Şimdi Ara

Stıhl MS 250 Kullanıcı Yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce elimde Husvarna 236 vardı memnun kalmadım. Fındık bahçesinde sık olan fındık ağaç ve dallarını seyretmek ve evin önünde ufak tefek odun ve takoz kesmek için 4 ile 5 kilogram arasında ***STIHL MS 250*** karar kıldım. Ancak İnternet ortamında STIHL MS 250 baktığımda 400 TL ile 4.500 aralığındaki fiyatlar beni hayli şaşır'tı.
    Bilindiği gibi bir çok firma rekabet ve maliyet açısından ürünlerini cinde yaptırıyor.
    Almaya da üretilmiş orijinal bir ürünü almamız imkansız olduğu gibi stıhl firmasının cinde ürettiği cin menşe'i ürüne de razıyım ama bunu nasıl bileceğiz neye dikkat edeceğiz ? renk etiket vesair her neyse sanki aşağıda belirttiğim gibi !

1-Tam Orijinal Alman
    2-Yarı orijinal cin
    3-Taklit cin
    AŞAĞIDAKİ MARKA ve MODELLERİ ARAŞTIRDIM
    Stıhl MS 170-180 + DOLMAR PS-32 + OLEMAX GS 350C + ALPİN A410 + EİNHELL PC2040 + SECHO 4100 + ZOMAX ZM410 + PARTNER 351 XT + ECHO CS 420 ES + SHİNDAİWA 452S + MCCULLOC H CS 340 + CASTOR CB 400 B + SOLO 643 IP

SONUNDA STIHL MS 250 KARAR KILDIM ! YARI ORJİNAL CIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canseven -- 30 Kasım 2018; 21:3:16 >

• Bir tane yorum gelmeden biz STİHL MS 250 motoru aldık ! İlk izlenim güçlü ve gösterişli bir motor + bir 28 diş 38-40 lık pala bir adet dişli ile aynı zamanda STİHL MS 170 hafifliğini elde etmeyi dal budamada işimi göreceğimi düşünüyorum. zaman için de artı eksilerini yazarım inşallah.
  • canseven C kullanıcısına yanıt
    merhaba; son durum nedir?

memnun musunuz?

made in germany mi?

kaça almıştınız?
  • ms250 kullanıcısıyım

tarım kredi kooperatifinden aldım 2017 yılında, 950 liraya mal oldu, 200metre uzaktaki stihl bayisinde 1050 lira fiyat çekmişlerdi. fiyatını sadal sitesine girip katalogdan bakabilirsiniz

45 lik pala 34 diş zincir var üzerinde .325 kodlu

motor çin üretim , şimdiye kadar 120m³ odun doğradım

iş motorla bitmiyor, ona uygun bileme aparatıda aldım

gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snurks1499 -- 14 Mayıs 2019; 12:1:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BennyGood

merhaba; son durum nedir?

memnun musunuz?

made in germany mi?

kaça almıştınız?
    kesinlile memnunum kolay çalışma ve kendi çapında güçlü motor
  • (İYİ DEĞIL) sthil ms 250 oldukça yaygın motorun gücü oldukça iyi ' iyi kesiyor ama çin menşeli olmasindanmidir artik cok sık karbüratör ayarı bozuluyor yilda 3 4 defa kisiyorsunuz ayarini stop ediyor bayiliyor aciyorsunuz zincir cok dönüyor bu durum 2 depo falan kesince tekrar ediyor sorunlari profesyonel kullanim degil hepsi plastik sanki cakma . diyer yandan ms 360 var 2004 ten beri elimizde çok iyi kesiyor az benzin harciyor ve hic arza vermiyor gunde 7 8 depo araliksiz kesmisligim var

• yusuf yusuf sj Y kullanıcısına yanıt

Benim motorda ms250. Arızalandığını görmedim

Bir sefer starter ipi koptu 10 liraya değiştim hepsio

2017 yılından beri yoğun kullanımda 3 hanenin işini görüyor

• sthil ms 250 profesyonel degil tetere plastik karbiratoru sokmek zor ve zahmetli gaz ayarı surekli bozuluyor öyle odunlari yan yana diziyim kesiyim yapmak bu testereye göre degil bagda bahcede 1 2 odun kesersiniz kendinize is görür avantaji hafif ve kücük

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.