Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neverktulu , SelimmDD , Rektangular Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.735
Cevap
2.720
Favori
21.317.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Hocam steam guard aktif onda sorun yok da Nordvpn kullanıyorum mesela en bilinen vpnlerden ama hiç bir vpne güvenilmez gerçek anlamda.

Benim gibi Steam hesabını VPN ile kullanmaktan çekinenler var ise Microsoft Storedan profil ayarlarınızdan ülkeyi değiştirip oyunu kolayca aktif edebiliyorsunuz bilginiz olsun.

Mesela ülkeniz Türkiye, Amerika yapıp oyunu ekleyip tekrar Türkiyeye anında döndürebiliyorsunuz, kanıt vb. gibi şeyler istemiyor.

EDIT: Reddit üzerinde paylaşılan Steam kullanıcı sözleşmesinden bir parça:

From the Terms of Service:

You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, Valve may terminate your access to your Account.

Arkadaşlar Steam hesap ban riskine girilmez bir oyun için. Tavsiyem VPN ile Steam hesabınızı kullanmamanız ya da kullanacak iseniz boş,sıfır,yeni bir Steam hesabı ile kullanmanız. Onca emeğiniz çöpe gidebilir eğer dolu ve yıllardır kullandığınız bir Steam hesabınız ise.

Bu arada VPN kullanıp Arjantin hesabı açan arkadaşlarımdan banlananlar olmuştu, ucuz oyun almak için sebep bu çünkü hemen hemen en ucuz oyun Arjantin üzerinde satılıyor, bende düşünmüştüm bir ara ama uğraşmaya değmez dedim sonra, siz siz olun dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 2 Haziran 2021; 19:56:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Opera GX tarayıcının kendi özeliğinde vpn var en sağlamı ben öyle yaptım oradan ama hesabı banlar mı onu bilmiyorum banlarlarsa steam ne kadar sürede kapatıyor acaba hiç ban yemedim 

• Battlefield 4 origin kodu isteyen kullanabilir.

93V5-XG5R-VMF5-X4BK-PGET

• whisper242 kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun, kullandık : D

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Hocam steam guard aktif onda sorun yok da Nordvpn kullanıyorum mesela en bilinen vpnlerden ama hiç bir vpne güvenilmez gerçek anlamda.

Benim gibi Steam hesabını VPN ile kullanmaktan çekinenler var ise Microsoft Storedan profil ayarlarınızdan ülkeyi değiştirip oyunu kolayca aktif edebiliyorsunuz bilginiz olsun.

Mesela ülkeniz Türkiye, Amerika yapıp oyunu ekleyip tekrar Türkiyeye anında döndürebiliyorsunuz, kanıt vb. gibi şeyler istemiyor.

EDIT: Reddit üzerinde paylaşılan Steam kullanıcı sözleşmesinden bir parça:

From the Terms of Service:

You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, Valve may terminate your access to your Account.

Arkadaşlar Steam hesap ban riskine girilmez bir oyun için. Tavsiyem VPN ile Steam hesabınızı kullanmamanız ya da kullanacak iseniz boş,sıfır,yeni bir Steam hesabı ile kullanmanız. Onca emeğiniz çöpe gidebilir eğer dolu ve yıllardır kullandığınız bir Steam hesabınız ise.

Bu arada VPN kullanıp Arjantin hesabı açan arkadaşlarımdan banlananlar olmuştu, ucuz oyun almak için sebep bu çünkü hemen hemen en ucuz oyun Arjantin üzerinde satılıyor, bende düşünmüştüm bir ara ama uğraşmaya değmez dedim sonra, siz siz olun dikkat edin.

Alıntıları Göster

Ben birşey olacağını düşünmüyorum, en kötü hesaptan kaldırırlar oyunu olur biter. İlerleyen günlerde görürüz bakalım

• Bende oyun satin aliyim diyordum ) Cod alimi hala devam ediyormu ?

• 16 saat oynanıp iade edilmesi nasıl olmuş?

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

16 saati ben de ilk defa gördüm ama 2 saatten fazla oynayıp çok fazla iade eden görmüştüm. Eğer Steam iade nedenini geçerli bulursa, 2 saat üzerinde oynasan da iade edebiliyorsun.

Çünkü bazı oyunlar oluyor, özellikle indie oyunlarda, yapımcısı oyunu bitirmeden çıkarmış ve iade edileceğini biliyor o yüzden ilk 2 saatini kusursuz yapıyor ama oyun sonrasında boka sarıyor. Bu tip durumlar da olabildiği için, iade talebin ilk defasında sistem tarafından otomatik red yiyebilir ama 2. kez iade talebi oluşturduğunda ya da Steam Destek'e yazdığında, mutlaka yetkili biri tarafından inceleniyor ve haklı görülürse iade ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 2 Haziran 2021; 23:28:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Bende oyun satin aliyim diyordum ) Cod alimi hala devam ediyormu ?

