Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (4431. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 37 Misafir (4 Mobil) - 38 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
349.743
Cevap
2.720
Favori
21.318.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44294430443144324433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dirt 3 mağazalarda kutulu olarak 5-10liraya satılıyordu değil mi
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Dirt 3 / Dirt Showdown / F1 2010 bu oyunlar kutulu olarak 5'er TL'ye satılmıştı
  • Şu steam'in zırt pırt çökmesinde bıktım ya
  • Bilmiyorum paylaşıldı mı,ben yeni gördümhttp://www.bundlestars.com/all-bundles/fps-warriors-2-bundle/
  • Eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

HB'dakilerden online olan var mı ? Dirt 3 multiplayer oynanıyor mu ?

Soruma ek olarak Google Wallet ile ödeme çıkmış, ben Google ile alsam enpara ile yarısı gelir mi sizce ?

İlk sorunun cevabını gerçekten merak ediyorum, özellikle OFp için.
  • Elimde Freemyapps'ten kazandığım 5$ lık Amazon kodu var. Steam-origin-uplay oyun kodlarıyla takas edilir. Kodun üstüne ödeme de yapabilirim. İyi oyunlar önerirseniz sevinirim.

Not: Humble bundle oyunlarını teklif etmeyin bende de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 31 Ocak 2014; 9:11:19 >
  • o magicka oyunu f2p görünüyor
    http://access.wizardwars.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 31 Ocak 2014; 9:14:38 >
  • bildiğim kadarıyla amzonda aynı kredi kartı ile fazladan hesap açarsanız hesabınız bloklanıyor.. aklınızın bir yerine yazın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gara murat

ARKADAŞLAR amazonda call of duty 2 Fiyatı: 3,99 $
    http://www.amazon.com/Call-Duty-2-Mac/dp/B000ETJJAE/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=A37EBXZTKA6ZZM

ama sanırım mac versiyon.satın alsak pc de çalışır mı ?
    bir arkadaş sanırım çalışıyor demişti..

Beyler bu arada getgamesgo dan cod4 almak isteyipte mac yazdigi icin tereddut edenler mac yazisina takilmasinlar, ben aldim steame ekledim oynuyorum

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Beyler bu arada getgamesgo dan cod4 almak isteyipte mac yazdigi icin tereddut edenler mac yazisina takilmasinlar, ben aldim steame ekledim oynuyorum

Oradaki kutulu versiyon.Digital olan 15 dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andelip -- 31 Ocak 2014; 9:48:04 >

• Amazondaki 5$ indirimi başka bir hesapta kullanabilir miyiz ?
  • Lanet Olası Federal L kullanıcısına yanıt
    hayır..serial şeklinde değil çünkü çekler.. ürünü alırken otomatik düşüyor..
  • Yeri değil de amazon dan aldığım ve free yani steam benzeri yazılım kullanmadan çalışan The Secret World oyunu ara ara ram hatası verip kapanıyor. Bu oyuna 3 GB ram yetmiyor mu. PC de 4 GB Ram var 32 bit Win7 olduğundan 3 GB kullanılabiliyor.
  • bu INVERSION için vpn ile aktive edin ,sorun olmaz diyorlar.

steam buna huylanmaz mı? daha önce yapan arkadaşlar var mı?
  • Amazonda dark souls ta indirim kampanyasına eklendi.
    7.49 dolar kuponla 2.49 a gelıyor.
    Su anda keyler tükenmiş gözüküyor, ama gün bitmeden eklenecegi soylenıyor.
    Sırf GFWL oldugu icin almıyordum, ama alıcam. Game for windows ile sorun yaşayan oldumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeri zamanı değil ama başlığını bulamadım , steam 'e girmedi dün bi ara , diğer account'um giriyor , sürekli aynı şey ağ bozuk şifre yanlış gibisinden msjlar , şifre değişmek zorunda kaldım , hani hesaba giriliyor falan değil ama öyle bir mallaşma oldu şu 2 hafta içerisinde.Size de oldu mu?

Humble bundle ' da akmış hakikaten bi grid 1 de verselerdi tadından yenmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcali

Amazonda dark souls ta indirim kampanyasına eklendi.
    7.49 dolar kuponla 2.49 a gelıyor.
    Su anda keyler tükenmiş gözüküyor, ama gün bitmeden eklenecegi soylenıyor.
    Sırf GFWL oldugu icin almıyordum, ama alıcam. Game for windows ile sorun yaşayan oldumu.

dark souls için çekler şubat'ın 1'inde de geçerli olacak diyor:

*Note on Dark Souls, the keys we have had an issue, we are getting new ones, hopefully by EOD on Friday, we've also extended the sale to end on 2/1 for Dark Souls only.
  • laider kullanıcısına yanıt
    eğer bugün keyler gelmezse dark souls için yarın son gün olacak.. kalan 2 kuponumu da buna harcarım, geçmiş olsun..
  • Humble Bundle daki bu haftaki oyunlarin cogunu bundlestars dan almistik. Sirf dirt oyunlari icin 6 $ verilmesi mantikli gelmiyor. Buradaki Dirt oyunlarini da begenmemistim, sadece Dirt 3 fena degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Humble Bundle daki bu haftaki oyunlarin cogunu bundlestars dan almistik. Sirf dirt oyunlari icin 6 $ verilmesi mantikli gelmiyor. Buradaki Dirt oyunlarini da begenmemistim, sadece Dirt 3 fena degil.

bundlestars'ta alınan oyunlar direk VAT olarak mı geçiyor yoksa size seçtiriyor mu? yani VAT mı seçeceğiz?
  • 
Sayfa: önceki 44294430443144324433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.