Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5735. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.751
Cevap
2.720
Favori
21.319.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57335734573557365737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Aynen kardeş ben Watch Dogs görmeyince beğenmiyorum maalesef. Metascore ve kullanıcı yorumlarına baktım şu an ve yine BEĞENMEDİM. Bu lafı görmek zoruna gidiyorsa bloklayabilirsin. Benim param nasıl olsa ister alırım ister almam

Oyun oynamayı hak etmiyorsun sen. Ciddiyim hak etmiyorsun Annen baban keşke bilgisayarı elinden alsa.
  • meert11 kullanıcısına yanıt
    Çok kötü bir şey demedim. Sadece oyunları beğenmediğimi söyledim. Beğenmediğim içinde almadım beğenseydim alırdım. Sırf beğenmediğim ve almadığım için mi oyun oynamayı hak etmiyorum? Çok sert çıkmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue Dragon Ready -- 9 Eylül 2014; 22:40:07 >
  • Blue Dragon Ready kullanıcısına yanıt
    amacımın sana oyunları beğendirtmek olmadığını zaten söylemiştim ama anlaşılan önceki yorumumu tam okumadan ezbere konuşuyorsun.daha yeni 'bundle ı beğenmedim ama alınırsa papers için alınabilir belki ayrıca store da prison architect oldukça güzel oyundur' şeklinde yorum yaptın daha oyunun bundle da olduğundan bile haberin olmadan ezbere konuşuyosun.oyun indirimli $10 zaten bundle da $10 a aynı oyun+birçok kaliteli oyun var ve de eklenecek olanlarda cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Çok kötü bir şey demedim. Sadece oyunları beğenmediğimi söyledim. Beğenmediğim içinde almadım beğenseydim alırdım. Sırf beğenmediğim ve almadığım için mi oyun oynamayı hak etmiyorum? Çok sert çıkmışsın.

üstte cevap verilmiş
  • Yahu gece gece uğraşamam sizinle, tamam oyunları çok beğendim. Çok kaliteli oyunlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

daha önce verdikleri için bekliyoruz güzel kardeşim yoksa zaten benim alakam bile olmazdı ki siteyle? adını bile duymazdım. yaptıkları işi devam ettirmezsler de böyle eleştiririm kusra bakma. zamanında ne oyunları 1 dolar avermişler şimdi adı indie diye savunmayın. ya baştan beri indie satsınlar, kaliteyi hep böyle tutsunlar ya dai nsanları kandırıp sitelerine çekmek için göstermelik oyun verip sonra böyle işin ayarını kaçırmasınlar. herşeyin bir adabı vardır.

sana kaliteli yemek yapan bir dönerciden 1 yıl yemek yersin her okul çıkışında sonraki 1-2 yılda malzemeden kısmaya başladığını ve eşek eti satıp aynı fiyata seni kerizlemeye çalıştığını düşün? aynı mantık. başta seni çekmek için bol bile koyuyrodu sonra işler değişti. ben buna yanlış demiyorum ticari zekadır. ha ama nasıl sen veya ben o dönerciden yemeye devam etmeyeceğimiz gibi ben de bu indieleri almaktan vazgeçiyorum.

(eşek eti olayı da gayet ciddidir. dead space 3 hindi etiyse , hammerbilmem ne oyunu atariden bozma eşek etidir hiç kusra bakmayın.)

aynen knk humble insanları kandırıyor. dolandırıcı bir firma :DD:D:DDD ben burdan oyun aldım evime haciz geldi. çok madurum. (aramızda kalsın, bi duyum aldım. bu humble dan kazanılan paralar israil ordusuna gidiyormuş.)

• arkadaşlar humbleden please papers oyunu elinde fazla olan varsa ücret mukabilinde alabilirim
  • Papers please ve gone home var bende o yüzden almıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

daha önce verdikleri için bekliyoruz güzel kardeşim yoksa zaten benim alakam bile olmazdı ki siteyle? adını bile duymazdım. yaptıkları işi devam ettirmezsler de böyle eleştiririm kusra bakma. zamanında ne oyunları 1 dolar avermişler şimdi adı indie diye savunmayın. ya baştan beri indie satsınlar, kaliteyi hep böyle tutsunlar ya dai nsanları kandırıp sitelerine çekmek için göstermelik oyun verip sonra böyle işin ayarını kaçırmasınlar. herşeyin bir adabı vardır.

sana kaliteli yemek yapan bir dönerciden 1 yıl yemek yersin her okul çıkışında sonraki 1-2 yılda malzemeden kısmaya başladığını ve eşek eti satıp aynı fiyata seni kerizlemeye çalıştığını düşün? aynı mantık. başta seni çekmek için bol bile koyuyrodu sonra işler değişti. ben buna yanlış demiyorum ticari zekadır. ha ama nasıl sen veya ben o dönerciden yemeye devam etmeyeceğimiz gibi ben de bu indieleri almaktan vazgeçiyorum.

