Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Radium93 , Radium93 , r3p5achh Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir - 26 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.788
Cevap
2.719
Favori
21.322.481
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28992900290129022903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: MovieScout

Beyler VPN ile bağlanıp farklı lokasyondan Origin için hesabıma oyun alsam ilerleyen zamanlarda sorun çıkmaz ve oyunu uluslararası olarak kullanabilirim değil mi?

Site belli ülkelere sattiği icin aliyorsan sorun olmaz brezilya ipsi ile fifa 13 aldik. Ama rus keyi falansa olabilir

peki teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strato026

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Templar

quote:

BF3 25 liraya kadar düştü ileride yine düşermi fiyat malum Battlefield 4 de çıkıyor??

daha ne kadar düşmesini bekliyorsun.? server larda adam kalmadıktan sonra 5 lira olsa ne yazar...

Doğru diyorsunda multi oynayamam onu işlemcim kötü yeni sistem toparlarsam o zaman alırım diye şeyettim.

işlemci: amd phenom x2 550

yakın zamanda toplayamayacaksan 25 lirada 25 liradır.. boşuna para verme.. bekle bf4 ü al...

• quote:

quote:

quote:

quote:

BF3 25 liraya kadar düştü ileride yine düşermi fiyat malum Battlefield 4 de çıkıyor??

daha ne kadar düşmesini bekliyorsun.? server larda adam kalmadıktan sonra 5 lira olsa ne yazar...

Doğru diyorsunda multi oynayamam onu işlemcim kötü yeni sistem toparlarsam o zaman alırım diye şeyettim.

işlemci: amd phenom x2 550

yakın zamanda toplayamayacaksan 25 lirada 25 liradır.. boşuna para verme.. bekle bf4 ü al...

Bakalım 1-2 ay içinde belli olacak BF4 çıksada serverlarda çok azalma olmaz diye düşünüyorum yani BF3 alınır yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wabisuke

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D-C

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: D-C

Cs:GO bekliyorum bende.Forumda satanlar niye ucuz satıyor ?

İndirimden almışlardır belki

En büyük indirimde 15 tl'ye düştü niye yine 15'e satsınlar ki ?

Evet ben de nasıl 15 tl ye satıldığını merak ediyorum. Yakında yeni stok gelecekmiş ama ilerde bir sorun olmasın oyunla ya da steam hesabıyla ilgili.

Dedikodu yapacağınıza satan adama sorsanıza ne diye 2 lira kar için bu tip adamlarla muhatap oluyormuş bi de hesapta sorun olur mu demiş sen bekle abisi indirimi yok sana bişi

Kim bu tip adamlarla muhatap oluyorsun tarzı bir cümle yazmış. Ayrıca forumda dedikodu diye bir olay mı var ? Sanki özel mesaj ile görüşüyoruz. İyi ki stokta kalmamış oyun, böylelikle nasıl bir insan olduğunu gördük. Seninle alışveriş yapacaktık bir de. Çok üzüldüm şu an senden satın alamayacağıma. Gerekirse indirimsiz alırız abisi.

hehe hadi bakalım önden önden senin gibilere günahımı vermem ben hadi yeri de değil burası çok pm at madem nasıl bir insanmışım bi göstereyim terbiyesiz velet seni

Okuduğunu anlamıyorsun sanırım, tartışmaya girilecek biri bile değilmişsin. Blok listeme alıyorum direkt.

Boşver dostum.1 ay bekler steam'den 15 liraya oyunumuzu alırız.Böyle insanlarla uğraşmaya gerek yok.Küçük bir soru için çıkardığı tartışmaya bak

• doğru söylüyorsun almak isteyen olur mu bilmem ama indirimi yazayım dedim.
  • bundle bu sefer güldürmedi. Neyse artık kartta ne kadar fazla para kalırsa o kadar iyi Summer Sale geliiiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oida

Beyler sizce fm2013 yine ne zaman %60 -70 indirime girer acaba ?

Abi oyun 28 tl idi heryerde o zaman keşke alsaydınız.

Bu arada bu VPN ve Sputflux programları ile Gamefly'dan 2K13 alabilirmiyim? Oyun 7 dolar kaçırmak istemiyorum.
  • quote:

Geçen cumartesi Chaos123 nickli arkadaştan 20 tl ye kullanılmamış Fifa 13 keyi almıştım. Konusu vardı bununla ilgili hala satmaya devam ediyorsa tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MVP24

quote:

Abi oyun 28 tl idi heryerde o zaman keşke alsaydınız.

Bu arada bu VPN ve Sputflux programları ile Gamefly'dan 2K13 alabilirmiyim? Oyun 7 dolar kaçırmak istemiyorum.

Alamazsın. Gamefly kredi kartına bakıyor.
  • Bulunsun.
  • arkadaşlar grid 2 aldım

http://www.plati.ru/asp/pay.asp?idd=1512611

buradan ama proxy kullanıp rusya üzerinden baglantı deneme me ragmen ürünün aktivasyonunu girmek istediğimde bu ülkeye kapalıdır satış diye uyarı veriyor ne yapabilirim..
  • http://www.plati.ru/asp/pay.asp?idd=1512611

arkadaşlar buradan grid2 aldım proxy ile rusya veya ukraynayı ayarlayıp ürünü aktifleştirmek istediğimde bu ülkeye uygun değildir diye uyarı veriyor ne yapabilirim acaba?
  • Bana steam black ops 2 ingiliz keyi verene cs go keyi + half-life 2 hesap veriyorum !
  • Aynen dostum, uğraşmaya değecek biri değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

Bana steam black ops 2 ingiliz keyi verene cs go keyi + half-life 2 hesap veriyorum !

Beklemen gerekecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

quote:

Orijinalden alıntı: jrking

The Witcher serisi %66 indirimde

http://store.steampowered.com/app/20920/

Hocam bence bu aralar %75'ten azına razı olmamak lazım. Sonra pişman olmayalım 1ay kaldı indirimlere. Zaten steam'le yarışmak için gamersgate, greenmangaming ve origin süper kampanyalar yapar. Hatırlarsanız gamersgate yılbaşında steam'de indirimle 80 dolar olan bethesda complete pack'i 28 dolara vermişti

NASIL NASIL?!?! SKYRIM DE VAR MIYDI LAN İÇİNDE ?!?!?!

• quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

Bana steam black ops 2 ingiliz keyi verene cs go keyi + half-life 2 hesap veriyorum !

yeri burası değil.. takas konusu var forumda..http://forum.donanimhaber.com/m_55878985/tm.htm buraya yazabilirsin.. ayrıca yazmadan da edemeyeceğim; en düşük 40 doları görmüş cod oyununu kimse toplamda 10 dolar görmüş oyunlar için vermez !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mü'min

quote:

quote:

Hocam bence bu aralar %75'ten azına razı olmamak lazım. Sonra pişman olmayalım 1ay kaldı indirimlere. Zaten steam'le yarışmak için gamersgate, greenmangaming ve origin süper kampanyalar yapar. Hatırlarsanız gamersgate yılbaşında steam'de indirimle 80 dolar olan bethesda complete pack'i 28 dolara vermişti

Evet, bildiğin bethesda complete pack hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

15 dolar bastım lan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne paketti be

Ek olarak Borderlans 2 four-pack'i de unutmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 13 Haziran 2013; 23:57:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 28992900290129022903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.