Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayrola kardeş niye satılığa çıkardın arabanı.
  • ya bildiginiz gibi stilonun 2.eli pek yok!! bende en fazla 1.5-2 senede bir araba degisirim!! simdiden ilan veriyimde anca satilir dedim

bu arada hakkaten yaa!! stilo icin modifiye etmek icin parca bulamiom!! nerelerden buluruz!!
    jant icin bile sorun oluomus!!! 4*98 miymis neymis bijon capi!! o yuzden her jant olmuomus
  • cms de var çok güzel cms whirlwind 4*98 . benim para olunca alcam bundan çok hoşuma gitti
  •  STILO FOREVER :)

Pomana

Jant Ölçüsü P.C.D

CMS 251
    6.5 J x 15 H2 4x98

CMS 253
    7.0 J x 17 H2 4x98

CMS 254
    7.5 J x 18 H2 4x98

Üç ebatta çeşidi var bu jantın çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orcunsau -- 20 Nisan 2006; 14:59:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aserel

Cilikka bence lpg ye o kadar ön yargılı olma.İtalyada stiloların çoğuna tartarini marka sıralı lpg takılıyor.İnan bana çok dua edersin. Onur ardeş arabanda bir tasarruf göremiyorum.Bu arada benzine yine tıkıladılar.

Vallaha yaptığım hesaplara göre bende alır almaz lpg taktıracağım. Hafta sonları Sakarya-İstanbul yapıyorum. Gidiş geliş toplam 400km. Ayda ikiye düşürsem istanbula gitmeyi min 800km 1 ayda uzun yol var. Bunun şehir içi kullanımıda var. Yani ben senede 10.000km'den fazla yapacağım. Beni düşündürmeye başladı bu benzin sorunu. Stilodan başka araba da almak istemiyorum.
  • Vallaha yaptığım hesaplara göre bende alır almaz lpg taktıracağım. Hafta sonları Sakarya-İstanbul yapıyorum. Gidiş geliş toplam 400km. Ayda ikiye düşürsem istanbula gitmeyi min 800km 1 ayda uzun yol var. Bunun şehir içi kullanımıda var. Yani ben senede 10.000km'den fazla yapacağım. Beni düşündürmeye başladı bu benzin sorunu. Stilodan başka araba da almak istemiyorum.

Dostum inan bana çok rahat edersin.Sen bakma o lpg güvenli değil diyenlere.İnternette bir araştırma yaparasan yeni nesil lpg kitlerinin ne kadar güvenli olduğuu görürsün.Yakıt masrafın en az %40 düşecek
  • Lpg'nin güvenli olduğunu biliyorum o konuda bir sıkıntım yokta şu kapalı garajlara girememe işi canımı sıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieScheisse

Lpg'nin güvenli olduğunu biliyorum o konuda bir sıkıntım yokta şu kapalı garajlara girememe işi canımı sıkıyor.

Be açık otoparka bırakıyorum.Zaten eşimde kapalı yer fobisi var
  • abi eklediğin jant resmi benim jant işte yani takılmışı var evil evil arabanın çehresi değişiyor valla

STILO FOREVER :)
  • Sendekinden biraz farkı var ama gerçekten klasik görünüşlü 5 kapılı stilo 3 kapılı gibi sportif bir görünüş almış.
  • yok baba aynı model resimdeki 5 bijonlu bizimki 4 tek fark o
  • Baba sana jant ve lastikler toplam kaça mal oldu.
  • Ya baba senin araba satılıktı ya en son fiyat ne yaparsın.
  • 24000 ytl olur sana

ozellikler

26000km de
    2003 model
    garaj arabasi!!!

Arabada tum guvenlik onlemleri vardir. Arac alinirken guvenlik paketi ve konfor paketi ile satin alinmistir. Guvenlik paketinin icinde; 8 tane hava yastigi vardir, ABS+EBD+ESP+ASR+MSR+EOBD+HBA+HILLHOLDER gibi fren sistemleri mevcuttur. Konfor paketinin icinde; Park sensoru, esya gozlu on kol dayama kolcagi, bel ayarli ve 4 yonlu koltuk, bagajda 12V priz vardir. Aracda 8ses cikisi, celik jant, direksiyondan kumandali cd calar, rengli camlar, city fonksiyonu ile elektirohidrolik direksiyon, yol bilgisayari, hiz limit kilidi, hiz sabitleyici, far sensoru, yagmur sensoru, alarm, kapilar kilitlenince otomatik kapanan camlar, klima, torpito isitma ve sogutmasi, elektirikli camlar, merkezi kilit, katalysator, elektirikli aynalar ve daha bir cok ozellik. Arac 3 kapili coupe modelidir. 1600 motor ve 103beygirdir.

• cilikka bişey sorcam arabayı satınca ne almayı düşünüyosun yada alcanmı?
  • bora alcakmış
  • ARKADAŞLAR BORACILARIN BÖLÜMÜNE YAZDIĞIM BİR NOT SİZLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM

tabiki katılıyorum kırk yaşındaysanız bora alın ama 24 yaşındaysanız stilo size hem spor araba zevkini hemde lüks araba konforunu versin arkadaşlar denemesi bedava bir araba sitesine girin 1600 motor abs sürücü yolcu hava yastığı çelik jant esp dijital klima sis lambası parkpilot cam tavan sabit hız kontrolü elektrikli ayna tıklayın ki bu stilonun özelliklerinin bazıları sadece eğer bir tane bora çıkarsa hiç bişey bilmiyorum çokmu zor geldi alın koyulmuşu var ondan sonra yorumlarınızı bekliyorum

kalbi olan tıklamasın çıkan araçlar dehşet

(STİLOYU PORSCHE İLE MERCEDES ARASINA SIKIŞTIRMIŞLAR)

arabam . com

AŞAĞIDAKİ RESİMDE HATUNUN TEKİ BİŞEY GÖRÜYO VE ONA DOĞRU YÜRÜMEYE BAŞLIYOR

VE İYİCE YAKLAŞIP YAKINDAN BAKIYOR

ORDAKİ HATUN NEYE BAKIYOR DİKKAT ETTİNİZMİ

kız kulesi YANLIŞ cevap çünkü kule öbür tarafta
    not:kızı tanıyorsam allah belamı versin

• bu arabada ne varki adam durmadan resmini çekiyor diye bakmıştır
  • sen birisi resim çekerken neyi çekiyor niye çekiyor diye bakarmısın

şu car of the year olayını hiç anlamadım bu tür ödüllerden avrupada yüz tane var büyük otomobil dergilerinin ödülleri dergi patronları en çok hangi markadan reklam alırlarsa onu seçiyorlar almanlar bi opeli fransızlar bi reno yu italyanlarda fi fiatı seçiyolar ama biz hangisin reklamında görürsek o sanıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.