Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

11 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 49 Misafir (26 Mobil) - 27 Masaüstü33 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
267.163
Cevap
2.081
Favori
13.259.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10540
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2117
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107879 mesaj) Mobil (35178 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9070 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    20986 Mesaj
    Reaper Bundle 6 (30,84 TL)

İçerisinde (GRID, Dirt 4, Ancestors Legacy) dahil toplam 7 oyun var.

https://www.fanatical.com/tr/bundle/reaper-bundle-6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 30 Eylül 2020; 22:10:54 >

Çok komikmiş bu yaa. İlk defa gördüm bunu.

Ben oynamaya vakit bile bulamıyorum ama bu tarz yayıncılar izleniyor bu ülkede ve tonla parayı oynayamadığı oyuna laf ederek götürüyor maalesef.
    Bedava kod gelince görmek istemiyorum demek kolay tabi. Bana da oradan buradan oyun kodu kelse ben de görmek istemem.

Canlı yayında gördüğüm haline laf ediyorum burada yanlış anlaşılmasın. Belki de çok iyi bir insandır orasını bilemem tanımadığım için.
    Gördüğüm kadarıyla yargılıyorum çünkü o yayında o hareketi yapıyorsa demek ki bunu yapacak kadar rahat.

Ben twitch'de başka yayıncılar da biliyorum üst seviye yayın yapan. İzleyicisine saygı duyan ve yanlış yapan izleyicisini de anında şutlayan.
    Ama öyle olunca ne oluyor, o yayıncı izlenmiyor, sürekli bağış veya yardım almıyor. Firmaların "köpeği" olmuyor başka bir deyişle. Böyle yapınca da belli bir kısma hitap edebiliyor ancak.

@Frost Hocam "Bu adamları yolda görsek yüzlerine bakmayız" demiş. O yüzden şu anımı söylemek istedim. Bir avm'de sinemaya gitmiştim yasaklardan önce. Şansa pintipanta ve cansungur orada etkinlik düzenliyorlardı. Ben de mağazaya girdim etkinlik nedir diye. Ürünlere bakarak biraz gezdim. Haliyle indirim falan sandım ama sonra fark ettim ki ikiliyi kullanıp normal fiyattan ürün satacaklar.

En fazla on dakika bakınabildim zaten. Bir kaç kişi yapışıp resim çekiniyorlardı. Çok kalabalık değildi ve o sırada pintipanta bana baktı bir süre. Her halde gidip izleyicileri gibi yapışacağımı sandı ama ben çıkışa yönelip eve döndüm.

Bu da böyle bir anıdır işte.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1162 Mesaj
    Çok değil 1 sene önce ps4 1500 liraydı, onun gücüne eşit bir pc ise 2500 lira falandı. Konsol al fiyat farkına oyun alırsın denilirdi. Sıfır kutulu oyunlar 200-300 lira falandı, oynar oynar takaslarsın denilirdi. Şimdi bakıyorsun yeni nesil konsollar 10 bin liradan, oyunları 600-700'den liradan konuşulur olmuş. Yazılacak çok şey var ama ama yazıp yazıp siliyorum.

Pc Steam'iyle Epic'yle en kötü Torrent'iyle avantaj sunarken, Xbox Gamepass ile avantaj sunarken Sony eski kafasında devam ederse kendi ayağına sıkar. Bölgesel fiyatlandırma az paraya çok miktar ürün satmak için vardır. Çok paraya az ürün satmaktan karlı olduğu için tercih edilir. Ülkemizin ekonomisinden sorumlu değil Sony evet, ama kar yapmak istiyorsa o ekonomiye ayak uydurmak zorunda. Latin Amerika'ya Asya'ya bölgesel fiyat verebilen Sony Türkiye'ye geldiğinde "Bizlik bir durum yok" diyemez. Derse de kendi bilir. Müşteri kaybeder. Unutmayın, tüketiciler ürünü tüketmeden var olabilirler ancak ürünler tüketicisi olmadan var olamazlar. Oyun satışları yerde gezdiği zaman aklını başına topluycaklardır elbette. Biz istiyoruz ki durumu önceden fark etsinler, müşteriye yardım etsinler, sesimizi duysunlar. Ancak Sony'nin kendisiyle olan anlaşmasına zarar gelicek diye olayı farklı yere yönlendiren, kafasını kuma gömen yayıncılar oldukça işimiz zor biraz. Tuna "Sony'e laf atmayın paramı keser yoksa" Akşen bütün saygımı kaybetmiştir bu attığı tweetlerle.

