Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.789.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avrupa da bu ödülü dağıtan tek bir kurum var ve yaklaşık 20 yıllık bir mazisi var..

İncelemek istersenwww.caroftheyear.org

edit: şimdi baktımda 20 yıllık değil 40 yılı geçen bir mazisis var.. previous winners a bakarsanız eski şampionları görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likeNOother -- 22 Nisan 2006; 21:59:45 >
  • ya şunun asaleti bora da varmı yaaa?
     STILO FOREVER :)
  • ya bişey sorcam stilosu olanlar. bass'lı şarkılarda cam tıkırdıyo buna bi çare bulabildinizmi yoksa sadece bende mi var bi baktırıymmı? cam açık olduğunda tıkırdıyo kapalı olduğunda sorun yok.. kapıyı kapatırkende bi kere zingirdiyo açıksa eğer cam.. sizlerde de varmı yoksa baktırmam mı gerekiyo?
  • abi bazen ses yapıyo ben de de. ama o kadar da düşünme. çok fazlaysa baktırmanı öneririrm. benim tahminim cam indirdiğin zamn fitillerinden kurtulacağı içn titremesi normal. bunun bi ayarı vardır heralde sormak lazım.

bu arada soldierpainted arabanda yay da var mı?? ben de jant yapmayı düşünüyorum ama daha zamanı var. hatta stilonun orjinal 17" jantına bayılıyorum. bulabilirsem ona bakıcam ilk olarak..

burada da benim stio var
    sadece sensorleri ve skywindow u yok. ha bi de asr. diğer bütün özellikler mevcut. hız sabitleyici 6 havayastığı vs vs..

film yaptırdım. stilo yazısını söktüm plakları yapıştırdım o kadar :)

bi de kapı kollarını beyaz a boyatcam bu konuda ne onerirsiniz?

• arkadaşım öncelikle hoş geldin forumumuza yeni bir stilocu arkadaşımızın katılmasına çok sevindik

evet yay siztemi var mavi renk yaklaşık 4 santim alçaltıyor

bu gün cilikka arkadaşla kız kulesinde buluştuk ve iki arabalık bir stilo konvoyu yaptık resmi aşağıda zaten bu arada 28 MAYIS 2006 tı da stilocu arkadaşlar hepimiz toplanalım bunuda bir gelenek haline getirelim diyoruz senide bekleriz sende gelirsen clikka sen ben üç kişi olucaz diğer arkadaşlardan hiç ses çıkmadı çünki

bu arada senin arabanın resminide sitemin stilocu arkadaşlar bölümüne ekledim

• KARTAŞA STİLO ALMAYA GİTTİM
    GRANDEPUNTOYU VERİP YOLLADILAR
    NEYE NİYET
    NEYE KISMET
  • quote:

Orjinalden alıntı: fataleagle
    ya şunun asaleti bora da varmı yaaa?

aha hemşeri buldum forumda "la yorum nişleyn?"

yav STILO yu bende severim ama bu araba gerçekten bu kadar iyi mi yav?

• nişleyek kele bi bakak dedik ne var ne yok.. baba stilo gerçekten güzel araba ki olmasa almazdık zaten..
    sınıfında lider sayılmaz ama bu paraya bu konfor bu özellikler hiç bi sınıf arkadaşında yok. parayı geçtim bu kadar özellik diğerlerinde yok nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fataleagle -- 24 Nisan 2006; 22:10:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kreyn

KARTAŞA STİLO ALMAYA GİTTİM
    GRANDEPUNTOYU VERİP YOLLADILAR
    NEYE NİYET
    NEYE KISMET

baba sen yine iisin punto almışsın bizim arkadaş stilo almaya gitmiz 1.3 albea vermişler oda neye niyet neye kısmet diyodu sonra ben stilo aldım kafayı yedi
  • arkadaşlar merhaba
    Palio 1.2 16v EL kullanıyorum.Yani bir FİAT kullanıcısıyım.Ben arabamdan memnunum diyebilirim.Konforunu pek beğenmiyorum bide boyum uzun olduğu için biraz dar geliyor.FİAT araçlarına her zaman destek verebilirim.Millet tutturmuş bir opel volswagen gidiyor.Artık dandik araba kalmadı hepsinin kendine göre artısıda var eksiside.FİAT ın imajını bozan şey TOFAŞ ın ürettiği kuş serisi araçlardır.Şimdi FİAT veya TOFAŞ diyeyim bozulan karizmayı toparlamayı düşünüyor.Bence bunun için Grande Punto veya Stilo yeterli değil.Daha farklı modellerde getirmeli veya üretmeli.Şimdilik bu kadar....
  • soldierpainted bana uyar. bi ara buluşalım. senin yay sistemi ve jantlara bakma fırsatım olur. ben de istiyorum ama örneğini gormediğim için uygulamaya geçemedim.. :) bu arada diğer arkadaslarda ilgilenir umarım. şimdilik 3 kişi olduk. umarım sayıyı artırırız :)

yay olayında çok düşunuyorum. 5 cm eibach taksam çok mu bozar beni.. çok sarsıp altını vurmasın sonra ?