(eşek eti olayı da gayet ciddidir. dead space 3 hindi etiyse , hammerbilmem ne oyunu atariden bozma eşek etidir hiç kusra bakmayın.)

Oyunlar gayet güzel. Sen beğenmedin diye dolandırıcı vs. denilemez. Oldu her hafta sana birinci kalite oyun verecekler bedava fiyatına. Sen daha amacın ne olduğunu anlamamışın. Sen bağış yapıyon karşılığında sana oyun veriyorlar. At eti dönerci ne saçma karşılaştırmalar. Sen dönerciye verdiğin para biryerlere bağışlanıyor mu acaba? Eğer bağış olayı olmasaydı o oyunları rüyanda göremezdin. O oyunları steamden en ucuz fiyata almış olsan bile ne kadar eder. Emin ol birçok kişi Bundle bayağı sevdi bile. Cidden mantığın ve sen humble gibi kaliteli bir oluşumu hak etmiyorsun. İşim olmaz demişin umarım delikanlı olursunda lafından dönmezsin.

Birde demiş dead space versinler 2-3 dolar verir alırım. Oldu adamlar o oyunu 1 dolarlık kısma koyacak ve sen fazladan para verdin diye hava atıcan. Bir bak bakalım en ucuz kaça verilmiş o oyun hem o oyunu Alcan yanına başka oyunlar Alcan bide 1 dolar fazla verdim diye havalara girecen. Mantığına hayran kaldım cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 10 Eylül 2014; 0:40:33 >

• RisiN9 kullanıcısına yanıt
    daha önce kullanmadığın bir kredi kartı ile yükleme yaparsan 7 gün bloklanırsın, steam gift dediğin wallet code ise onunla yükleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Eylül 2014; 0:55:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

daha önce kullanmadığın bir kredi kartı ile yükleme yaparsan 7 gün bloklanırsın, steam gift dediğin wallet code ise onunla yükleyebilirsin.

Sağolun hocam sizi ekledim steam trades de de görmüştüm theyamix9 steam de kabul ederseniz sevinirim :)
  • ohanness!! yeni humble bundle uçmuş!!! sırf prison architect'e 10 dolar vermeye razı olan bana hediyelerin en büyüğünü vermiş. acımayın dostlar, basın alın hepsini. sırf prison'ı bundle'dan sonra 8 dolara elini öpene verirsiniz yani hadi oyunları sevmediyseniz. herkes için anormal karlı bir bundle... inanamıyorum!

bide enpara indirimi var... vay ki ne vay...
  • herospower kullanıcısına yanıt
    enpara indirimi derken ?
  • ödeme seçeneklerinden google wallet ile ödemeyi yaparsanız enpara.com hesabınız varsa yüzde 50 para iadesi alıyorsunuz. kampanyayı bilmiyorsanız buyrun linkini paylaştım;

http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/uygulamaindirimi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herospower -- 10 Eylül 2014; 1:15:22 >
  • greenlight bundlehttps://groupees.com/bagb10

oyunlar açıklanmadan $1.5 vererek 8 oyun + bonusları alabilirsiniz ya da oyunları bekleyip tanesine yaklaşık $0.5 vererek alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutchman

greenlight bundlehttps://groupees.com/bagb10

oyunlar açıklanmadan $1.5 vererek 8 oyun + bonusları alabilirsiniz ya da oyunları bekleyip tanesine yaklaşık $0.5 vererek alabilirsiniz.

Değer gibi mi acaba . hiç oynamican bir para vermek saçmalık

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutchman

greenlight bundlehttps://groupees.com/bagb10

$1.5 versem mi acaba sonradan fiyat yükselir mi ?
  • herospower kullanıcısına yanıt
    sadece bta alacaktım ama oyunu inceledim gerçekten çok hoş.ayrıca istemeyen 2keye satıp enpara ile bundle'ı 3 liraya almış olur kısaca bundle şahane :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

aynen knk humble insanları kandırıyor. dolandırıcı bir firma :DD:D:DDD ben burdan oyun aldım evime haciz geldi. çok madurum. (aramızda kalsın, bi duyum aldım. bu humble dan kazanılan paralar israil ordusuna gidiyormuş.)

Kesin bilgiyse yayalım arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 57335734573557365737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.