Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (239. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağol robinhood,nasıl stiloya müşteri varmı?Biraz daha yaygın olan sitelere ilan versen daha iyi olur aslında(araba.com,sahibinden.com gibi).Bu arada cahilliğime bağışlayın bu aux-in nedir?ne işe yarıyor
  • verdim,bir iki kişi aradı ama olmadı.
    aux: ek bir audio bağlantısı içindir.
  • Günaydın
    STİLO Forever müdavimleri...
    Hepinize mutlu sağlıklı günler diliyorum....

• bütün stiloculara günaydın
  • arkdaşlar fiyat konusunda yorumlarınız için teşekkür ederim gendarme çok objektif yaklaşmış konuya bende aynen onun gibi düşünüyorum bu konuda çünkü 24000 ytl ye gerçekten bmw dan daha konforlu bi araç
    bu arada stilosunda parça problemi yaşayan arkadaşlar geçenlerde bi çıkmacı arkadaş buldum ilgilenenleri yönlendirebilirim

quote:

Orjinalden alıntı: halil2202

24bin çok vermişsin ya
  • caneration2002,benim gaz kelebeği arızalı varmıdır acaba çıkmacıda?Gerçi bunun sensörü mü arızalı oluyor,kelebeğin kendisi mi?Tam bir bilgi edinmek lazım.
  • dostum sen arızayı tam bi tespit ettir ondan sonra sorarız hangi parça ise arızalı olan sensörmü yoksa kelebek mi ??

quote:

Orjinalden alıntı: merdomerdo

caneration2002,benim gaz kelebeği arızalı varmıdır acaba çıkmacıda?Gerçi bunun sensörü mü arızalı oluyor,kelebeğin kendisi mi?Tam bir bilgi edinmek lazım.

• Tamam bir araştırayım siz yinede çıkmacıdan bilgi alabilirmisiniz kelebek yada sensör konusunda varmı fiyatı ne kadar gibi;bu arada klavyem maus kafayı yedi yapışkan tuşlar mı ne onlar açıldı birden geri alamıyorum karıştı o yüzden karışık olabilir yazdıklarım kusura bakmayın
  • merhabalarrrrrrrrrrrrrrrr
  • selam herkese uzun süredir giremedim 2 proje teslimm vardı bide bu sıkışık zamanda adanaya gittim kardesimi askere ugurlamaya daha yeni nefes alabildim
    arabasında yay yada spor amortisör olan varmı benimkinde var ama cıkartmayı düşünüyorum sky windowdan ve ön takımlardan cok ses gelmeye başladı araba resmen hiç yaylanmadan gidiyor :)) amortisörleri ye değiştirecem galiba (onlarda %50 sertleştirilmiş)
    http://www.otostart.com/index.php?option=com_otostart&task=urun&urunid=16068#hangiaraclarauyar

burda önler var ama çift fiyatımı yoksa tek fiyatımı anlayamadım

• ARKADASLAR 5 KAPI STILOLARIN EGSOZUN ARACA BAGLANTI NOKTASININ CAPI KAC MM???
    BILEN VARMI ACIL LAZIM!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahadirhan

selam herkese uzun süredir giremedim 2 proje teslimm vardı bide bu sıkışık zamanda adanaya gittim kardesimi askere ugurlamaya daha yeni nefes alabildim
    arabasında yay yada spor amortisör olan varmı benimkinde var ama cıkartmayı düşünüyorum sky windowdan ve ön takımlardan cok ses gelmeye başladı araba resmen hiç yaylanmadan gidiyor :)) amortisörleri ye değiştirecem galiba (onlarda %50 sertleştirilmiş)
    http://www.otostart.com/index.php?option=com_otostart&task=urun&urunid=16068#hangiaraclarauyar

burda önler var ama çift fiyatımı yoksa tek fiyatımı anlayamadım

Hoşgeldin Bahadır
    Allah kavuştursun...Hayırlı teskereler...
    ön amortisörün adet fiyatı 111.50 ytl
    sepete ekleyip sipariş butonunu tıklarsan 1 adetinin fiyatı olduğunu görürsün...

• quote:

Orjinalden alıntı: bahadirhan

selam herkese uzun süredir giremedim 2 proje teslimm vardı bide bu sıkışık zamanda adanaya gittim kardesimi askere ugurlamaya daha yeni nefes alabildim

hadi bakalım hayırlı teskereler Bahadır,
    Kazasız belasız atlatır inşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 16 Nisan 2008; 23:37:07 >
  • Günaydın....
  • günaydın millet ama şimdi çıkıyorum:)
  • sizlerede günaydın...
  • selam stilocu arkadaşlar gendarmem kankam bu haftadan iti beren bir hafta izmirdeyim tanışmak isterim müsaitsen eger selamlar
  • GÜNAYDIN arkadaslar
  • Merhabalar arkadaşlar;
    Bej renk stilo da görmemiştim.Çok güzelmiş

STILO FOREVER :)

•  STILO FOREVER :)
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.