yeni resimler eklicem ilerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahurel -- 25 Nisan 2006; 3:23:44 >
  • tabiki ne zaman istersen istanbuldayım (anadolu) istersen msnimi ekle ordan da görüşelim bahsettiğin markayı bilmiyorum ama internette stilo helezon diye ara stiloya özel yapılmış yaylar var. altını vurmaya gelince bazen çok ilginçyerlerde araba yüklüyken vuruyor sonra konuşuruz zaten detaylı

onur_durmaz@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldierpainted -- 25 Nisan 2006; 13:07:16 >
  • ya stilo ile hiç el freni çekmeyi denedinizmi? hiç güzel k.ç atmıyo acaba esp denmi? eskiden siena vardı bende çevirdiğinde hoooop dönerdi fır fır. bu niye böyle esp nin etkisi varmıdır acaba? yada ben çevirememiş olabilirim. çünkü çok fazla zorlamadım sienadaki gibi biraz nazik yaptım
  • yav baba yıkıldım gülmekten adamlar sırf araba kıç atmasın diye bin tane sistem koymuşlar arabaya sen ne yapıyorsun bak mesela patinaj yaparakta kalkamyorsun böle lastiklerden duman çıkararak ne kadar yazık değilmi

• evet ben geri dondum !!! beni neden banladilar hala anlamadim!!!

stilo efsane abi!!! efsaneler olmez!!!
    arti boracilara

• yok ben de kıç attıramadım. gerçi ben de adamakıllı çekmedim elfrenini.. elfrenini çekince ötüyo araba konsantrasyonumu bozuyo ama bi u donuşunu patinaja asılarak yaptığımı bilirim. çok hafiften arkayı attı.

ekledim seni onur. siten güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahurel -- 28 Nisan 2006; 0:35:19 >
  • yazik abi gerek yok arabayi oldurmeyin!!!
    bu arada bugun temde kaza yaptim!!! 140 ile makasa gitdim arabanin sag camurluk tirin arka demirine degdi cizildi!! walla araba tira vurdu ama yeminle hic dengesi bozulmadi!!! sadece ufak bi cizik oldu arabada!! sadece sag camurlukda!!! pztesi yaptircam!! kasko oduyecek!!!
  • beyler bugun(cuma) arabayi anadolu sigortanin anlasmali servisine biraktim!!!
    polis raporu ve alkol tutanagini da verdim!! derken servisden bikac saat sonra beni aradilar ve dedilerki kaskonuz sizin bu hasarinizi odemiyomus!!! eger parasini siz verecekseniz yapalim!! boyle bise varmi yaa!! sebebi ise kaskoyu yaptirali daha 20 gun olmus!! bu kadar kisa surede kazami olur!!! yuh diorum baska bise demiyorum!!

anadolu sigortaya
    ekperi aradim yarin(cumartesi) bidaha servise git beni ara dedi!! bakalim ne olacak!!!
  • clikkaya geçmiş olsun dileklerimle ben de bir anadolu sigorta olayı anlatayım

aracımın bijonlarını gevşetmişler bi gece lastik yerinden çıktı ön düzenin üstüne oturdu bi taraf çamurluk ezildi
    kasko yaptırdı arabayı aldım 2 hafta sonra servir aradı 170 ytl sini kasko ödemedi diye ben bi sigorta şirketini arayayım dedim kapattım kapatış o kapatış servisler böyle durumlar da bize fatura vermiyorlar ve yapmadıkları bir işlemi exper onaylasa bile yapıldı gösterip sigortadan parasını alıyorlar sahtekarlık yani o yüzden hem sigortayı hem kendimi kazıklattırmadım yani

bu arada arkadaşlar jantlarımı ( 17" ) (orjinal silo jantı eğmeden bükmeden monte ediliyor 4*98 HAFİF ALİMİNYUM ALAŞIM) satışa çıkardım bu takım CMS de (model adı POMONA) 1500 ytl civarında ikisinde 2 aylık lassa impetus sport 215 45 R 17 87w 2 sinde nokian ultra yüksek performans hız lastikleri var çifti 500 kaat impetusların bakabilirsiniz netten ama yalan yok jantların boyaya ve bakıma ihtiyacı var (kaldırım çizikleri nedeniyle) düşünen arkadaş olursa ben fiat biçmedim o biçsin üçaşağı beş yukarı anlaşırız heralde sıfırını almaya kalksanız size 2500 kaada falan patlar sanırım 15 inç orjinal jantlarınızıda pazarlığa dahil edebiliriz teklifleri bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldierpainted -- 30 Nisan 2006; 2:24:27 >

• bugun gene arabayi servise goturdum!!! artik pazartesine kaldi isler!!! baklim ne olacak!!!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.