Piyasadaki hiçbir firma Sony kadar Türk oyuncu düşmanı değil. Adamlar daha fiyatlandırmayı bile dolar üstünden yapmıyor. Ha ben 5 senedir pc oyuncusuyum, bana giren çıkan yok.Çok umrumda da değil. "Kanka senin pc god of war da kaç efpies veriyor ahahaha, kanka spiderman rtx 2080 de nasıl gözüküyor ahahah" diyen tipler düşünsün geleceklerini. Xbox ve pc'ile ilgili oyun haberlerinin tamamına "tlou2 xbox vs ps4" memelerini atan, kendilerince esprileriyle dalga geçen, "tlou2 1000 lira olsa alır oynarım böyle oyun daha gelmedi gelmez de" diyen ps fanboylarına acımıyorum. God of war 2 geliyormuş alın 2000 liraya oynayın.

• Yüzbaşı
    358 Mesaj

sony savunuyor diyorsun da pintipanda nın last of us 2 ile ilgili söylediklerini biliyor musun ?
    https://www.youtube.com/watch?v=n-ICBugXAnc&ab_channel=RB1
    |
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    Arkadaşlar hakikaten şu muhabbeti salalım fırsat bulalım atalım kabak tadı verdi daha önceki tartışmalarda da böyle oluyordu ama bu iyice çıkmaza giricek biz fırsatlara bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 1 Ekim 2020; 0:52:52 >
    |
    |

İnsan twitter da o yorumları yazmaya utanır.. ciddi ciddi Steamle sony Türkiye bir mi filan diyor Sony global bi firma değil evet kırşehir de benim komşu hacı ahmet abi işletiyor o yüzden veremiyor özel fiyat :D :D :D yazmayım yazmayım dedim valla dayanamadım yazdım... Bir de ettiği hakaretlere bak iq'su maks 3 filan heral :D
    |
    |

oyundaki ai köpeği vuramayıp rage quit atan birisi
    |
    |
    MoÇü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Teğmen
    151 Mesaj
    Pandanın kesinlikle hele o üslubuyla haklı olduğunu düşünmüyorum ama arkadaşlar son zamanlarda durumun tek sorunludu ps Türkiye gibi isyan etmeler başladıEvet Yerel fiyatlandırma istiyoruz.Adamlar bunu yapmak zorunda değil bizde almak zorunda değiliz ama başımızdakiler bu ekonomiyi düzeltmek zorunda.

Ps Türkiye’yi kesinlikle savunmuyorum ama son zamanlarda asıl suçluları kaçırıyoruz.

Yani başlarda ekonomi kötü diyorduk ama hedef tahtası öyle bir döndü ki şu son günlerde sanki euro’yu 9.15e ps Türkiye çıkarmış gibi topa tutuluyor.

Evet Ps Türkiye’ye de gerekli tepkiyi vermeliyiz ama daha büyüğünü ekonomiden asıl sorumlu kişilere göstermeliyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Biz alamadıktan sonra istedikleri fiyatın bir önemi yok. Ne yapalım yani bu ülkede doğduk diye Sony'e arkamınızı dönüp eğilelim mi? Bu ülkenin şartları neyse ona göre hareket etmek zorundalar. Ülkeden çekilme kararı alırlarsa saygı duyarım ama bu ülkede bir oyuna 700 lira istemek küfürdür. Bir kişiden 700 lira isteyeceğine 5 kişiden istesinler. Zaten 700 lirayken 1 satan oyun 140 lirayken 5 satar. Ekonomi baby boomer nesli ölmeden düzelmez. Hiç boşuna değiştirmeyeceğiniz konular için kendinizi paralamayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eKsTazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Zaten oynaması varken şu youtuberları izlemek eziklikten başka birşey değil
    Bazen oyunlarda yapamadığım yer oluyor onu bile yabancılardan izleyip yapıyorum
    Cyberpunkı eleştiren adamdan kurdu öldüremeyip rdryi silen adamdan ne hayır gelir
    o videoları izleyenlerin çoğu ordaki muhabbet için izliyor.
    |
    |

