Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 13th Patronus , Maestro725 , Anqe , dunyao , osmandemi2 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü4 Mobil3 Android
5 sn
349.577
Cevap
2.720
Favori
21.295.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Oyunu şu an almak MasterCard kampanyası ve Tosla kampanyasıyla uyguna geldiği için bugün almıştım ve iade etmeyi düşünmüyorum. Er ya da geç bu oyunu çıkaracaklar ama büyük hayal kırıklığı gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mastercard kampanyası devam ediyor mu? Ac valhalla alalım bari ona zaman açıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertheklaw

Mastercard kampanyası devam ediyor mu? Ac valhalla alalım bari ona zaman açıldı.

Yıl sonuna kadar geçerli ama yanlış hatırlamıyorsam 45 bin kullanıcı ile sınırlıydı. Muhtemelen henüz 45 bin sınırı açılmamıştır ama elinizi çabuk tutmanızı öneririm. Her geçen gün limit azalmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Yıl sonuna kadar geçerli ama yanlış hatırlamıyorsam 45 bin kullanıcı ile sınırlıydı. Muhtemelen henüz 45 bin sınırı açılmamıştır ama elinizi çabuk tutmanızı öneririm. Her geçen gün limit azalmakta.

Alıntıları Göster

teşekkürler.. baktım 40.000miş. alacağım şimdi. sitesinde vs. gözüküyor umarım bitmemiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: mertheklaw

teşekkürler.. baktım 40.000miş. alacağım şimdi. sitesinde vs. gözüküyor umarım bitmemiştir

Alıntıları Göster

Sitelerinde kampanya linki aktif hala. Katılım sınırı 45 binmiş.

• Kampanya ilk 45000 kişi ile sınırlıdır.

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr.html

Donanımhaber konusu

https://forum.donanimhaber.com/bitti-mastercard-250-50-online-oyun-iade-steam-epic-psn-xbox--146041653

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Cyberpunk 2077, 10 Aralık tarihine ertelendi.

https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1321128432370176002?s=20

Edit: Daha burada geçtiğimiz günlerde oyun ertelenmez, artık her şeyi tamammış demiştim. Hay şom ağzıma...

böyle saçma iş olmaz arkadaş 8 sene oldu şu oyun 8 8 8 8 8

50 kere ertelediler daha geçen gün gold oldu dediler dalga geçiyorlar resmen.

oyunun bitmediği belliyse neden gold diye açıklama yapıyorsun o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 27 Ekim 2020; 21:7:28 >

• Cyberpunk cikisinin delayed olacagini uzun zamandir tahmin ediyordum oyle de oldu. Ufak bir yorum yapayim bence oyun uber hypelandi ya hani, sizler de beklentilerinizi cok yuksege arşa koymayın oyun ciktiginda biraz husrana ugrayabilirsiniz. Beklentilerinizi biraz daha minimal tutmaya calisin oyun zaten belli bir yerden sonra GTA 2077 olucak son videolardan gorundugu kadariyla. Ha bunlar tabiki oyunun guzel olucagini degistirmiyor kesinlikle alinip oynanmali ama beklentilerinizi de husrana ugramamak icin biraz dusurmelisiniz. Bu kadar delaylara ragmen oyun buglarla dolu, gameplayde sikintilar olursa hele ki o zaman buyuk sikinti olur oyun icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun şimdiye kadar ertelenmesi neyse de bugun de ertelenmesi hayal kırıklığına uğrattı. Son dakika n’aptınız yanlışlıkla exe dosyasını sildiniz de oyuna mı giremiyorsunuz?

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Doğum günü hediyesi be hediye gibi hediye

• The Frost kullanıcısına yanıt

Ben şahsen düzgün çıksın geç çıksın diyenlerdenim. Bu sektörde hep olan durumlar bunlar ve ben artık alıştım. Bu yıl en çok beklediğim oyun olmasına rağmen doğru düzgün çıkması bence daha iyi. Şom ağızlık yapmayayım ama 2021 yılına ertelense ne olur ki? Çıkınca doya doya oynayacağız zaten.

Not: 2020 yılı lanetli bir yıl olduğu için her şeye hazırlıklı olmak lazım.  

• Cyberpunk için üzülen arkadaşlar cloudpunk indirime girmiş duyduk duymadık demeyin.  

• oynama isteği kalmadı yemin ediyorum ya hiç sevmem böyle kesin olacak diye söz verip sözünden dönenleri

• VenomSV kullanıcısına yanıt
    Bence bu şekilde bile erteledilerse,aralıkta'da ertelerlerse ben şaşırmam çok zor bi ihtimal de değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah zam yapmazlar.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Cyberpunk için yatıp kalkanlar arşa çıkaranlar bu süreyi de görüp eleştirse malum bannerlord çıktığında eleştiri yağmuruna tutuluyordu. Yabancı firma olunca kimse ses etmeden bekliyor milli birşey olunca yerin dibine sokmak kolay oluyor. Yazık gerçekten bize herşey müstehak...

• quote:

Orijinalden alıntı: medya7beni

Cyberpunk için yatıp kalkanlar arşa çıkaranlar bu süreyi de görüp eleştirse malum bannerlord çıktığında eleştiri yağmuruna tutuluyordu. Yabancı firma olunca kimse ses etmeden bekliyor milli birşey olunca yerin dibine sokmak kolay oluyor. Yazık gerçekten bize herşey müstehak...

Lütfen oyun konusunda da suni milliyetçilik kasmayın. Bunun yeri burası değil.

• Milliyetçilik filan değil o zaman böyle bir yorum yapılmıştı ona istinaden bu yorumu yaptım. Yabancı firmalar bu kadar sürede kaç oyun yapıyor biz Türkler yapamıyoruz oluyordu. O zaman kimse rahatsız olmuyordu. Komik geliyor artık 😂

• medya7beni M kullanıcısına yanıt

Bannerlord eleştiri yağmuruna tutuldu da Türkçe altyazı desteği verdiler. Hani yerli ve milli oyunumuz Türkçe çıkmıyordu. Cyberpunk 2077 ise çıkış tarihi belirlendiği günden beri Türkçe altyazı ile çıkacağını biliyoruz. Bize müstahak olan nedir onu anlamadım. CDPR tüm dünyadaki oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı. Onlara da mı müstahak? Sapla samanı karıştırmışsınız bence.

• Terraneo kullanıcısına yanıt
    Ön siparişten sonra yapabilirler hocam aralığın 10 una kadar edinmek lazım

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Aynen sapla samanı karıştırmış oluyorum. İşine gelmeyince öyle oluyor. Benim demek istediğim bannerlord gömülürken bu oyun tam tersi oldu. Onu anlayamadım dil olayını bende eleştirdim zamanında objektif olunmuyor da neyse. Konuyu saptırmaya gerek yok.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.