Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , returnity Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 61 Misafir - 62 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88348835883688378838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu indirimi Rocket League ve Rust ile kapattım. Kart düşürüp kâra geçmek için bundle veya ucuz oyun arayan varsa şöyle buyursun:http://steam.madjoki.com/bundles?sort=price
    Bundleception

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Orijinalden alıntı: xMira

Just Cause 3'de ki fps droplar bazı noktalarda oyunu oynanmayacak hale getiriyor yorumlarda yazılanlar kadar varmış.Malesef iade edicem çok heves ederek almıştım ama oynanıcak gibi değil.
    Benim gibi bundle alanlar indirip denesin bir an önce 2 haftayı doldurup elinizde patlatmayın.
    Bu arada yine benim gibi bundle alanlar just cause 3 için 33,37 TL iade veriyor.Yani rise of the tomb raider 43,39 TL ye gelmiş oluyor. 57,85 yerine 43,39 vermiş olduk.Sadece rise of the tomb raider almak isteyenlerde bu yöntemi değerlendirebilir.

Edit:Yemiyormuş beyler ikisini beraber iade ediyor.

Ben Tomb Raider'ı çok önceden almıştım. Bugün bundle ile Just Cause'u indirimli aldım. Tek başına iade edebilirim herhalde değil mi? İkisini bir almadım çünkü. Gerçi 20 liraya geldi oyun 38 gb indirip de iade etmeye değer mi bilmiyorum açıkçası. Neyse bir insin de bakalım. 3-4 ay önce sorduğumda yağ gibi akıyor demişlerdi ama hayırlısı.

Edit: Bu arada Tomb Raider'ın sovyet rusya haritası da berbar bir optimizasyona sahip.

İlk hali daha kötüydü belki ondan sonra bu hali akıcı gelmiştir Tomb raiderı tek alsam 57 lira zaten 19 liraya gelmiş oldu iade etmekten vazgeçtim bende arada girip 2-3 bina patlatır çıkarım.

• Arkadaşlar 2 kişi oynayabileceğimiz oyun tavsiye edebilir misiniz? Fiyat 50 yi geçmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Fiyatların yüksekliği şimdi de dolar kuruna bağlanmış

Benim dilimde tüy bitti fiyatların dolarla alakası yok hepsinin sebebi aral diye ama hala duymayanlar var ne yazıkki.
  • Bu steam indirimleri neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum, zaten şu anki indirimlerin hepsi daha önceki haftalık indirimlerde görülmüş oranlar. Bazı yeni çıkan oyunlar da en fazla %25 indirim görmüş, ama fiyatları hala kol gibi. Bir de millet isyan etmiş site çöktü oyun alamıyorum diye, oyunların hepsi 4 temmuza kadar indirimde ne bu acele.
  • Arkadaşlar Steam Cüzdan Kodu aktif etmekte hala sıkıntı var mı bugün ya da geçen gece deneyen arkadaşlar sorun halledildi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatalErrorTr -- 24 Haziran 2016; 11:14:29 >
  • Witcher 3 olupta 75 TL'lik witcher 3+season pass i alınca ne kadar çekiyor hesaptan. Season pass ne kadara denk gelmiş oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baya bir oyun almasına da keşif kuyruğunda gezdikten 2 hesabımda da koleksiyon kartı vermedi.Benim gibi kart alamayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adminastör

Arkadaşlar 2 kişi oynayabileceğimiz oyun tavsiye edebilir misiniz? Fiyat 50 yi geçmesin.

http://store.steampowered.com/app/238460/?l=turkish

Kaçmasın.
  • aynı sorun bende de var :(
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Bad Company 2 yazanlar bayağı var, büyük bir yanlış yapıyorsunuz diyerek söyliyim. Zamanında banada iyi gelmişti.

Yapay zeka sıfır, single oynayacaksa para vermeyin para alın üstüne. Multi diyorsanız ne durumda bilmiyorum.
  • witcher 3 kaç lira şuanda?
  • MPT-76 kullanıcısına yanıt
    75

• quote:

Orijinalden alıntı: efect

witcher 3 kaç lira şuanda?

37,49 Tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

Oyunlara satın al dediğimde gift olarak gönderileceği yazıyor ama alacağım oyunlardan bir tanesi Cs Go ve bu oyunda gift kapalı. Canlı destekle konuşuyorum durumu anlatıyorum gün içinde sorun çözülecek diyor sadece.

İndirim döneminde CS:GO hediye edilme seçeneği kapatıldı, sadece hesap sahibi kendine alabiliyor.
  • SonSamsunlu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sayenizde 5 bundle ı 2tl ye kapattım
  • CooRDeLia kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiAxiSheytan

quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

Oyunlara satın al dediğimde gift olarak gönderileceği yazıyor ama alacağım oyunlardan bir tanesi Cs Go ve bu oyunda gift kapalı. Canlı destekle konuşuyorum durumu anlatıyorum gün içinde sorun çözülecek diyor sadece.

İndirim döneminde CS:GO hediye edilme seçeneği kapatıldı, sadece hesap sahibi kendine alabiliyor.

Hocam neden indirim döneminde hediye edemiyoruz? Yani buradaki amaç nedir?
  • Başladı mı bu indirimler şimdi

• Beyler hedefimde

Subnautica
    Wolfenstein New Order
    Total war Atilla
    Game Dev tycoon
    Var sizce daha ne almalıyım.

New order daha da iner mi?

• 
Sayfa: önceki 88348835883688378838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.