Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal cd çalar yerine takılabiliyor fakat ben orj. cd çaları çıkarıp evde bir köşeye koydum yerine çoklu medya taktım çerçeve konusunda biraz sıkıntı çektim ama sonunda orj. çerçeve getirttim çokda iyi oldu. resimleri var geçmiş sayfalara göz atarsan eğer şu an piyasada 1000-1200 ytl ye satılan cihazı Adana dan 690 ytl aldım (adam kendi direk dışarıdan getiriyor aracısız olunca fiyat düşüyor garanti var 2 yıl) çerçeve tv anteni vs derken 800'e mal oldu ama değdi.

quote:

Orjinalden alıntı: cgn

Arkadaşlar Benim Actual 2005 model normal kasetçalar CD takılmaz değil mi?Takılsa maliyeti var mı?

• cng, benim aldığım cihazın özellikleri (aklıma gelenleri yazmıştım) Bluetooth araç kiti özelliği çok iyi

(dvd-vcd-mp3-mp4-dvix-tv-radio-cd player-bluetooth telefeon kiti-usb girişi-sd/mmc kart girişi-7" motorize ekran-2 video çıkışı-2 video girişi-subwofer çıkışı-4*45 watt-geri vites kamerası bağlantısı) 690 cihaz +30 ytl tv anteni+ 70 ytl orjinal çerçeve ( 2 adet aldım) alacak olanlara yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stilock -- 18 Nisan 2008; 23:54:14 >

• Tesekkurler Robinhood,
    Aracim kristal yesili, donanimlari Skywindow, Cruise Control, 8 Airbag, ABS, ASR, City, Elektrikli Koltuk, Isıtmali Koltuk, Çift Bölge Klima, ve diger opsiyonlar oldukca iyi. LPG de taktirdim ve yakitida iyi oldu. Fotograflarınıda koyarım. Fakat ben extreme sporlarda yaptıgım icin bazen dag yollarından gecmem gerekiyor. Buda cok buyuk zorluklar yasatıyor. Bende aracımı yukseltmeyi dusunuyorum. Bunu yapan arkadas varsa bilgi paylasimi cok iyi olacak.
    Selamlar,

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

aracının fotoğraflarınıda bekliyoruz pgpilot,
    Ne renk ?
  • ÇOK İYİ
    HALA STILO' YU KÖTÜLEYEN ADAMLARA TOKAT OLSUN BU ÖZELLİKLER...
  • Merhaba Orcunsau,
    Herzaman onerdigin cozumu uygulayamiyorum. Cunku ucusa cikarken cok dar dag yollarindan gecmem gerekebiliyor ve alttaki kayalarin carpma
    riski olusuyor. Tabiki arac bir offroad araci degil ama bu gibi durumlarda kritik onem tasiyor. Ki aracimi bu durumlarla karsilasmamak icin uygun olmayan dag yollarina cikarmiyorum. Fakat nasil yukseltilebilir bunu cozmem gerek. Bence amortisor kuleleri ustune parca veya daha buyuk jantla olabilir diye dusunuyorum. Acaba uygulayan varmı ?
    selamlar,

quote:

Orjinalden alıntı: merdomerdo

Orcunsau;
    Bende aslında beğenmedim ama değişik geldi,o yüzden beraber bakalım dedim

Ama bej renk stilo çok güzel Türkiye'de bu renkte bir stilo görmedim,göreniniz var mı?

pgpilot,güle güle kullanın,sanırım aynı dertten muzdarip olacağız.Benim içinde aracın yere yakınlığı sorun.Ancak pek çözümü yok gibi.Yalnız bu yanlış anlaşılmasın,aracın yere yakınlığı,yolda tampon bırakıyoruz zannedilmesin,böyle bir durum yok.Stilo her türlü yükseltiden rahatlıkla geçiyor.Tek sorun iki tekerleğin arasına gelen yükseltilerde.Stilonun motor altına gelen şase kısmı biraz iri sadece burası tekerleğin arasına gelen yerlerde dokunuyor.Yoksa genel bir vurma söz konusu değil.Şöyle örnek vereyim,arkadaşımda golf var,yolda yavaşlamak için yapılan engellerden arkadaş çapraz bir şekilde geçiyor,ben ise stiloyla dümdüz bir şekilde fazla hız kesmeden geçebiliyorum.Yani golf buralarda vuruyor,stilo vurmuyor.Yükseltileri ortalamayın lastikle beraber geçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pgpilot -- 18 Nisan 2008; 13:15:37 >

