Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren , bulduren Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir - 29 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.733
Cevap
2.720
Favori
21.317.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Konuya dahil olmayan adam kullanıcısına yanıt

Sağdakini kurman lazım soldaki RTX kartlar için.

• Öyle deniyordum ben de şimdi. Umarım dediğin gibidir.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Epic üzerinde Mevcut Değil hatası yüzünden alamadığım Watch Dogs Legion Gold sürüm için ticket açtım. Tahmin ettiğimiz gibi daha önce ilk oyunu aldığımız için aynı anda 2 oyuna sahip olmamıza izin vermiyor sistemleri. Verdikleri yanıt oyunu kütüphaneden silerek alabileceğim oldu. 5-10 dakikalık araştırmadan sonra Kütüphane veya Launcher üzerinde hesaptan oyun silmeyi bulamadım.

Tekrar ticketı yanıtladığımda mail üzerinden oyun silmeyi talep ederek sildirebildiğim söylendi. O şekilde halletmiş olduk. 

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Adamlar sorunu çözeceğine sıvamışlar  

• Oyunu kütüphanenizden kaldırarak cümlesini okuduğumda şaşırmıştım, malum Steam'e kaç yıl sonra gelmişti bu özellik. Dedim adamlar Sepet teknolojisini getirmeden Kütüphaneden kalıcı olarak oyun kaldırmayı getirmişler falan. Sağlık olsun.

Aynı tufaya bence düştüm.

Rtx kartlar enc. sürümü

Rtxsiz kartlar normal metro exodus indirmeli

Normali 2 karttada çalılıyor olabilir. Enc edition rtx e özel ışıklandırmalar var o yüzden açmaz normal kartlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki neden Gold Edition yazmıyor? DLC konusunda bir sorun olmaz değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Kütüphanenizde üst sürümlerini paket olarak aldığınız oyunların adlarında "Gold, Ultimate, Platinum" gibi ibareler yer almaz zaten. Fakat DLC'ler dahildir.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum.

• söylenti ama bakalım gow geldiyse bu da gelebilir

• Last of us dizisinin çıkmasından önce pc'Ye oyunu getirmelerine kesin gözüyle bakılıyor zaten. ama resim bana fake geldi çünkü güncel tlou'Nun adı tlou remastered.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Pc'ye de mi bu isimle gelir? Ps3'tekinin remastered versiyonu olduğunu belirtmesi yeterli olmadı mı bunca yıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 24 Ekim 2021; 17:10:8 >
  • God of War'daki of eki küçük ama bu ss'de büyük. Fake olma ihtimali yüksek.

• Resmin kırpılmamış halinde 5 Şubat 2022 yazıyor. Bakalım ne çıkacak.  

• Last of us' ın bu haliyle pc ye gelmesi oldukça düşük ihtimal. Sony sırf eski gözüküyor diye ilk 3 oyunu atlayıp son 2 iki uncharted oyununu pc ye getiriyor. Last of us içinde yüksek ihtimal 2023 içerisinde ilk oyunu atlayıp sadece 2. oyun pc ye gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 24 Ekim 2021; 18:53:51 >
  • PS4'e çıkmayan oyunların PC portları çok zor olduğu için eski oyunları o yüzden PC'ye getirmiyorlar diye biliyordum.

• The Frost kullanıcısına yanıt

Sırf bu yüzden ilk oyunu remake yaptıklarını düşünüyorum hocam yoksa halihazırda PS4'e mis gibi remastered olarak çıkmış yeni sayılan bir oyunu neden remake yapsınlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 24 Ekim 2021; 19:0:31 >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt

Aynen ben de bu sebeple remake yaptıklarını düşünüyorum. Aynı zamanda dizi öncesi de tanıtım amaçlı PC'ye getirebileceklerini düşünürsek yakın zamanda bu remake PS ile aynı anda PC'ye de gelebilir. Yani bence remaster sürümünü 7 yıldır PC'ye getirmiyorken remake yaptıklarında remasteredı PC'ye getirmeleri çok saçma olur. Eğer remake çıktığı gün PC'ye gelmezse zaten eninde sonunda PC'ye geleceğini bilen adam neden remaster sürümüne para versin ki? 7 yıl bekleyen zaten 2-3 sene daha bekler. Sony de bunu bildiği için boşu boşuna uğraşmaz bence. Ama gelirse iyi olur tabi. Yine de ben remake sürümünü beklerim.

• Resident 2de iki karakter ile beraber iki ayrı senaryo mu var arkadaşlar
    Normalde ilk oyun ile seriye başlayacaktım lakin kontroller inme indirdiği için iade edip 2yi aldım bugün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Oyunda iki karakter var hangisi ile başlarsanız diğeri ile New game+ olarak diğer karakter ile devam edebiliyorsunuz. Yani A karakteri ile oynadığınız zaman B karakteriyle de hikayenin diğer kısmında neler oluyor onu oynuyorsunuz ve gerçek finali bu şekilde görebiliyorsunuz.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.