Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9452. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 36 Misafir (3 Mobil) - 38 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.775
Cevap
2.719
Favori
21.320.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94509451945294539454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lütfen kişisel almayın. Steamden çok mesaj gelmeye ve community sayfası fazla gereksiz dolup takip edilemez hale geldiğinden tanımadığım veya bir sebeple arkadaş olmadığım herkesi temizledim.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    M-99 da silmişti, üzmüştü.
  • Bir dönem ben de öyle bir silmiştim genel olarak ama kimseyi hedef almadım hocam artık kabul ediyorum herkesi ekle valla

@aeeb12 droyundan alırsın 50 tlye steamde o kadar düşmezse
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Hocam valla insan kişisel algılıyor işte, gerçi benimde 200 falandı herkesi silmiştim şimdi dh dışında yine siliyorum milleti.
  • Steam haftalık indirimlerde bazı güzel fırsatlar var . Coh serisi , postal redux , hero of the kingdom ve transformers oyunlarına bakın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Steame PS4 kontrolcüsü desteği geldi . Kullanıyorum şuan gayet başarılı çalışıyor

Edit: Titreşimlere kadar her şey çalışıyor fakat XBOX 360 tuşları gözüküyor ... Ayarlardan kapatıp direk PS4 gamepadını bağladığınızda da tamamen PS4 gamepadi olarak görüyor fakat bu seferde titreşim olmuyor .

Ayarlardan kapatma derken? Nasıl yani hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 4 ünde, bir kismini cuzdanla bir kısmını kartla satın aldığım skinin iadesi karta hala yatmadı. İade süresi kaç gün sarkar?

• Ayın kaçında geliyor kış indirimleri

• quote:

Orijinalden alıntı: vivianas

Ayın kaçında geliyor kış indirimleri

22 Aralik - 2 Ocak arasi olacak.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    26 ve 28 kasım iadelerim benimde yatmadı. Desteğe yazdım ne zaman gelir , bende artık kestiremiyorum. Önceki iadelerimde en geç bir haftada hesaba geçerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://store.steampowered.com/app/480650
    Şunu almayı düşünüyorum, dlcleri çok fazla. Ne gibi katkıları var? Multiplayeri etkiliyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

26 ve 28 kasım iadelerim benimde yatmadı. Desteğe yazdım ne zaman gelir , bende artık kestiremiyorum. Önceki iadelerimde en geç bir haftada hesaba geçerdi.

Aynı tarihler. Ben harcama itirazı açacağım banka üzerinden.

• Square-Enix Holiday Suprise Box ile ilgili mail gelmiş.Toplamda 55 Sterlinden fazla 7
    oyun veriyormuş.Kutunun fiyatı 6.49€.

https://store.eu.square-enix.com/eu/product/435323/holiday-surprise-box-2016

• Age of indirimi olacak mı?

Geçen senelerde oldu mu!

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Parayı aptal gibi gidip Steam hesabıma yatırdım,1 haftadır adam akıllı indirimde yok,hesapta bekliyor.Parayı geri karta aktarmakta uzun iş,14 gün bekle,birde iade edilip edilmemesini bekle,hiç uğraşamayacağım,50 tl daha yükleyeceğim büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 13 Aralık 2016; 11:49:18 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Big Picture moduna giriyorsunuz oradan sırasıyla Oyun Kumandası sekmesinden Kontrolcü Ayarları oradanda PS4 Yapılandırma Desteğinin işaretini kaldırıyorsun .

Edit: Dün olan şey şimdi olmuyor . Tekrardan yapabilirsem editlerim tekrar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Age of indirimi olacak mı?

Geçen senelerde oldu mu!

Black Friday indirimi almıştı age of. Microsoft RTS Collection 34.75 TL'ye almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Her indirim döneminde indirime girer. Hatta diğer beklediğim ürünlere göre ek paketlerini alabilirim bende. Bu arada İkinci oyun için konuştuğumuzu farz ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Anca ruyalarimizda goruyoruz zaten hocam

Ruyalarda buluşuruz o zaman hocam. Evde netim yok, fiber bağlayamayız, en fazla 8mbit adsl dedi. Ben zaten kapattırmıştım 5dklık videoyu 15 dkya izlettiriyor diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC1-2-Brotherhood-Rev.'ın Bundle'ı var mı?
  • 
Sayfa: önceki 94509451945294539454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.