Battlefield 4 için soruyorsanız, 21 Haziran'a kadar geçerli teklif.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Steamin iade sisteminde arkada çalışan gizli bir sistem daha var. Kullanıcı davranışlarına göre tepki veriyor gibi. Mesela normalde kartlar 2 saatten önce düşmezdi. Geçen Dying light aldım, açar açmaz kart düşmeye başladı. Trainer ile oynamayı planlıyordum, baktım vac var oyunda, şimdi ban yerim diye vazgeçtim, iade ettim. Kartlar hala duruyor envanterde. Bu kişilerin steamden sürekli alışveriş yapıp daha önce hiç oyun iade etmemiş olmaları olası.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Steamin iade sisteminde arkada çalışan gizli bir sistem daha var. Kullanıcı davranışlarına göre tepki veriyor gibi. Mesela normalde kartlar 2 saatten önce düşmezdi. Geçen Dying light aldım, açar açmaz kart düşmeye başladı. Trainer ile oynamayı planlıyordum, baktım vac var oyunda, şimdi ban yerim diye vazgeçtim, iade ettim. Kartlar hala duruyor envanterde. Bu kişilerin steamden sürekli alışveriş yapıp daha önce hiç oyun iade etmemiş olmaları olası.

Evet, Steam'de sicil mevzusu var, çok fazla oyun alıp iade ederseniz iade hakkınız elinizden alınabiliyor.

Benim de bazen satın aldığım oyunlar, Idle Master'ı başlatır başlatmaz düşmeye başlıyor, 2 saat falan saymıyor. Muhtemelen hangi oyunu kartları için aldığımı, hangi oyunu oynamak için aldığımı Steam biliyordur, bunu anlamak da çok zor olmasa gerek  

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Derdinizi iyi anlatmanıza ve iade geçmişinize bakıyor. Ben de daha önce saatlerce oynadığım oyunları iade ettim. (Pek çoğu erken erişim yahut geliştiricinin "terk ettiği" oyunlardı tabi.)

• Iron Harvest

aşağıdaki linkte sağ üstte install tuşuna basınca oyunu kütüphaneye ekliyor. Demo mu full oyun mu belli değil.

https://steamdb.info/app/826630/

Edit: artık olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 3 Haziran 2021; 10:49:29 >
  • shad0w kullanıcısına yanıt

Oyuna Stand-Alone bir DLC çıktı geçenlerde. Ana oyunu satın almadan onu alanlar, ana oyunu satın alamıyormuş. Geliştirici bu durumla alakalı çalışıyoruz demiş. Muhtemelen amaçları sadece DLC'yi alanların ana oyunu satın alabilmesini sağlamaktı. Ama onu yaparken yükledikleri yeni paket ana oyunu bedava olarak hesabınıza eklemeyi sağlıyor gibi bir durum oluşmuş.

Hiçbir duyuru, hiçbir promosyon yok oyun hususunda. Geliştirici de bir şey söylememiş 

• quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

Iron Harvest

aşağıdaki linkte sağ üstte install tuşuna basınca oyunu kütüphaneye ekliyor. Demo mu full oyun mu belli değil.

https://steamdb.info/app/826630/

Edit: artık olmuyor.

Steam hesabınıza bu şekilde ekleniyor. Demo değil, muhtemelen tam sürüm. Complimentary yani ikram, ediye olarak verilmiş gibi duruyor.

Sahi oldu. Geri silmesinler hesaptan?

• 1947 doğumluyum, muhafazakâr bir hayatım var. Bu zamana kadar çoluk çocuğuma torunlarıma (ellerinizden öperler) haram lokma yedirmedim. Ama bu oyunu kalbim kadar temiz kütüphaneme ekledim, günahı senin boynuna @shad0w

Allah affetsin inş

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Ben de paylaşmadan önce çok düşündüm taşındım hocalara sordum caizdir dediler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Umarım kıldan ince kılıçtan keskin olan köprüden geçerken de böyle gülebilirsiniz.

Selâm ve duâ ile...

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Adam öldürdüğün bıçağı yapan demirciyi suçlamak gibi olmuş.

Bizi gülümsettin Alllah(C.C) da seni o köprüden gülümseyerek geçmeyi nasip etsin

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.