Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2903. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 39 Misafir (6 Mobil) - 35 Masaüstü11 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29012902290329042905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama cod blackops 2ye karsılık cs:go ve half life 2 daha komikti
  • sadece ipye bakmıyordur belki siz aldınız mı hocam?

@rtsbora
  • an itibariyle 5,25 dolara bf3 aldım

adres bilgilerine göre tanımlama yapıyor sanırım ilk denememde paypal kısıtlandı vpn den girdiğmizden dolayı neyse paypalı açtırdım
    adres kısımlarına virginia girdim albertanın posta kodunu girdim ve canadayı seçtim sonra paypalla ödedim.
  • Battlefield almak için vpn veya proxye gerek yok firefoxa noscript kurun o şekilde alabilirsiniz. Ayrıca bazı eyaletlerde vergi yok. Adrese göre vergi kesiyor dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

Battlefield almak için vpn veya proxye gerek yok firefoxa noscript kurun o şekilde alabilirsiniz. Ayrıca bazı eyaletlerde vergi yok. Adrese göre vergi kesiyor dikkat edin.

Noscript kullanmayı biraz anlatabilir misiniz?
  • vergisiz bir adres yazdım "Payment Authorization Failed" dedi paypal ile öderken
  • Sadece kuruyorsunuz hocam kurulduğu zaman aktif oluyor zaten işinizi bitirdikten sonra isterseniz kaldırabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

quote:

Orijinalden alıntı: kilwallen

quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

BF3 soran arkadaş olmuş, şuan US yada UK girersen, tam hatırlamıyorum, 5$'a alabilirsin.

Hocam ne demek oluyor o ? Yani amerika ve ingiltere serverına felanmı bağlı olucan?

amerikan ipsi ile origin sitesine girersen BF3 standart oyunu 5 dolardan satın alabiliyorsunuz. hotspot sheild yazılımının ücretsiz sürümünü indirip kurduktan sonra çalıştırıphttp://store.origin.com/ adresine gidin. sağ tarafta indirim ilanını göreceksiniz.

Dostum almak istiyorumda bir sorun çıkmaz umarım?

• Hocam telefondan kaynaklı bir sorundan dolayı kopyalama yapamıyorum ama fakeusaaddress sitesindeki 96 numaralı adresi kullanıp aldım ben. İsim olarak kendi isminizi yazın yine

• quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

Hocam telefondan kaynaklı bir sorundan dolayı kopyalama yapamıyorum ama fakeusaaddress sitesindeki 96 numaralı adresi kullanıp aldım ben. İsim olarak kendi isminizi yazın yine

saolun hocam aldım 5$'a
  • 5 dolara alan arkadaşlar hem ban riskine giriyor (daha önce banlandım) hemde türkçe dil altyazı ve dublajı desteğine hiç birşey kazandırmamış oluyor. bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cait -- 14 Haziran 2013; 14:58:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cait

5 dolara alan arkadaşlar hem ban riskine giriyor hemde türkçe dil altyazı ve dublajı desteğine hiç birşey kazandırmamış oluyor. bilginize

Dublaj gelmezde zaten, bari bir altyazı yapsalardı zor birşey değil sonuçta.
  • quote:

5 dolara alan arkadaşlar hem ban riskine giriyor (daha önce banlandım) hemde türkçe dil altyazı ve dublajı desteğine hiç birşey kazandırmamış oluyor. bilginize

alt yazı yapacaklar diye niye cebimizden bir sürü para verelim ? Saçma sapan konuşuyorsunuz şurda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

5 dolara alan arkadaşlar hem ban riskine giriyor (daha önce banlandım) hemde türkçe dil altyazı ve dublajı desteğine hiç birşey kazandırmamış oluyor. bilginize

alt yazı yapacaklar diye niye cebimizden bir sürü para verelim ? Saçma sapan konuşuyorsunuz şurda.

kimin saçma sapan konuştuğu yorumundan belli oluyor. bf3 15 gün önce 10 dolardı türkiyeden yasal olarak satın alınıyordu birsürü para dediğin şey 5 dolar okadar fakirsen şimdi verdiğin 5 dolarıda veremezdin zaten seni engelliyorum boşuna cevap yazma
  • bf3 e bak ne hallere geldı

uzerıne para verecekler nerdeyse.
  • tabi ki engelleyebilirsin hatta engelle. kimsenin maddi durumu seni ilgilendirmez. 5dolara alınabilen bir şey ekstra bir özellik sağlamadığı taktirde 10dolara almam aradaki 5dolara farklı bir şey alırım bunun fakirlikle zenginlikle alakası yok

Ayrıca türkiye satışlarına çok destek olmak istiyorsan kutulu alman gerekir keyler daha az önem taşıyor malesef kutuların yanında.

bir de konu kampanyalar konusu yani herkes en uygun fiyata almaya çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 14 Haziran 2013; 15:22:20 >
  • Ben kredi kartı ile satın aldım ama bana siparişiniz gözden geçiriliyor. 48 saat içinde dönüş yapacağız dedi. Sizde de oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

tabi ki engelleyebilirsin hatta engelle. kimsenin maddi durumu seni ilgilendirmez. 5dolara alınabilen bir şey ekstra bir özellik sağlamadığı taktirde 10dolara almam aradaki 5dolara farklı bir şey alırım bunun fakirlikle zenginlikle alakası yok

Ayrıca türkiye satışlarına çok destek olmak istiyorsan kutulu alman gerekir keyler daha az önem taşıyor malesef kutuların yanında.

bir de konu kampanyalar konusu yani herkes en uygun fiyata almaya çalışıyor

Boşverin hocam, arkadaş daha paranın nasıl kazanıldığını bilmiyordur. Hem şimdi ilkokul karnesi kötü olunca üzülmüştür o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Holy Alpaca -- 14 Haziran 2013; 15:43:30 >

• niye ban riski var ki?

• Multiplayer oynayabiliyor muyuz ? Premium editiondan farkı nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 29012902290329042905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.