Şimdi Ara

Stein's Gate (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
13
Favori
29.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç sorma hocam. Benim için son 4 bölüm eşsizdi. Çok fazla duygu yüklüydü. Benim gibi birinin bile gözlerini doldurmayı başardılar ya helal olsun yapımcılara.
  • 7. bölümdeyim. adamlar yapmış helal olsun. acayip ısındım animeye
  • Her gün açılışlarını izlediğim seriler arasındadır.
  • Çok fena etkisinde kaldım. 1 hafta çıkamam şimdi bu ruh halinden.
  • İlk bölümlerini sevdiyseniz ortalarda zevkten ayılıp bayılacaksınız.
    Ben Başlarını öylesine seyrettim ama ortalara doğru yataktan düşecektim heyecandan.
  • Bugün bitirdim son bölümeleri gerçekten çok güzeldi ayrıca 25. bölümü izlemeden animeyi bitirdiğinizi kesinlikle düşünmeyin. Openinglerini her bölümde izledim o da güzeldi
    Sırada Mirai Nikki var
  • Hoşuma giden şöyle değişik bir video buldum. Paylaşayım dedim.

NOT: Seriyi tamamen bitirmeden videoyu izlemeniz kesinlikle önerilmez.

Edit: 2.46 dan sonra sürekli aynı şeyleri tekrar ediyor. Yani video aslında 2 dakika 46 saniye sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah. -- 14 Haziran 2012; 19:12:41 >
  • hacking to the gate (op müziği) in instrumental versiyonunu arıyorum da bulamadım bi türlü elinde olan var mı ?

• John Titor gerçekmiş
    http://tr.wikipedia.org/wiki/John_titor
    Dediği gibi IBM 5100 bulmak için gelmiş 1975'e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 28 Haziran 2012; 17:47:11 >
  • Yanlış hatırlamıyorsam Anime'nin bir bölümünde "John Titor gerçek bir kişidir" yazıyordu
  • Daha ilk bölümlerini izlerken google amcaya sormuştum ben bunları. Animede ki bir çok şey gerçek.
    Gerçek bir zamanda yolculuk teorisini işliyorlar. John Titor gerçek bir kişidir ve animede dediği gibi 3. dünya savaşının olacağını iddia etmiştir. IBM 5100 gerçekten de günümüz programlama dillerinden farklı bir programlama diline sahiptir ve büyük ihtimalle bu programlama dilini günümüzde eski birkaç IBM mühendisinden başkası bilmiyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah. -- 4 Temmuz 2012; 17:31:17 >

• bugün başlayacağım ancak arkadşım ChäoS;HEAd izle önce dedi my anime list'te alternative setting olarak geçiyorlar sayfalarında. ne yapsam ilk önce ChäoS;HEAd izleyip sonra mı Steins;Gate'e izlesem yoksa ChäoS;HEAd izlememe gerek yok mu direk Steins;Gate'e başlayayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendaddy

bugün başlayacağım ancak arkadşım ChäoS;HEAd izle önce dedi my anime list'te alternative setting olarak geçiyorlar sayfalarında. ne yapsam ilk önce ChäoS;HEAd izleyip sonra mı Steins;Gate'e izlesem yoksa ChäoS;HEAd izlememe gerek yok mu direk Steins;Gate'e başlayayım mı?

Direk Steins Gate'i izle. Hem izlemene gerek yok hem de Chaos Head duyduğum kadarıyla baya kötüymüş.
  • quote:

bugün başlayacağım ancak arkadşım ChäoS;HEAd izle önce dedi my anime list'te alternative setting olarak geçiyorlar sayfalarında. ne yapsam ilk önce ChäoS;HEAd izleyip sonra mı Steins;Gate'e izlesem yoksa ChäoS;HEAd izlememe gerek yok mu direk Steins;Gate'e başlayayım mı?

İzlemene gerek yok.
  • @Blue Exorcist , @Espâda teşekkürler direk steins;gate izlemeye başlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

25 i bana özet geçebilcek varmı?

bence izlemen gereken bir bölüm

işte tüm tayfa amerikaya gidiyor , orada kristina'yla diğer dünya çizgisi hakkında felan konuşuyorlar, ondan sonra okabe bi yerde suzahu'yı görüyor peşinden gidiyor ama kız suzahunun annesi çıkıyor , kız gittikten sonra kritina okabeyi merak ettiği için geliyor , okabe kristanayı seni seviyorum , sen benim hakkımda ne düşünüyosun gibi bişiler diyor , kristana da kapa gözlerini diyor ve bitiyo

anlatım kötü olabilir

o bölümden sonra keşke 2. sezon gelse dedim

• İlk 2 bölüme baktımda. Çok şaçma geldi. Ama yorumlar iyi. Devam edebilirim.
  • Bugün bitirdim. Gerçekten güzel sürekleyici bir animeydi.
    Son bölümleri çok üzücüydü sevdiğim animelerin çoğu kötü bana göre kötü sonla bitiyordu ancak bunda hiç kötü bir son olacağını düşünmedim hep kyouma herkesi kurtarır düşüncesi vardı aklımda

mayuri çok tatlıydı sesiyle davranışlarıyla

• quote:

Bugün bitirdim. Gerçekten güzel sürekleyici bir animeydi.
    Son bölümleri çok üzücüydü sevdiğim animelerin çoğu kötü bana göre kötü sonla bitiyordu ancak bunda hiç kötü bir son olacağını düşünmedim hep kyouma herkesi kurtarır düşüncesi vardı aklımda

mayuri çok tatlıydı sesiyle davranışlarıyla

İzlemeden spoileri okudum. Sanırım sonunu öğrendim :((

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.