• pgpilot aracı kaça almıştın acaba??
  • 22,500 ytl. LPG ve ruhsat islemi ile 24.500 ytl ye mal oldu...
    selamlar,

quote:

Orjinalden alıntı: halil2202

pgpilot aracı kaça almıştın acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pgpilot -- 18 Nisan 2008; 13:17:22 >
  • pgpilot;
    Stilo, aslını söylemek gerekirse işini görmez.Dağ dedin mi artık biraz düşünmek gerekiyor,aslında stilonun ön kısmını biraz kaldırsanız arazi aracı olurSorun sadece ön kısımda çok küçük bir yerde.
  • Hayırlı olsun gülegüle kullan.

quote:

Orjinalden alıntı: pgpilot

Arkadaslar 2003 model 1.6 MW full bir stilo aldım. Aracın herseyi cok iyi fakat yere cok yakın.
    Bu sorunu cozmek icin tavsiyeleriniz nelerdir? Buyuk çaplı jant mı? Amartisor kuleleri ustune parcamı?
    selamlar,

• pgpilot,

Hangi marka ve kaç ytl ye takdırdın? LPG ile ilgili görüş ve deneyimlerini yazarmısın?

quote:

Orjinalden alıntı: pgpilot

22,500 ytl. LPG ve ruhsat islemi ile 24.500 ytl ye mal oldu...
    selamlar,

quote:

pgpilot aracı kaça almıştın acaba??

• merhaba stilock,

zavoli marka taktırdım. 1600 sistem ve ruhsata islenmesi ve diger masaraflar icin 400ytl toplam 2000ytl ye mal oldu.
    Benzinli iken sehir icinde 280 kurus civarinda yakiyordu. simdi 180 kurusdan az yakıyor. En son zamlardan sonra
    dizel aractan daha ekonomik hale geldi. Cekisinde bir miktar dusme var ama cok onemli degil zaten istediginiz zaman
    benzine gecebiliyorsunuz. Genel olarak stilodan cok memnunum yakit masrafinin dusmesi ile cok daha iyi oldu.
    Ve ustelik havalar isinda, skywindow zamani, ki bu keyif diger ustu acilir araclardan cok daha zevkli...

selamlar,

quote:

Orjinalden alıntı: stilock

pgpilot,

Hangi marka ve kaç ytl ye takdırdın? LPG ile ilgili görüş ve deneyimlerini yazarmısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pgpilot -- 18 Nisan 2008; 14:22:22 >
  • pgpilot,

verdiğin bilgiler için tşk. ederim 280ykr de iyi bir rakam 100 km 8.4 lt tekabül ediyor
  • Bendeki rakamlarda aynı.
  • aracın sahibi dynamic olduğunu söylüyor 4 hava yastığı gördüm ben diyor ve araçta kol dayama kolçağı yok sizce bu dynamic model mi? yoksa değil mi?
  • sizin önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar 40bin de 2004 model asr ve sensör paketi olmayan ama değişim ve boyası dahi yok... yoksa 58binde asr ve sensör paketi var ama aracın arka çamurluğun biri arka tampon ve bagaj kapısı değişimiis mühim bi kaza olmadığı söleniyor ama size hangisi...
  • ilk söylediğin
  • ve bişey daaha ikinci dediğim 2005 model ve garantisi bir yıl daha var ama diğerinden 1000 ytl daha fazla para istiyor asıl sormak istediğim sensör paketi ve asr sistemi daha mı çok önemli sizce...
  • kimse yok mu yav...
  • Garanti olayı iyi bana kalırsa 2. yazdığın asr li olanı al derim.

quote:

sizin önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar 40bin de 2004 model asr ve sensör paketi olmayan ama değişim ve boyası dahi yok... yoksa 58binde asr ve sensör paketi var ama aracın arka çamurluğun biri arka tampon ve bagaj kapısı değişimiis mühim bi kaza olmadığı söleniyor ama size hangisi...
  • Dynamiclerde kol dayama var !
    Benim önceki stilomda cruize control,6 hava yastığı,dijital klima vardı fakat kolçak yoktu Active idi.
    Sanırım bu dediğin araçta active çünkü actuellerde 2 havayastığı var 4 hava yastığı sadece 2005 yılında 1.4 motorlarla çıkardılar .

quote:

aracın sahibi dynamic olduğunu söylüyor 4 hava yastığı gördüm ben diyor ve araçta kol dayama kolçağı yok sizce bu dynamic model mi? yoksa değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.