıcıları Duffer Brothers için 3. sezon, büyük ihtimalle son sezon olacak. Dizinin başka bir yapımcıyla devam etmesi olası görünürken, final yapması da ihtimaller arasında bulunuyor.
  • Stranger Things'in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer'ın, 3. sezon bölümlerinin çekilmesinin ardından diziden ayrılacağı iddiaları yalanlandı. (Çapamag)

• quote:

Stranger Things'in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer'ın, 3. sezon bölümlerinin çekilmesinin ardından diziden ayrılacağı iddiaları yalanlandı. (Çapamag)

• Maya Hawke kadroa, geçen sezon misafir olan Ups Priah Ferguson( Lucas'ın kardeşi) üçüncü sezon kadrosunda

Stranger Things (2016)
  • Bir taciz haberi de Duffer Brothers için çıktı.
    http://www.tvguide.com/news/stranger-things-duffer-brothers-accused-of-verbal-abuse/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Okuldan bir beşinci sınıf öğrencim bu diziyi iki günde bitirmiş, zamane çocukları çok fena.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.