Hocam zaten bende söyledim beğenmiyorsanız fiyatı almazsınız.Yukarda bir arkadaşda yazmıştı tüketici ürünü almazsa ölmez diye.

Benim kastettiğim nokta ps Türkiye linçlenirken,aynı yerde Berat Redflag’a destek twitleri trend oluyor.

Bune perhiz bune lahana turşusu

|
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen Sony sabah akşam nasıl Türklere düşmanlık etsek diye düşünüyor. Hatta Sony'nin ceosu büyük oyun oynuyormuş. Büyük resmi gördüğünüz için tebrik ediyorum.

Ayrıca iddianızı panda gibi yalak bir adamın tweetleriyle ispat etmeniz de ayrı komedi.
    |
    |
    İnsanlar ağlamaya başlamış " Hüü fiyat pahalı alamiom hüü" veya " Hüü sen PlayStation'u savundun, hayır savunmadim çıkar göster" muhabbeti yapıp bir ton yazı yazıp konuyu türk milletine bağlamışlar sabah sabah sinirlerim bozuldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj

Güzel paket hocam teşekkürler.
    Ben aldım.
    Sadece içindeki Grid 2019 bile 30 TL değer, ki diğer oyunlar da fena değil
    |
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Martin Riggs

Bu tuna erşen denilen kişi ile pintipanda nickli kişi aynı kişi mi? Ne pis ağızlı bir adammış öyle yazdığı şeylere bak. Tanımıyorum hiç oyun videosu izlemem ama bu antipatikliği ile izlenebiliyorsa vay halimize ne diyeyim.

|
    |

Kardeş bu piyasanın en pis ve kibirli adamları bu tipler. Hiç birisi eleştiriye gelemiyor malesef.

|
    |
    Dutch van der Linde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj

Konsolüssü yıllardır hakettiği muameleyi görmüyor.

|
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Arkadaşlar game pass pc için aylık aboneyim şuan ama böyle bir yazıya denk geldim ekşi üstünde, yıllık hatta 3 yıla kadar yıllık alınıp hem de ultimate alınıp cok ucuza getirilebiliniyormuş dogrumudur ya da daha farklı yoldan yapmak mumkun mudur telefon araması yapmadan

ALINTI

quote:

bugün 27 aylık ultimate gamepass aboneliğini, aylık 13 tl ye mal ederek 366 tl ödeyerek satın aldığım oluşum. 2,5 yıl kafa rahat, pırıl

çok soran oldu
    nasıl alındığına dair edit:
    0 (212) 375 50 65 microsoft türkiye yi arayın
    2 max 3 yıllık abonelik istediğinizi belirtin. bu abonelik ultimate gamepass dir. 5.90 tl ekleniyor. live gold yani 180 tl yıllık +5.90 tl ye ultimate gamepass sahibi oluyorsunuz. fiyat bu halde iken kaçırılmaması gereken bir fırsat.
    ea access kasımda geliyormuş ms yetkilisinşn bana belirttiği tarih bu.

EKLEME
    Yaptım oldu buraya da özetlemek istedim belki bir başka arkadaşın işine yarar.

Öncelikle normalde ilk ay 5.90 dan bu ayın 3 üne kadar üyeliğim vardı ama mevcutta üyelik var ise müşteri hizmetleri yenileyemiyor yıllık diye okuduğumdan dün gece aylık olanı iptal ettim ve ekim 3 yerine hemen iptal et dediğimden dolayı 5 tl iade etti microsoft

* Bugün (2 ekim) 10:50 de müşteri hizmetlerini [ 0 (212) 375 50 65 ] aradım ve tam olarak ne yapmak istediğimi İrem Hanıma (Konudan bilgi sahibiler ve çok kibarlar) anlattım.

