Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 39 Misafir (29 Mobil) - 12 Masaüstü34 Mobil1 iOS19 Android
5 sn
267.154
Cevap
2.081
Favori
13.258.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 30 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10540
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2117
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107871 mesaj) Mobil (35177 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9070 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    2860 Mesaj

Haydaaaaa işte bu. Ben onu başka Fastpay hesabı sanıp hiç bakmadıydım. O zaman gönül rahatlığıyla mişiyn gompleytıd.
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Nancy Botwin #
  • Yüzbaşı
    518 Mesaj
    Arkadaşlar konu açmıştım ancak arada kaynadı gitti. Epic Games'in ülke bazlı indirimleri var onları paylaşıyorum. Yararlanan arkadaşlar çıkar belki.

Aşağıdaki belirttiğim fiyatlar standart fiyatlardır, kupon geçerli olanlar varsa yanlarına indirimli olan fiyatları da yazdım.

RUSYA

Anno 1800 - RUB 999 - 88 TL - KUPON İLE 31 TL
    Ancestors The Humankind Oddysey - RUB 650 - 57 TL
    Borderlands 3 - RUB 999 - 88 TL - KUPON İLE 31 TL

BREZİLYA

Metro Exodus - R$ 37.5 - 47 TL
    Beyond Two Souls - R$ 43.19 - 54.34 TL
    Heavy Rain - R$ 43.19 - 54.34 TL
    Observation - R$ 24 - 30 TL
    FarCry New Dawn - R$ 48 - 60 TL
    FarCry Primal - R$ 20 - 25.17 TL
    FarCry Primal - Apex Edition - R$ 22 - 27.68 TL

UKRAYNA

Red Dead Redemption 2 - UAH 719 - 176.5 TL - KUPON İLE 102.85 TL

Not 1: Eğer elinizde kupon varsa ve daha önce o hesapla hiç oyun almadıysanız ülkenizi değiştirebilirsiniz.
    Not 2: Ülke değiştirdikten sonra tekrar ülke değiştirmek için destek ile iletişime geçmeniz gerekir.
    Not 3: VPN olmadan üye olabilir veya ülke değiştirebilirsiniz.
    Not 4: Sanal kredi kartı geçerlidir. O ülkeye ait kredi kartı gerekmiyor.

Discord sunucumuza da katılabilirsiniz:https://discordapp.com/invite/YHvwEXX

• Yarbay
    3381 Mesaj

Oyun toplanmadı yalnız. O bahsettiğiniz oyun VTMB 2'ydi, ben aldım ve hala hesabımda. Kart bonusuyla birlikte 45 liraya Complete Edition ön siparişi vermiş olduk (65 liraya düşüyordu yanlış hatırlamıyorsam Complete Ed.). Paradox 1 gün içerisinde müdahale edip mağazadan kaldırtmıştı.

Ama dediğinizde haklısınız. Oyunun, şirketlerin sözleşmesinde özel bir madde yoksa, ticari kararlarının tamamı dağıtımcıya ait oluyor. Bu yüzden Epic'e kızmak çok da mantıklı değil.
    |
    |
    Miralay Kaplan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Rusya para birimi olarak rainbow six siege gold edition kuponla 412 ruble geliyor yaklaşık 37tl sezon 1ve2 opler mevcut ve season 5 pass dahil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1851 Mesaj
    Steam'ın hediye ettiği tomb raider'i bitirmek üzereyim.
    Rise of tr'ı türkçe altyazı için low 720p 30 fps pcde mi, high 1080p 60 fps desteğiyle ps proda mı oynamalıyım. Tabi oyun ing. ve hikaye güme gidecek konsolda.
    Kararsız kaldım hangisine almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 5 Nisan 2020; 20:8:52 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Arkadaşlar konu açmıştım ancak arada kaynadı gitti. Epic Games'in ülke bazlı indirimleri var onları paylaşıyorum. Yararlanan arkadaşlar çıkar belki.

