Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: stilock

Gendarme, pm yi kontrol edermisin.

Tamamdır dostum...cevap yazdım....
  • Akcacakir ne yaptın?Aldın mı stiloyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdomerdo -- 14 Nisan 2008; 23:21:48 >
  • merhaba arkadaşlar,
    aracı yarın servise gösterecektik ama bi aksilik çıktı c.tesi ye kaldı servis işi. servis ok verirse işlemleri de salıya halldecez kısmetse..
  • bu arada arkadaşlar güvenlik paketi 2,konfor paketi 2 ve dynamic pluspaketi içeriklerini biliyor musunuz acaba? bi de satıcı 500 watt lık anfi var dedi bu hi-fi müzik istemine mi tekabül eder?
  • quote:

Orjinalden alıntı: akcacakir

merhaba arkadaşlar,
    aracı yarın servise gösterecektik ama bi aksilik çıktı c.tesi ye kaldı servis işi. servis ok verirse işlemleri de salıya halldecez kısmetse..

Haydi hayırlısı....

İnşallah her şey istediğin gibi gider....

Sende yeni bir Stilo sahibi olarak aramızda olursun...
  • quote:

bu arada arkadaşlar güvenlik paketi 2,konfor paketi 2 ve dynamic pluspaketi içeriklerini biliyor musunuz acaba? bi de satıcı 500 watt lık anfi var dedi bu hi-fi müzik istemine mi tekabül eder?

Bunlar senin alacağın stilonun sahip olduğu özellikler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdomerdo -- 14 Nisan 2008; 23:30:37 >
  • tam bilmiyorum özellikleri ne demek olduuklarını bilsem tahmin yapacam ama
  • quote:

bu arada arkadaşlar güvenlik paketi 2,konfor paketi 2 ve dynamic pluspaketi içeriklerini biliyor musunuz acaba? bi de satıcı 500 watt lık anfi var dedi bu hi-fi müzik istemine mi tekabül eder?

bu genel olarak bir Stilo'da olabilecek max. ne varsa var demek kısaca...
  • quote:

Sezgintr,

quote:

Orjinalden alıntı: Sezgintr

quote:

Orjinalden alıntı: ss28

jantlarda lastiklerde harika ben kaçırma derim zira sadece 4 lastik 800 ytl bu ebatlarda...pekte yıpranmış durmuyorlar

Şuan mischel de kampanya var 4 al 3 öde en pahalı lastiğin 4 tanesi 650 ytl tutuyor.

Ben 15" sormuştum kendi arabama göre bakmıştım. En pahalısı nekadar dedim listeye baktı hesap makinasına sarıldı 650 ytl kampanya sınırlı demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sezgintr -- 14 Nisan 2008; 23:39:16 >
  • onu tahmin ediyorum lakin mesela güvenlik paketi 2 nin içeriği ne, bu olunca hangi özellikler eklenmiş oluyo ?ya da aynı soru konfor paketi için geçerli
  • Akcacakir cidden meraklandım şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeshill

quote:

stilo cd playerine aux bağlantısı yapmak isteyenlere fikir olabilir

http://produto.mercadolivre.com.br/MLB-71373720-entrada-auxiliar-para-fiat-stilo-connect-ligue-seu-dvd-mp3-_JM

bende var bu kablodan ama bizim cd calarlarda resimdeki gibi bi aux in tuşu yok. kablo bağlanıyo ama ses alınmıyo

STILO FOREVER :)

Daha öncedende yazmıştım bizim puntolarda cd tuşuna 2. kez basıldığında aux'a geçiyo. Bi dene istersen.

• arkadaslar bende satiyorum stilomu ama ya bravo emotion yada honda civic elegance alacagim..yoksa binerim pasa pasa stilime..
  • Akcacakir araçta cruise kontrol,dijital klima,8 hava yastığı,asr var mı?Bunlar olunca oldukça ful oluyor herhalde
  • valla merdomerdo kardeş 8 havayastığını bimiyom ama hız sabitleyici dijital klima ve asr var.
  • Tamamdır,yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: valo

arkadaslar bende satiyorum stilomu ama ya bravo emotion yada honda civic elegance alacagim..yoksa binerim pasa pasa stilime..

Durun yahu yoksa bizim actuallere kimse bakmayacak
  • navigasyon hariç

8 ya da 10 hava yastığı, telefon ön hazırlığı,orjinal alarm,cd changer,deri döşeme,
    sensör paketi,asr,esp,msr,hıll holder,hacimsel koruma ve eğim sensörü,hareketli arka koltuklar
    ön yolcu koltuk altı çekmece ,ön ve arka kol dayama,elektronik anahtar(cid),ısıtmalı
    bel desteği ayarlı hafızalı sürücü koltuğu,geri viteste park pozisyon hafızalı sağ dikiz aynası
    ilave ısıtıcı(motor kapalı iken yolcu kabini ısıtma,camların defrostu)far yıkama, ön yolcu tespit sensörü(h.yastığı için)gibi özellikler olabilir ve tabi illaki sky-window...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 15 Nisan 2008; 0:01:07 >
  • Akcacakir,gendarme nin yazdığı özellikler araçta varsa yaşadın
  • Herkese günaydın...

keyifli bir iş günü olmasını diliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.