Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
37
Favori
49.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

Mike & Dustin

Stranger Things (2016)

• Bizde bitirdik 2. sezonu cuma gecesi.

Super eglenceli dizi kahkaha attik dustin e ozellikle. 2. sezonu ilkinden daha fazla begendim ben. Beklemedeyim 3 icin.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    3. Sezon 1 sene sonramı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

3. Sezon 1 sene sonramı ?

Bilmiyorum ki aciklanmadi henuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Stranger Things (2016)

Olm bu ne ya

Harika ama waffle'a ketçap dökmek nedir ya

• Çok başarılı bir dizi üstelik başrolde 4 çocuk olduğu düşünülürse mükemmel

• 2x2'deyim. Dizi efsane olma yolunda gidiyor. Diğer dünyaya geçişlerdeki akustik ve görüntüler muhteşem. Kaliteli bir ses sistemi veya kulaklıkla dinleyenler demek istediğimi anlamıştır. Gözümü kırpmadan izliyorum valla.
  • İlk sezon iyiydi. 2. sezon kesinlikle 1'in üstüne koymuş.
  • 2. sezona daha yeni başladım. Bu dizi gerçekten çok kaliteli ya, sahne geçişleri en iyi dizilerden kesinlikle. Diyaloglar o kadar kaliteli, samimi ve komik. Oyuncular da bence gayet başarılı, hepsi çok samimi. Joyce’un hele sevgilisi ile öpüşme sahneleri, gerçek sevgililer o kadar aşkla öpüşemez.

• Diziye başlamamla bitirmem bir oldu çok akıcı bir diziydi çok beğenerek izledim ben.Herkesten oyunculuk akıyor şuan boşluktayım ne izlesem diye 1 sene bekle şimdi
  • mükemmel bir dizi 80 lerin o harika gerilim macera ve sci-fi atmosferini yansıtıyor, okadar iyi göndermeler varki döneme, o dönemin aslında nekadar heycan verici olduğunuda gözler önüne seriyor, müzikler tavan yaptı özellikle 2. sezonda harika parçalar vardı, ayrıca 80ler tarzı müzik yapan yeni bir grupla synthpop sountrackda yapmışlar

80 lerin tüm eğlence sektöründe farklı bir gaz havası vardır, yerinizde duramassınız, sonrasında bu havayı yakalayamdı bence ne sinema neden müzik sektörü, onun için böyle geriye dönüş dönem filmleri ve dizileri çok tutuyor, çekmeyede deam ederler umarım
  • finaldeki milf sahnesinde bi hareketlenme olmadı değil
  • Ilk sezonu malum sitelerden izleyep bitirmistim. 2. Sezonu dun netflix sayesinde 1 gunde bitirdim. Dizi cok iyi atmosfer desen mukemmel. 3. Sezonu merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

finaldeki milf sahnesinde bi hareketlenme olmadı değil

niye bağlamadılar onu sonra ya
  • Bitirdim 2. sezonu çok beğendim. O kadar çocuğun olduğu dizide hiç biri sırıtmadıda şu Joyce'yi oynayan kadına kıl oldum ya. Her mimiği o kadar yapmacık geliyor ki bana deli oluyorum kadının tepkilerine.

Bu sezon Steve, Dustin, Max favori karakterlerim oldu hele Steve koçum benim dedirtti resmen.

En çokta Bob'a üzüldüm Her bölümde bu adamdandan bi pislik çıkacak diye düşünüyodum ama 8. bölümde tam adamlığını ıspatlamışken..

Tam sezon finalinin sonunda kıyıdan köşeden bi yaratık gösterirler yeni sezona açık kapı bırakırlar dedim ve aynısı çıktı ama baya dev görüntüsü vardı yine inşallah konu olarak tekrara bağlamazlar.

• diziyi izlemeye başlayacağım.
  • 2:59'a dikkat edin.Herkes tek tek konuştuktan sonra o kadar heyecana ve duyguya rağmen Finn(Mike) Noah'ın (Will) konuşmadığını farketmesi ve onunda bir şeyler söylemesi için işaret edip durması beni etkiledi.
  • 2 sezonu da bitirdim. Abartıldığı kadar iyi bir dizi değil ama son dönemlerde ki dizilere bakarsak yenilikçi olmayı başarmış. Yönetmenlik, ışık kullanımı ve atmosfer dizinin en iyi yanları. Ön plana çıkan bir oyuncu performansı yok herkes içten oynamış özellikle çocuklar. Sondaki dans sahnesi çok içtendi. En sevdiğim karakter max sonra dustin. Dizinin eksik tarafı ise olay örgüsü yetersiz ve etkileyici değil. Anlatılan olay seyircinin dişinin kovuğuna yetmiyor.

• 3. sezon zaten yazın onaylanmamış mıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.