Aşağıdaki belirttiğim fiyatlar standart fiyatlardır, kupon geçerli olanlar varsa yanlarına indirimli olan fiyatları da yazdım.

RUSYA

Anno 1800 - RUB 999 - 88 TL - KUPON İLE 31 TL
    Ancestors The Humankind Oddysey - RUB 650 - 57 TL
    Borderlands 3 - RUB 999 - 88 TL - KUPON İLE 31 TL

BREZİLYA

Metro Exodus - R$ 37.5 - 47 TL
    Beyond Two Souls - R$ 43.19 - 54.34 TL
    Heavy Rain - R$ 43.19 - 54.34 TL
    Observation - R$ 24 - 30 TL
    FarCry New Dawn - R$ 48 - 60 TL
    FarCry Primal - R$ 20 - 25.17 TL
    FarCry Primal - Apex Edition - R$ 22 - 27.68 TL

UKRAYNA

Red Dead Redemption 2 - UAH 719 - 176.5 TL - KUPON İLE 102.85 TL

Not 1: Eğer elinizde kupon varsa ve daha önce o hesapla hiç oyun almadıysanız ülkenizi değiştirebilirsiniz.
    Not 2: Ülke değiştirdikten sonra tekrar ülke değiştirmek için destek ile iletişime geçmeniz gerekir.
    Not 3: VPN olmadan üye olabilir veya ülke değiştirebilirsiniz.
    Not 4: Sanal kredi kartı geçerlidir. O ülkeye ait kredi kartı gerekmiyor.

Discord sunucumuza da katılabilirsiniz:https://discordapp.com/invite/YHvwEXX
    Hesap açıp hemen ardından oyun aldıysak ülke değiştiremiyoruz galiba. Ben baktım kendi hesabıma ülke değiştirme kısmı silik ve değiştirmek için mesaj atın diyor. Zaten hesabım Türkiye. Bu durumda daha ucuza RDR2 almak hayal oluyor.

• Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Arkadaşlar yardım edebilir misiniz?

Enpara 50 tl ye 25 tl veriyor .Hediye çeki mi alıyoersunuz ne alıyorsunuz da en paradan 50 tl indirim oluyor ?
    FAst pay de 15 tl için de mi aynı şey kod mu alıyorum steamden.

Kupon kullanacaksanız maalesef bu şekilde olmuyor. Eğer hesabınızda kupon varsa destek ile iletişime geçip rusya'ya geçirmek istediğinizi söyleyin geçirirler.

Ben de ana hesabımı rusya yaptım çünkü zaten rusya, bizim epic mağazasından daha ucuz tavsiye ederim.
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Enpara 50 TL'lik steam üzerinden bakiye alırsanız 25 TL iade eder.
    Fastpay ise uygulama içinde kod alma yeri var 20 + 10 TL bakiye alırsanız 15 TL iade eder. Ancak kredi kartı ile almayın hesabınıza para yükleyip öyle alın. Ben kredi kartı ile aldım hala ücretin gelmesini bekliyorum.
    |
    |
    senertheking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Enparanin normal en cardi oluyor dimi,peki ayin en paralisi degilim bu ay simdi hemen ayin enparalisi olsam sonra alsam kodu enpara iade gelir dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşınızın zevkini bilmiyorum ama witcher 2 bence en iyi seçenek gibi. Hem türkçe hem uzun oynanış süresi ile karantina zamanlarında iyi zaman geçirir. Eğer daha duygusal oyunlardan hoşlanan birisi ise To the moon gönderebilirsiniz. Hatta indirime girerse deus ex human revolution da epey güzel ve uzun bir oyun
    |
    |
    BlokShot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yerinizde olsam 1080p 60 fps tercihim olurdu. İngilizceniz orta düzey ise çok rahat anlarsınız bence. 1080p60 varken 720p30 tercih etmezdim
    |
    |
    mustang_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: senertheking