* Bize 1 er yıldan 3 adet xbox gold satıyorlar (180*3) daha sonra 3 ödemede tamamlandığında bir aylık ultimate üyelik daha satarak (bende 5.90 çıktı bu bir aylık ultimate) 36 aylık ultimate üyesi yapıyorlar. Durum bu ve gayet uyguna geliyor.

? Ama ufak ayrıntılar var sizin işleminiz daha sorunsuz olsun diye bunalrdan bahsedeyim.

* Yıllık ödemeniz olmamalı (bunu ayarlardan kontrol edin belki benim gibi hemen iptal seçeneğiniz vartdır ve geri ödeme veriyordur.)

* Mutlaka microsoft hesabınızda ödeme yöntemi için bir kart ekli olmalıdır. Bu işlemi daha önce yapmadıysanız Microsoft Account (tıklayın) adresinden ekleyebilirsiniz.

*işleminiz hemen o telefon görüşmesinde sonlansın isterseniz, hesabınıza 2 farklı ödeme yönetemi eklemenizi tavsiye ederim.İlk 2 gold alımını bir karttan 3. gold alımı ve 1 ultimate alımını diğer karttan yapmalarını iletin.
    Sebebi ise ben encard ile ödeme yapmak istedim her bir satın alımı tek tek yapıyorlar yanı 179.90 olarak 3 kere kesim yapıyor microsoft bu da bankanın güvenlik uygulamasına takılıyor. Haliyle 2 adet ödemeyi kartımdan aldı. 3. yüde aynı karttan çekince işlem beklemede kaldı. Aslında enpara hesabımdan 3. ödemede kesilmiş ve banka müşteri hizmetlerimde çekimde sorun olmadığını söyledi fakat banka ödeme gönderme ve microsoft ödeme alma arasındaki sistemde müdahale edemediğimiz bir işlem noktası var ki siz bankanıza itiraz edersiniz diye banka parayı alsa da onlara göndermiyormuş. Bir bekleme süresi var maksimum 24 saatte halloluyormuş tabi 3. yıl eklenmediği için ultimate e de çeviremiyoruz. ben bekliyorum muhtemelen yarın geçecek ödeme ve bende ultimate al diyip 36 ayımı ultimate çeviricem.

* Uzun oldu ama son olarak şunu da söyleyeyim 2 yıllık alırsanız ve ultimate çevirirseniz aldığınız ultimate 2 yıla ek bir ay olarak geliyor. AMA 3 yıllık alır ve ultimate ekle derseniz 36 ayda kalıyor çünkü maksimum 36 ay olduğundan ekleme yapamıyor. Bana 1 ay kaybetmek 2 yıl sonra daha pahalıya yıllık almaktan daha avantajlı geldiğinden ben 3 yıllık aldım ama aradaki farkı sizde bilin istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 2 Ekim 2020; 11:46:51 >

SteamID : jsahindemir
    Tablet : iPad Pro 2020 12.9 PC : Corsair Carbide Air 540 - Intel Skylake Core i7 6700K - MSI Z170A Gaming M7 - Asus ROG strix Vega56 OC -Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz - Samsung 850 Pro SSD 256GB - Samsung 850 Evo SSD 512GB - Samsung 850 Evo SSD 250GB - Sandisk Plus 2 SSD 960GB - WD 1TB Caviar Blue HDD - Corsair RM1000 80Plus Gold - Corsair Hydro H100i GTX - Steelseries APEX Pro Klavye - Steelseries Rival 710 Mouse - Steelseries QCK Prism XL RGBPad Telefon : BlackBerry Key2

• Yarbay
    3526 Mesaj
    Teknoseyir
    Multiplayer
    Konsol üssü
    Enis kirazoglu
    Disket kutusu

Bu YouTube kanalları durumu güzel ozetlediler.

Web Tasarım
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,645
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.