Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığında almıştım hâlâ doğru düzgün oynamışlığım yok. Online için tek başına sıkar bence. Hikâye modu epey uzun sürüyor diye biliyorum. Türkçe yaması da mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Bu oyun alınır mı? Tek başına oynaması zevkli olur mu?
    Oyun oynamayı bırakmıştın, beleş oyunları eklediğin origin hesabını 200 liraya kitlemeye çalışıyordun enayi arıyordun en son.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Just Cause 3 alınır mı? Alınırsa Just Cause 3 XXL Edition almaya değer mi?

Just Cause 2'yi beğenerek oynamıştım. Evet oyun ucuz ama yine de sormak lazım?
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    alcaksan bence en ucuz versiyonunu al
    iki üç tane kozmetik veya araç için fazladan paraya değmez

oyunu zaten fazla oynamazsın sıkılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 24 Mart 2020; 11:11:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Selamün aleyküm Witcher 3 indirime girmiş sizce alınır mı, fiyatı daha da düşer mi?

Şaka şaka saldırmayın hemen, iki tur bitirdim Witcher 3'ü. Hala oynamayan var mıdır :)

Hocam Odyssey'e başladım. Yan görevlere falan agırlık verip temizleye temizleye gideyim dedim haritayı hem de level yüksek ana görevlere devam edeyim dedim. Ama çok ağır ilerliyorum bu seferde. Soru işaretleri ve hazineler bitmiyor. Şahini her uçurduğumda yeni ek birşeyler çıkıyor bir türlü ana hikayeye gidemiyorum. Yanlış taktik mi yapıyorum sence? Soru işaretleri, hazineler ve haydut kampları ile uğraşmaya çokta gerek yok mu oyunun ilerleyen bölümleri açısından?

Alıntıları Göster
    Odeys herşeyi bitirip dersen en az 200 saat sürer

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Her şeyi bitirmekten ziyade, ana görevlerde rahat edebileceğim bir level seviyesinde oyunu bitirebilmek adına neleri mutlaka yapmalı neleri yapmasam da olur onu sordum aslında. Soru işaretleri iyi xp verebiliyor ama sayısı çok fazla. Çok zaman alıyor açıkçası.
  • 2 Nisanda Epic Store Bahar İndirimleri Başlıyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Baya uçmuş bunlar

Böyle kalitesiz bir oyunun %85 indirimle bu fiyata satılması insanlık ayıbı resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 24 Mart 2020; 12:0:18 >
  • Düşünenler için The Witcher 3 GOTY Edition tavsiye ederim. Tüm DLC’ler dahil 22 lira ve üstelik oyun Türkçe dil desteğine sahip. Playstation oyunlarının 400-500 lirayı aştığı şu dönemde resmen bedava, alın aldırın.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hikaye modunda kayda değer bişey var mı? Oynarken içine çekebilecek bir hikayesi varsa almak isterim.

hocam uzak dur wildlandsden. vereceğin paraya yazık ne hikaye ne oynanış var berbat bir oyun.
  • iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    Uyarınız için teşekkürler hocam, hikayesi olan böyle uncharted ya da last of us gibi film gibi önerebileceğiniz PC oyunu var mı?

• keremec kullanıcısına yanıt
    Kuponu bekletiyoruz

• TheWazZ kullanıcısına yanıt
    2-3 arkadaşla çok keyif alabileceğin bi oyun. Oyunun tek kötü yönü topluluk serverlarında server sahibinin tanıdıklara bol bol malzeme vermesi onun dışında resmi serverlar vs taş gibi oyun. Alfa sürümünden beri oynarım.

Detroit become human oynamadıysanız epicde şu an var. bildiğiniz film zaten oyundan ziyade. Red Dead Redemption 2 oynamadıysan yine bence gelmiş geçmiş en iyi hikayeli oyunlardan biri paranız varsa kesinlikle ona yönelin. Arkham serisinin her oyunu batman seven adam için muhteşem hikaye barındırıyor ona da bakabilirsiniz. Korku seviyorsanız Blair Witch 10 numara hikayesi var. Son olarak da Prey i tavsiye ederim yine harikadır hikayesi bilim kurgu seviyorsan.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Rdr2'ye okkalı bir indirim gelse bari güzel kombo yapılır kuponla

• Monster hunter world alınır mı uzun soluklu solo rahat oynayabilmek için ?

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar kuponu bekletiyoruz derken epicteki 60 tl lik indirimden mi bahsediyorsunuz ? o kupon 1 kere ile sınırlı değildi ki. ben 3-4 tane oyun aldım epicten hepsinden 60 tl kesildi.

hatta şimdi kontrol ettim hala devam ediyor o 60 tl lik indirim

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyi birisiydim -- 24 Mart 2020; 12:28:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

arkadaşlar kuponu bekletiyoruz derken epicteki 60 tl lik indirimden mi bahsediyorsunuz ? o kupon 1 kere ile sınırlı değildi ki. ben 3-4 tane oyun aldım epicten hepsinden 60 tl kesildi.

hatta şimdi kontrol ettim hala devam ediyor o 60 tl lik indirim

Yaz ve kış indirim döneminde kuponla yapılan her alışverişte kupon veriyordu yanı o dönem için sınırsız kupon vardı. Şimdi kıştan kalan tek kuponumuz var bunu kullanınca tekrar kupon vermeyecek diye düşündüğümüz için tek seferlik diyoruz ve muhtemelen de tekrar kupon vermeyecek. İlkbahar indirimi geliyor belki yine yaz ve kış gibi sınırsız kupon dönemi olabilir.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.