Enparanin normal en cardi oluyor dimi,peki ayin en paralisi degilim bu ay simdi hemen ayin enparalisi olsam sonra alsam kodu enpara iade gelir dimi?
    Enpara normal banka kartı oluyor. Ayın Enparalısı olma şartı var ama satın aldıktan sonra da ay sonuna kadar Ayın Enparalısı olursan faydalanabiliyorsun. Satın almadan önce Ayın Enparalısı olma gibi bir şart yok.
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yarbay
    6084 Mesaj

Hikayeyi anlamadıktan sonra hikayeli oyun oynamanızı önermem.İngilizceniz orta seviye ise yeterli.
    |
    |
    mustang_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Emekli Yönetici
    6343 Mesaj

Nelere dikkat etmelisiniz?

Kampanya 1 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Enpara.com Kredi Kartı ile Steam üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Steam harcaması yaptığınız ayın sonuna kadar Ayın Enparalısı olmanız gerekir.

Steam üzerinden yapılan harcamalarda Enpara.com Kredi Kartı veya Mastercard logolu Encard ile ödeme yapıyorsanız ödeme yöntemi (Payment method) olarak "Mastercard veya Mastercard (BoaCompra/National), VISA logolu Encard ile ödeme yapıyorsanız ödeme yöntemi olarak "VISA veya VISA (BoaCompra/National) seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Diğer ödeme yöntemleri ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya boyunca aylık toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 50 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 25 TL, 2 aylık kampanya boyunca toplamda maksimum 50 TL indirim kazanılabilir.

Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Öncesinde kazanılan ve Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılan indirim tutarı, satın alınan ürün veya ürünlerin iadesi sonrası Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    |
    |
    senertheking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    656 Mesaj

Kampanyadan yararlanabilmek için:

1 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Steam üzerinden alışveriş yapmanız,

Bankamatik kartı da geçerli burada yazanlar sanırım geçen ay kalan bilgilendirme
    |
    |
    StormLight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB SSD•James Donkey JD480 480GB SSD• Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Zowie EC2-B • Hyperx Revolver S •
  • Yarbay
    7554 Mesaj

15'i istersen banka hesabına aktar veya 10 tl cüzdan kodu alabilirsin 15 tl cüzdan kodu alımı malesef yok
    |
    |
    HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

NVIDIA GeForce RTX 2060
  • Yarbay
    25270 Mesaj

corona sebebi ile %30'dan %50'ye çıkarıp banka kartını da eklediler kampanyaya.
    |
    |
    StormLight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hDundar

Şu anda fastpay e enpara kartımdan 50 tl ekledim, fastpay üzerinden de 50 lira steam e aktardım ve aynı dakika içersinde 15 tl iade geldi.

doğrudan kart ile alınca gelmiyor mu illa fast pay hesabı ile mi olmalı
    MSI OPTIX MAG271CQP Monitör/ MSI MPG Gungnir 110R Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası / Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ GOLD Tam Modüler Güç Kaynağı/ AMD Ryzen 7 3700X İşlemci / Thermaltake TH240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu / Thermaltake Toughram RGB R009D408GX2-3600C18B 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram /MSI MAG B550 TOMAHAWK Amd B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC) M.2 Anakart/ MSI RADEON RX 5700 XT GAMING AMD Radeon 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı / Samsung 860 Evo 250Gb SSD/ Samsung 970 Evo 500Gb M2 SSD/ Seagate Barracuda 2TB HDD/ Steelseries Arctis 3 Gaming Kulaklık / Logitech g413 Carbon Klavye / Logitech x-230 (2+1) Stereo Ses Sistemi /Steelseries Rival 310 Mause / Steelseries QCK XL Mausepad
  • Yarbay
    25270 Mesaj

enpara kampanyası için soruyorsan gelir, bu ayrı bir kampanya fastpay üzerinden alıyorsun.
    https://forum.donanimhaber.com/fastpay-dijital-oyun-kodu-alimina-50-iade--142663513
    |
    |
    Redshift kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
SEO
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,848
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.