Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (240. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  STILO FOREVER :)
  • Arkadaslar 2003 model 1.6 MW full bir stilo aldım. Aracın herseyi cok iyi fakat yere cok yakın.
    Bu sorunu cozmek icin tavsiyeleriniz nelerdir? Buyuk çaplı jant mı? Amartisor kuleleri ustune parcamı?
    selamlar,
  • quote:

Orjinalden alıntı: merdomerdo

STILO FOREVER :)

Güzelim araba mundar olmuş. Böyle yapınca arabayı güzel olduğunu mu zannediyorlar...
  • Aracın hayırlı olsun pgpilot, kazasız günler dilerim.
    quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau
    Güzelim araba mundar olmuş. Böyle yapınca arabayı güzel olduğunu mu zannediyorlar...

zevk meselesi sen birde onun gözünden bak bakalım...
  • aracının fotoğraflarınıda bekliyoruz pgpilot,
    Ne renk ?

quote:

Orjinalden alıntı: pgpilot

Arkadaslar 2003 model 1.6 MW full bir stilo aldım. Aracın herseyi cok iyi fakat yere cok yakın.
    Bu sorunu cozmek icin tavsiyeleriniz nelerdir? Buyuk çaplı jant mı? Amartisor kuleleri ustune parcamı?
    selamlar,

• Herkese iyi akşamlar...Arkadaşlar sayenizde bana sağolsunlar Fiat genel Merkezi Sililo kullanıcı el kitabı göndermiş.Yanlız ben Yol bilgisarı ile ilgili bilgilere ulaşamadım.
  • Sanada iyi akşamlar cgn,
    sayfa numarasını hatırlamıyorum ama kitapda o bilgiler var...
  • Arkadaşlar Benim Actual 2005 model normal kasetçalar CD takılmaz değil mi?Takılsa maliyeti var mı?
  • Bulabilirsen takılır benimkide actueldi yani üzerinde kaset çalar vardı.
    Ben orjinal cd çalar taktım daha sonra merdomerdo da taktı.

quote:

Orjinalden alıntı: cgn

Arkadaşlar Benim Actual 2005 model normal kasetçalar CD takılmaz değil mi?Takılsa maliyeti var mı?
  • Orcunsau;
    Bende aslında beğenmedim ama değişik geldi,o yüzden beraber bakalım dedim

Ama bej renk stilo çok güzel Türkiye'de bu renkte bir stilo görmedim,göreniniz var mı?

pgpilot,güle güle kullanın,sanırım aynı dertten muzdarip olacağız.Benim içinde aracın yere yakınlığı sorun.Ancak pek çözümü yok gibi.Yalnız bu yanlış anlaşılmasın,aracın yere yakınlığı,yolda tampon bırakıyoruz zannedilmesin,böyle bir durum yok.Stilo her türlü yükseltiden rahatlıkla geçiyor.Tek sorun iki tekerleğin arasına gelen yükseltilerde.Stilonun motor altına gelen şase kısmı biraz iri sadece burası tekerleğin arasına gelen yerlerde dokunuyor.Yoksa genel bir vurma söz konusu değil.Şöyle örnek vereyim,arkadaşımda golf var,yolda yavaşlamak için yapılan engellerden arkadaş çapraz bir şekilde geçiyor,ben ise stiloyla dümdüz bir şekilde fazla hız kesmeden geçebiliyorum.Yani golf buralarda vuruyor,stilo vurmuyor.Yükseltileri ortalamayın lastikle beraber geçin

• Ne kadara mal oldu Robinhod?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgn -- 17 Nisan 2008; 23:24:49 >
  • 12 milyona ( o da kargo parası)
    Sevgili arkadaşım stilockun hediyesidir...
  • Nerelerdesin aserel ?
    Kendini özlettin Ahmet abi,
    Bakıyorumda pek görünmüyorsun buralarda...!
    Hayırdır cromaya doğru kaydın mı yoksa ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cgn

Arkadaşlar Benim Actual 2005 model normal kasetçalar CD takılmaz değil mi?Takılsa maliyeti var mı?

Bende Aserel hocamdan aldım.Ben biraz orjinal bir duruş olmasını istediğim için orjinal cd aldım,ama normal cd lerde takılıyor,hemde mp3 özelliği de oluyor Orjinal cd ararsan çıkma aramalısın.Diğeri pahalı olur.Stilock 'a bir sor istersen
  • şu nav. sistemini alsak daha iyi olacak merdomerdo ne dersin?

STILO FOREVER :)
  • bana müsade.
    Herkese iyi geceler arkadaşlar,
  • Evet ancakÇok para yav
  • Benden de iyi geceler
  • kimse var mı???
  • arkadaşlar bi stilo buldum 70bin km civarında 2005 dynamic skywindow var lpg li araçta değişen boya yok ama km si aklıma takılıyo ben bu araca 3-4 yıl en az binerim diye düşünüyorum o yüzden km sizce fazlamı olur yılda en az 15bin yapıyorum 3 yıl sonra 100 bini geçecek km si o zamanda 100bin km üstünde 2. eli iyi olmayan bir aracı satmaz zor olur aklıma bunlar geliyo sizce gereksiz bir ayrıntımı düşünüyorum ... 30bin 40bin k de 2.eller var aracın km sinn düşürülüp düşürülmediğini servisler anlayabiliyormu çünkü bi tanede ist da buldum 44binde fiyatıda çok uygun uygun fiyatlı olması bana hemen km si düşürülmüş olabilirmiyi aklıma getiriyorda malum istanbul sonuçta bu dediğim araçta da değişen yok bi kaç yerinde boya varmış sadece... yorumlarınızı bekliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.