Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AlbertEinstein Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 24 Misafir Kullanıcı, 25 Masaüstü Kullanıcı
245.209
Cevap
1.819
Favori
11.298.040
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3510 Mesaj
    Arkadaşlar orijinal olmayan malum sürümlü bir oyunu multiplayer oynadım ve Steam'de Spacewar diye birşey çıktı? Bu nedir tam olarak bilen var mı? Herhangi bir ban sebebi midir?
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

@HankMoodies @mahsur kalan adam @keremec
    Abi oyunlar çok kötü üstüne para veririm bunları almam yav ama rozet için değermi bilemedim 42 levelmi neyim 0.09 dan milletten alırım rozetleri level 5 yaparım hepsini level 60 olurum. Ama o oyunların rozetlerini sergilemeyede utanırım.

Çöp möp, kart ve bazı arkaplan, simge lerden totalde 500 liraya yakın bakiye kastım. Daha 3/1 i duruyor oyunlardaki kartların

helal olsun ben hiç envantere bakmıyorum bile sadece beğendiğim oyunların rozetlerini lvl 5 yaptım o kadar.

@saintroyo
    Oyunların bazılarına baktım, baktıklarım baya kötüydü elbette oynayan zevk alan vardır ama ben 1 dk bile ayıracağımı düşünmüyorum. 1 dolara 28 oyun hani şu 1000 in 1 eski atari oyunları vardı onun gibi bir şey yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 1 Aralık 2016; 23:18:47 >
    |
    |
    Bahsedilenler: saintroyo

• Yarbay
    3387 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

kaynağı ne ki bu keylerin, oyunu hem asus hem msi promosyon olarak veriyor ama o keyler row

Hocam rust için cs go temine takas düşünür müsün
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Kütüphanemde kartı olup da oynamak istemediğim için düşüremediğim bir sürü oyun var. Kartları düşürmenin bir yolu yok mu? İlla açıp 2 saat min beklemek zorunda mıyım?

idlemaster kullanabilirsiniz.
    |
    |
    Lord Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Kütüphanemde kartı olup da oynamak istemediğim için düşüremediğim bir sürü oyun var. Kartları düşürmenin bir yolu yok mu? İlla açıp 2 saat min beklemek zorunda mıyım?

ASF kullanabilirsiniz. Aynı anda 32 hesaba kadar farm yapabiliyor
    Lifeless Planet benzeri oyun tavsiyesi alınır.Yada uzayda geçen herhangi bi oyun.

Nasıl kullanacağım ve nerden indireceğim. Teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: Hakimichi-kun , Karpuz*
    |
    |
    Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

Lifeless Planet benzeri oyun tavsiyesi alınır.Yada uzayda geçen herhangi bi oyun.

The Solus Project,bire bir aynısı olmasa de bu oyunda iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 2 Aralık 2016; 0:27:29 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Nasıl kullanacağım ve nerden indireceğim. Teşekkürler.

Gerekli açıklamalar burada mevcut. Yazılım bilginiz hiç yoksa ASF yi etkili kullanmak İdlemasterdan daha zordur haberiniz olsun;https://www.steamgifts.com/discussion/gCxhN/archis-steam-farm-asf-steam-cards-farmer-windowslinuxos-x
    |
    |
    gta 5 in 2 yaması var sanırım hangisini kurmalıyım ?
    Asus Z170-P ~/~ Evga GTX 1060 SC 6GB ~/~ Intel I5 6600K @4.4Ghz ~/~ Corsair Vengeance Blue 2x8 3000MHz CL15 ~/~ Ocz TR150 240GB SSD ~/~ WD Blue 1TB 7200RPM HDD ~/~ Lepa Aquachanger 120 CPU Cooler ~/~ Evga 750 GQ PSU ~/~ Dark N10 Midtower Case ~/~ AOC G2260VWQ6 TN LED 1ms 75hz FreeSync ~/~ Logitech Z213 Speaker ~/~ Samsung Galaxy S6 32GB Blue Topaz
  • Yarbay
    2706 Mesaj
    Arakdaşlar burayı hareketlendiren popüler konulara çıkaran şey nedir indirimler bitti diye biliodum bn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

Bu çekilmemiş hali mi?

Indie oyunlar dışında %80'i 179-219?

Onun asıl nedeni kur değil, piyasaya malum dağıtıcılarla yapılan müdahale.

Steam'in kur ayarlaması farklı. Bu nedenle $ cinsinden Base Price'ı güncel kurla TL'ye çevirince elde edilen değerlerden daha düşük fiyata mağazada satılan AAA'ler var.
    |
    |
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2059 Mesaj

Hayırlı olsun hocam ayağınız uğurlu gelir inşallah

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun kardeşim bir dishonered 2 giftini alırım
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: XanthiN

Konuyu üstlenip bir daha uğramayan kişilerden kurtuldunuz. Konuyu devralmış bulunuyorum, bilginize. Zaten hemen her düzenlemeyi ben yapıyordum en azından resmileşti.

2016 kış indirimleri diye güncelle hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

gta 5 in 2 yaması var sanırım hangisini kurmalıyım ?

ben gtatrdeki yamayı kurdum ama konuşmalar çevrilmemiş. Dediğiniz diğer yamada konuşmalar çevrildiyse onu kurmak daha mantıklı olur.
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Er
    0 Mesaj
    steam'e internet bağlantısı olmadan girmeye çalışınca çevrimdışı olarak erişim imkanı sağlıyor.bu özelliği nasıl kapatabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 02122016 -- 2 Aralık 2016; 3:00:32 >
    |
    |
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.