Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi arkadaş meclisinde biri sordu araba lpg limi diye bana.. geri kalan bütün millet güldü bu arabaya da lpg takılırmı diye.. yani taktıracağın varsa taktırmazsın.. şahsen hiç taraftar değilim lpg olayına. çok yakıyosa bu arabayı alma git başkasını al. lpg taktırma başka ne yaparsan yap. arpalı buğdaylı
  • abi bencede lpg olmaz yaa!!! eger benzini karsilayamiosan!! ayni fiyata 206HDI al

curuk muruk idare edecen artik!!!
  • arkadaşlar çok yakmış evet km de yaklaşık 210 ytl ama bi sollamalara çıkışım var hayret edersiniz
    ben yavaş kullanamıyorum uykum geliyor 111 km lik otobanı 45 dakkada geçtim saatte 133 ortalama eder bi durup su içtim ama o sayılmaz zamanın içinde otobana girene kadar ortalama 7.1 lt/100 km di sonra arttı

taktığım cihazawww.ekoyak.com siteden bakabilirsiniz cihaza çok faydalı değil ama hiç değilse lastiklerin arttırdığı tüketimi telafi ediyor birazda fazlasını bu arada yeni resimler ekledim siteme

stilo günü yapalım diyor cilikka varsa bu olayı yayalım hem arabamız için reklam olur hemde bir nevi ortam yaratmış oluruz tarihide sonra kararlaştırırız

abi ne tüpü ya ocakmı bu

• Vallaha şu yaza kadar babam bir alsa arabayı bende gelirim stilo gününede. Kısmet.
  • onur bravo sana :) ne tupu yaff gercekden ocak mi bu

onur stilo gununu ben deil sen yapalim dedim

bostanci sahilde yapalim demedin mi yaff!! nie benim ustume ation hehehehe

walla bana uyar arkadaslar!! pilav gunu gibi bise olsun

saka bi yana cidden gelmek isteyenler varsa solesin!! bi tarih belirleyelim ve bostanci sahilde yada kararlastiracagimiz bir yerde bulusalim!!!

• abi sen söylemişsin ben söylemişim ne fark eder ben ilk tarihi söylüyorum pazar olsun herkesin haberi olsun diye şöle bi toplanalım vosvoslar toplanıyoya fikir alışverişi yapalım yemek yiyelim şöle bi gezelim topluca topu topu kaç kişiyiz demiyelim bir kaç siteye daha yayalım elimizden geldiğince bakalım kaç kişiyiz bostancı dedikodulu nun önü uygun gibi gelmişti bana ama tabi istanbullu arkadaşlar daha iyi bilirler neresi olur diye bu arada pazar gecesi otobanda kapıştığımız stilocu arkadaşa selamlar hani o kırmızı olan en son dikizde gördüm görüşelim yine arayı soğutma

STILO FOREVER :)

• Arkadaşlar buda clikkanın stilosu

sitemde arkadaşların stiloları bölümünü (STILO FORUM)açtım gerisi size kalmış

RESİMLERİ BEKLİYORUM
  • 206 ile stiloyu karşılaştırmak elma ile armutu karşılaştırmak gibi bir şey.Ben size sadece deneyimimi aktardım.Gerisi size kalmış. İsteyen taktırır isteyen taktırmaz.Ancak İtalyada bir çok stiloya takıldığını gayet yakından biliyorum ve gördüm.Ben çok memnunum gerisi sizi pek ilgilendirmez.Bu arabanın konforunu peugeot 206 ile kıyaslamak. Çok anlamsız geliyor bana.
  • stilo gününe buyrun antep'e yaa ben yanlız kalcam antepte
  • onur kardes pazar cok erken deilmi!!! bence herkesin haberi olsun!! daha ileri bi tarihde toplanalim!!
    hem hafta sonu FB-GS maci var
  • abi pazar dediysek herhangi bir pazar mayıs ayının son pazarı nasıl 28 mayıs eder antepteki arkadaşa selamlar. antepte 4 sene görev yaptım vay bee bankalar caddesinde bi dürümcü vardı geceleri açıyodu sadece oraya dürüm yemeye giderdik alemden sonra hey gidi günler heyyyyy

benden başka resim ekleyen yok ne yapayım maksat site şenlensin diye bi resim daha ekleyeyim bari

bu arada arkadaşlar resim ekleme şöle yapılıyor

1 - önce eklemek istediğiniz resmin bi sitede kayıtlı olması gerekiyor gönderin sitemde yayınlayayım
    2 - resmin üstüne gelin urlsini kopyalayın (flash get kullanıcılarında flashget le kaydet dedğinizde urlsini alabilirsiniz)
    3 - mesaj yazarken image tuşuna basın
    4 - [simage][/simage] bu şekil çıkıyoya tam ortasına urlyi yapıştırın
    ÖRNEK [simage] https://store.donanimhaber.com/b3/36/d8/b336d85b975b943e96d99eb858250420.jpg[/simage]

bu kadar

• işte bende ekledim.
  • yaa walla benim resimlerim baska sitelerde kayitli olmadigindan ekleyemiom!! zaten fazlada anlamam

neyse resimleri cekiyim!! onur kardesime veririm!! onur kardes de ekler zahmet olmasa!!

onur bencede 28 mayis pazar cok iyi olur!!!
    ne dersiniz beyler 28 mayis pazar bostanci sahilde bulusuyoz mu!! stilo lu lar!!! alooo
  • peki ikinci el piyasası nasıl?? kaç paraya alınır??
  • İnternetteki ilanlarda 18-25 arası yazıyor ama tabi bunlar şişirilmiş fiyatlar. Sıkı bir pazarlıkla fiyatı indirilebiliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieScheisse

İnternetteki ilanlarda 18-25 arası yazıyor ama tabi bunlar şişirilmiş fiyatlar. Sıkı bir pazarlıkla fiyatı indirilebiliyor.

teşekkürler.zaten internetteki fiyatlara güvenim olmadığı için sormuştum
  • walla kardes ben tek kapili stilo icin konusayim!! piyasada az oldugu icin belli bi fiyati yok!! kim neye kaptirirsa satiyoo!! ama full bi tek kapi stiloyu en kralini ve cok temizini 24-25 gibi bulursun!!!
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2451559

• abicim araba paket paket değişir versiyon farkları var örneğin sky windov 2500 ytl asr 500 ytl sensör paketleri yaklaşık 1000 ytl fark eder 4 kapılı sedan versiyonları aile tipi olarak geçtiği için 3 kapılardan biraz daha pahalı ama bomboş kasetçalarlı bir stiloyu 17 kaata bulursun o arabadanda pek yoktur ama neyse
  • ya bizim düldülleri modifiye için bi site varmı? parçaların olduğu hatta alış-veriş yapabileceğimiz yada türkiyede bulabileceğimiz.. antepte çünkü böyle bişey yok ancak netten bakıcaz... ufak ufak başlamak lazım bi ucundan...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.