Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metelloner , Vommel , Darksun80 , altunuz , saner08 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir (1 Mobil) - 37 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hem Control Standart Edition hem Desperados III yarın itibariyle Xbox Gamepasse(PC) ekleniyor. İki oyunu da Epic üzerinden kuponla almayı düşünenler vardı ise veya halihazırda almadılar ise gayet güzel fırsat.

Control için artık eskidi diyebiliriz belkide oyun için ama Desperados III gerek Steam üzerindeki pahalı fiyatıyla, gerek geçen indirimlerde Epic üzerinden kuponla almama ramak kalıp vazgeçtiğimden dolayı beni çok sevindirdi. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Uplay üzerinde free to play olmasına rağmen Ghost Recon Breakpoint için "This CD Key or Activation Code is not valid. Please try again" hatasını alan var mı? Nasıl çözdünüz?

Edit: Oyunun free weekenda girmesi gereken gün ve saat daha gelmemiş o yüzden hata veriyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 20 Ocak 2021; 23:43:14 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Valve’den boş iş çıkmaz; VR olur, devam oyunu olur, yeni bir oyun olur, ne verseler kabul. Bu adamların oyun çıkarmadıkları her gün yeteneklerine bir ihanet bence. Fazıl Say’ın piyano çalmadığını, Messi’nin Ronaldo’nun futbol oynamadığını falan düşünün, öyle bir şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 21 Ocak 2021; 11:53:16 >
    Keşke alyx düz sürümde çıksaydı. Yani merak ettiğim bir oyunu sadece vr çıkararak ne kadar satabilirsin ki
    Masraflarını çıkarıp kar edebildiler mi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Keşke alyx düz sürümde çıksaydı. Yani merak ettiğim bir oyunu sadece vr çıkararak ne kadar satabilirsin ki
    Masraflarını çıkarıp kar edebildiler mi :)

Adamların elinde Steam gibi para basan platform var. İsterlerse uzay gemisine çıkarır, yine de zarar etmezler

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

2-5m arası kişi oyuna sahip steamspy'a göre. bunların yarısı yanında $1000'lık index alıyor birde Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Portal 3 ve L4D3 gelse şahane olur.

Malum oyunun üçüncüsü ise gelmez zaten Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Left 4 Dead'in yenisi geldi zaten. Left 4 dead'in yaratıcısı Turtle Rock firması "Back 4 Blood" yaptı. isim hakları valve de olduğu için adı farklı çıktı ama oyun aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

Left 4 Dead'in yenisi geldi zaten. Left 4 dead'in yaratıcısı Turtle Rock firması "Back 4 Blood" yaptı. isim hakları valve de olduğu için adı farklı çıktı ama oyun aynı.

hocam left 4 dead, left 4 dead yapan yine valve. oyunun yapım zamanını okuyun goreceksiniz zaten. turtle rock ın ilk yaptıgı prototip ile alakası yok.

zaten Evolve da gorduk nasıl bir studyo olduklarını

• Medieval Dynasty'nin Update'i var 3 gün oldu yayınlanalı Epic hala updatelemedi...

bunu elden başlatmanın mümkünatı var mı? Baktım bulamadım bir şey?

Kontrol ettiriyorum felan ama update bir türlü yüklemiyor

• Bannerlord'un son güncellemesi de birkaç gün sonra gelmişti.

• falldownnn F kullanıcısına yanıt

Bu oyunu gördüm, istek listemde var zaten ama ben Valve'ın yapacağı L4D3 oyununu tercih ederim. Çünkü diğer firmalar iyi olanı kopyala yapıştır yaparken Valve devrim veya basamak taşı niteliğinde oyunlar yapıyor. Valve duyursa da uzun süre sonra adam gibi bir co-op oyun oynasak. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

@falldownnn

• Mass Effect Legendary Edition

2021'in 2.çeyreğinde çıkması planlanan oyun belki Mart'da çıkabileceği söyleniyor...

Sheppard hayranlarına duyrulur...

Includes single-player base content and DLC from Mass Effect, Mass Effect 2, and Mass Effect 3, plus promo weapons, armors, and packs - all remastered and optimized for 4k Ultra HD. More details coming soon. Available Spring 2021 on Xbox One, PlayStation 4, and PC, with forward compatibility and targeted enhancements on Xbox Series X and PlayStation 5.

• Valve'nin yaptığı bütün left 4 dead oyunlarını bu firma yaptı. :)

Valve, left 4 dead'i bu firma ile birlikte satın aldı. Valve South adı altında çalıştılar. Sonra yeniden Valve'den ayrıldılar. Bu oyunu yaptılar isim hakları sebebi ile adı başka oldu. Zaten oyundaki yazı stili vs çok benzer.

Firma Valve'den ayrıldığı için Left 4 dead serisi devam eder mi artık bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falldownnn -- 21 Ocak 2021; 16:18:47 >
  • rpg türüne ilk bu seri ile aşina oldum türkçe dil desteği olacağına bilsem bir dakika düşünmez alırdım.

• Masa Effect 2 var sadece elimde. Şimdiye kadar oynamadım nedense, bekleyip yenilenmiş halini oynayım madem Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Seriyi oynamadım çıkınca burdan başlarım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de Kinguin'de GTA VI ön siparişe açılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neco.

O değil de Kinguin'de GTA VI ön siparişe açılmış

Reklam amaçlı hareketler. Bunu yıllardır yapıyorlar. İtibar etmeyin.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.