Şimdi Ara

Steep [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

STEEP - Çıkış Fragmanı

-

Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak açık dünya spor oyunu. Alpler ve Alaska'da geçecek oyunumuzda kayak, wingsuit, snowboard ve yamaç paraşütü gibi çeşitli spor dalları ile vakit geçirebileceğiz.

-

Karların daima taze olduğu, hareketin hiç bitmediği Alplerin dünyasını keşfet. Tek başına veya arkadaşlarınla beraber, kayak, atlayış tulumu, snowbord ve yamaç paraşütüyle, dağlara karşı koy, hakim ol. Performansını kaydet ve paylaş.

-
    Çıkış Tarihi: 2 Aralık 2016
    Tür: Sports
    Dağıtıcı: Ubisoft
    Geliştirici: Ubisoft Annecy, Ubisoft Montpellier

Wikipedia (LINK)

https://www.gamefaqs.com/pc/191618-steep
    http://www.metacritic.com/game/pc/steep

Steam:http://store.steampowered.com/app/460920/

Resmi Site:https://steep.ubisoft.com/game/en-US/home/

Steep [PC ANA KONU]
    Steep [PC ANA KONU]
    Steep [PC ANA KONU]
    Steep [PC ANA KONU]
    Steep [PC ANA KONU]
    Steep [PC ANA KONU]
    Steep [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 23 Kasım 2017; 10:11:44 >

• STEEP - Freeride World Tour Trailer

• Oyun muhteşem grafikleri olsun karakteri kullanma olsun oynanışa yarım saate alışıyorsunuz
  • bi heves oyunu indirim ile gold edit. 110 tl'ye aldım 40-4dk oynadım yetti iade ettim verdigin parayı haketmeyen ubisoft oyunu daha :P yazıklar olsun tüh..
  • Steep Road to the Olympics - Duyurusu E3 2017

• Acaba Steam'de Gold Edition sürümüne Road to the Olympics ve diğer çıkacak DLC'ler dahil mi arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FuRKaN54-

Acaba Steam'de Gold Edition sürümüne Road to the Olympics ve diğer çıkacak DLC'ler dahil mi arkadaşlar?

Gold Edition içerisinde Season Pass var. Fakat Road to the Olympics içerisine dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Acaba Steam'de Gold Edition sürümüne Road to the Olympics ve diğer çıkacak DLC'ler dahil mi arkadaşlar?

Gold Edition içerisinde Season Pass var. Fakat Road to the Olympics içerisine dahil değil.

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

• quote:

quote:

Peki winter games dahil mi gold da?

• quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

quote:

quote:

Peki winter games dahil mi gold da?

Hayır.
  • Peki o zaman sitesinde bahsedilen 3 dlc nedir? extreme adrenalin ve winterfest miş season pass e dahil olanlar.
    Alaska base game de var sanırım ben trial ı oynadığım için gidememistim.

Arada 35 lira var standart ve goldun. Sanırım gold alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enreka_tr -- 25 Kasım 2017; 19:22:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

Peki o zaman sitesinde bahsedilen 3 dlc nedir? extreme adrenalin ve winterfest miş season pass e dahil olanlar.
    Alaska base game de var sanırım ben trial ı oynadığım için gidememistim.

Arada 35 lira var standart ve goldun. Sanırım gold alacağım.

Evet 3 DLC şunlar:

- Winter Fest Pack
    - Extreme Pack
    - Adrenaline Pack

http://blog.ubi.com/steep-season-pass-detailed/
  • Adamların kendi sitesinde bile o detay yok. Kinguinde buldum artık. Yalnız oyunun bu kadar az ilgi görmesine şaşırdım. Sanırım bizim kitleye hitap etmiyor.

• Oyuna pek ilgi yok çünkü aksiyon oyunu değil, bunun üstüne bir de araba yarışı oyunları gibi çok meraklısı olan, ilgi gören bir spor dalı oyunu değil.

Ben ilk duyurulduğundan beri merak ediyordum ama fiyatı yüksek gelmişti. Nispeten uygun bir fiyata indiği için satın aldım ve oldukça da memnunum. Zamanında SSX serisi vardı EA'in bitirdiği serilerden bir tanesi. SSX serisini de çok severdim, gerek oynanışı gerek dağlarda kar içinde geçmesi iyi hissetmeme neden olurdu. Günümüz grafikleri sayesinde gerçekten huzur verici bir görsellik sunuyor, en azından benim için.

