Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

14 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 45 Misafir (19 Mobil) - 37 Masaüstü22 Mobil1 Android
5 sn
267.211
Cevap
2.081
Favori
13.263.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10542
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2117
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107922 mesaj) Mobil (35183 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9070 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    1350 Mesaj

Bilgim yoktu, öyeyse iyiymiş bazılarını almayı düşünüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam'den alıp Uplay'e tanitmadigim oyunlar vardı indirip tanitmam mı lazım ödüller için ? Bir de şimdi Epic'ten Odyssey'i indiriyorum season pass da otomatik indiriliyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9321 Mesaj

Bunu ben de merak ediyorum. Oyunları kurdum, oynadım, yer kalmadığından SSD'min kalbim kadar temiz kısımlarından uçurdum. Ödüller için yeniden yüklemem gerekiyor mu ki?

|
    |
    DukeMew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yüzbaşı
    888 Mesaj
    Oyunu yeniden yüklemeniz gerekmez bence ama hesabınıza tanımlı olmaları gerek ödülleri almanız için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Oyunu yeniden indirmeye gerek yok. Benim direk yüklü olan oyunun içine geldi ödüller.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5881 Mesaj
    Division 2'de ücretsiz verilmeyen bazı ödüller var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    9321 Mesaj

Yüklü olan oyunları zaten oyuna girip de kontrol edebiliriz, benim dediğim yüklediğimiz oynadığımız ve sonra sildiğimiz oyunlar içindi.

Yani oyun içinden bir şeyleri aktif etmemiz mi gerekiyor? Eğer evet ise, bunun bir süresi falan var mı? Çünkü benim de Assassin's Creed Odyssey oyununda almayı düşündüğüm şeyler vardı. Oyunu da başka oyunlara yer açmak açısından silmiştim. İnternet sitesinden de o ödül kısmına ulaşamadım. Elyaftan bir sorun ama bilmek ister bu hercai gönül.

|
    |
    Enganche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

ha gayret az kaldı atomu parçalayacaksınız!

|
    |

UPlay kulüp ödüllerine erişebilmem için süre bitmeden her bir ödülün kilidini oyun içinde açmam mı gerekiyor? Yoksa ileri bir zamanda oyunu açtığımda yine erişebiliyor olabilecek miyim?

|
    |

EA Play uyeligim oldugu halde Play oyunlarini oynayamiyorum. Bu sorunu baska yasayan var mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9e/1d/14/9e1d14e2be629991e6bb56beec92e627.png&t=0&width=480&text=1

AC Odyssey'in ödülleri bir bendemi görünmüyor acaba?

İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yarbay
    5881 Mesaj

Ben de göremiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    285 Mesaj

Ubisoft tarafından Uplay uygulaması şu an yazılımsal olarak değişiklik aşamasında. Uygulamada köklü bir değişikliğe gidilecek. Bildiğim kadarıyla Assassin's Creed Odyssey ve adını hatırlayamadığım bir oyunun oyun içi ödüllerine bir hafta süreyle erişim sağlanamayacak.

|
    |

boş gözüküyor evet.

oyunları indirmeye veya oynamaya gerek yok bu arada. epic'den alıp hiç oynamadığım orgins'in ödüllerine sahip gözüküyorum, otomatik ekleniyor yani o oyuna sahipseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Ekim 2020; 12:32:48 >
    |
    |

Oyun içi ödül dediğiniz kozmetik ödüller mi yoksa dlc gibi oynanılabilir ödüller mi?

|
    |

Uplay'de oyun içi ücretli ya da ücretsiz ödülleri açabilmek için herhangi bir süre sınırı yok. İstersen herhangi bir oyunu satın almadan önce o oyunun ödüllerini açabilirsin ve bir-iki yıl sonra eğer o oyunu satın alırsan, ödüller otomatik olarak oyununa eklenir. Hatta istersen şu anda satın alıp oynadığın bir oyunun oyun içi ödüllerini hiç aktive etmesen ve yine bir-iki yıl sonra aynı oyunu kurup oynadığın zaman, oyun içi ödülleri o vakit aktive edip o ödüllere oyun içerisinde ulaşabilirsin. @s1LENT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the little prince -- 25 Ekim 2020; 12:40:12 >

Konuyu duyup Uplay'i açtım ama bende bedava değil bunlar nedense.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/af/55/7e/af557e18a384a88bfcb21fa8ddeb88a3.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    AMD Ryzen 3300X | Asus Strix X570-E | Sapphire RX580 Pulse | Gskill TridentZ 3600CL15 | Noctua NH-U12A | Samsung 850 Evo 500GB | XPG SX8200 Pro 512GB | Evga 850P2 | Phanteks Evolv X | MSI MAG341CQ
  • Binbaşı
    1573 Mesaj
    Arkadaşlar Uplay üzerinden oyuna tıklarsanız sol taraftaki "Kulüp Ödülleri" bölümünden oyunu yüklemeden verilere ulaşabiliyorsunuz zaten. For Honor ve The Division 2'de verilmeyen bazı ödüller var. Bunların dışında Odyssey ve Steep'in ödülleri bende de gözükmüyor ama Odyssey'i kendim elle açmıştım zaten. Yanlış hatırlamıyorsam bir tek Ezio'nun zırhı alınamıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 25 Ekim 2020; 13:19:50 >
    |
    |
  • Yarbay
    25273 Mesaj

bütün ödüller açık değil zaten, bunlar bende de kapalı.

|
    |
    Yoizhik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: the little prince

Uplay'de oyun içi ücretli ya da ücretsiz ödülleri açabilmek için herhangi bir süre sınırı yok. İstersen herhangi bir oyunu satın almadan önce o oyunun ödüllerini açabilirsin ve bir-iki yıl sonra eğer o oyunu satın alırsan, ödüller otomatik olarak oyununa eklenir. Hatta istersen şu anda satın alıp oynadığın bir oyunun oyun içi ödüllerini hiç aktive etmesen ve yine bir-iki yıl sonra aynı oyunu kurup oynadığın zaman, oyun içi ödülleri o vakit aktive edip o ödüllere oyun içerisinde ulaşabilirsin. @s1LENT

oyunu satın almadan o oyunun ödüllerini nasıl açabilirim?

Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
4,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.