SSX serisi gibi gerçek dışı hareketler yaptığınız sonuna kadar arcade olan bir oyun değil. Tabi ki ilerledikçe gerçekte kimsenin cesaret edemediği şeyler yapıyorsunuz ve simülasyon oyunu değil ama SSX serisi kadar uçmuyor. Aynı zamanda oyun sizin elinizden tutmuyor. Genelde tüm Ubisoft oyunları, oyunda 15 saat geçirseniz bile en basit şeyleri bile ekranda göstermeye devam eder. Bu oyun öyle değil. Oyunun başında böyle gidiyorsun, böyle zıplıyorsun tamam deyip bitiriyor.

Çeşitli hareketleri bağlayabildiğiniz söylemiyor nasıl G-Force ile başa çıkacağınızı anlatmıyor, paraşüt challengelarında nasıl hız kazanacağınızı anlatmıyor. Bunları söylerken olumsuz bir yön olarak anlattıyorum gibi anlaşılmış olabilir ama aslında oyunu övmek için anlatıyorum. Bunları aynı challengeları 10 kere oynayarak kendiniz çözüyorsunuz.

Oyunun şu an için gözümdeki tek eksisi Horizon 3 ya da SSX serisi gibi göstermelik de olsa biraz daha üstüne düşünülmüş bir kariyer modu olsaydı keşke. Yine kariyer modu var ama öyle araya giden videolar sunmuyor. Sadece yarış yapıyorsunuz ve yeni yarışlar açılıyor, bir ses aferin iyi gidiyorsun diyor.

• Çok güzel özetlemişsiniz. Tamamına katılıyorum söyledikleriniz. Ben SSX serisini hatırlıyorum oynamamıştım ama steep'i ilk başından beri takipteyim, trial oynamış ve begenmiştim, dün aldım 104 lira gold edition. Dediğiniz gibi bir cs ya da f2p fps ya da yarış oyunu olsa onlarca sayfa yazılırdı.
    Uplayden eklerseniz sevinirim. Nickim aynı.
  • Steep Road To The Olympics: Open Beta Trailer

• Steep Road To The Olympics - Çıkış Fragmanı

• Steep Road to the Olympics: enter the competition!

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyuna pek ilgi yok çünkü aksiyon oyunu değil, bunun üstüne bir de araba yarışı oyunları gibi çok meraklısı olan, ilgi gören bir spor dalı oyunu değil.

Ben ilk duyurulduğundan beri merak ediyordum ama fiyatı yüksek gelmişti. Nispeten uygun bir fiyata indiği için satın aldım ve oldukça da memnunum. Zamanında SSX serisi vardı EA'in bitirdiği serilerden bir tanesi. SSX serisini de çok severdim, gerek oynanışı gerek dağlarda kar içinde geçmesi iyi hissetmeme neden olurdu. Günümüz grafikleri sayesinde gerçekten huzur verici bir görsellik sunuyor, en azından benim için.

SSX serisi gibi gerçek dışı hareketler yaptığınız sonuna kadar arcade olan bir oyun değil. Tabi ki ilerledikçe gerçekte kimsenin cesaret edemediği şeyler yapıyorsunuz ve simülasyon oyunu değil ama SSX serisi kadar uçmuyor. Aynı zamanda oyun sizin elinizden tutmuyor. Genelde tüm Ubisoft oyunları, oyunda 15 saat geçirseniz bile en basit şeyleri bile ekranda göstermeye devam eder. Bu oyun öyle değil. Oyunun başında böyle gidiyorsun, böyle zıplıyorsun tamam deyip bitiriyor.

Çeşitli hareketleri bağlayabildiğiniz söylemiyor nasıl G-Force ile başa çıkacağınızı anlatmıyor, paraşüt challengelarında nasıl hız kazanacağınızı anlatmıyor. Bunları söylerken olumsuz bir yön olarak anlattıyorum gibi anlaşılmış olabilir ama aslında oyunu övmek için anlatıyorum. Bunları aynı challengeları 10 kere oynayarak kendiniz çözüyorsunuz.

Oyunun şu an için gözümdeki tek eksisi Horizon 3 ya da SSX serisi gibi göstermelik de olsa biraz daha üstüne düşünülmüş bir kariyer modu olsaydı keşke. Yine kariyer modu var ama öyle araya giden videolar sunmuyor. Sadece yarış yapıyorsunuz ve yeni yarışlar açılıyor, bir ses aferin iyi gidiyorsun diyor.

Diğer konudaki yorumun sayesinde ben de oyunu aldım. Cidden de çok zevk alarak oynadığım nadir oyunlardan biri. Az ilgi görmesi şaşırılacak bir şey değil, bizim toplumun benimsediği spor türleri az çok belli zaten. İnsanı daha da strese sokan, huzursuz eden lag dolu futbol oyunları yerine bu tarz oyunlar oynansa keşke.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.