Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11846. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.772
Cevap
2.719
Favori
21.320.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • En son Gears 5'i almışım baktım şimdi de. Hafta içi ve haftasonu indirimleri ilgimi çekmez oldu. Çünkü sürekli aynı oyunlar aynı indirimlerde giriyor. Birde tabii Ubisoft ve
    Activision etmenleri var. Kaç yıllık oyunlara indirim yerine bindirim yapmaları falan. Yaz indirimlerinde biriken bakiyeyi eritmek için RE serisini ve old school RPG'leri almıştım öyle. Oynamak için bile almaz oldum.

@HankMoodies,

Oo hocam geçmiş olsun. Silivri nasıldı, soğuk mu.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Üşü üşü bitmedi 3 ay. Allah düşürmesin kimseyi
  • onur226 O kullanıcısına yanıt
    Mutlaka alman gerek dediğiniz dlcler hangileri acaba hazır indirimdeyken alayım dlcleri.
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Sözde büyük indirim dönemi ama son zamanlarda bir önceki dönemi aratır oldu her yeni indirim dönemi. Hafta içi ve hafta sonu indirimleri daha iyi oluyor büyük indirim dönemlerine göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    Görevleri kovalayacağım diyecekseniz atv lazım. Onun dışında haritaları alsanız yeterli olur sanıyorum.
    Ben Kuzey Amerika ile Avrupayı oynadım. Rusya'dan pek zevk alamadım. Aklım Afrika da kaldı.

• The beast inside alıp oynayan oldu mu tavsiye eder misiniz? Normalde korku türünü çok sevmem ama hem oyunun Türkçe olması hemde fiyatı uygun olması alsam mı diye düşündürüyor

• serdar_k S kullanıcısına yanıt
    Ben iki saat kadar oynadım gayet iyi ilerliyor hikaye. Ufak tefek optimize problemleri var ama ciddi değil. Fiyatına göre oynanış mekanikleri ve grafik kaliteside yeterli. Önerim demosu vardı steamde. İndirip deneyin mekaniklerini severseniz oyunuda begenirsiniz cunku.

• Overwatch en uygun nerden alabilirim acaba?
  • LostHope L kullanıcısına yanıt
    overwatch 2 geliyor almayın. Alacaksanız forumdan hesap alın.
  • The Beast Inside anlatılmaz yaşanır. Gerim gerim geriyor adamı.
  • fm 2020 düşer mi sizce daha ?
  • Bu ay sırf Crash ve Spyro için ilk defa HumbleBundle Monthly aldım. Üyeliğimin önümüzdeki ay yenilenmemesi için enson hangi tarihte üyeliğimi sonlandırmalıyım.

Birde COD: WWII beni ilgilendirmiyor. İsteyen olur ise anlaşabiliriz nakit olmak şartı ile.
  • Hasenk kullanıcısına yanıt
    Direkt sonlandırabilirsiniz sadece market indirimi gidecektir.
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    Evet hemen sonlandırabileceğimi biliyorum. Fakat Humble Trove zımbırtısından birkaç oyun oynuyorum. Bu sebeple de hakkımı sonuna kadar kullanmak istiyorum. Son tarih benim için önemli.
  • Ben sanal kart açtım aylık üyelik fiyatı kadar limit tanımladım. Önümüzdeki ay güzel oyun verirse devam ettiririm. Çok sevdiğim oyunları verdiler bu ay. Sırf Spyro için de üye olurdum yani.
    Humble aylık bitmeden 1 gün önce iptal edin en temizi.
  • oytunjo kullanıcısına yanıt
    Spyro biraz oynadım da motion sicknes yaptı bende 🙁

29 kasım gözüküyor bende, aşağıda manage subscription var orada yazıyor

https://www.humblebundle.com/monthly/subscriber

edit : forum link olarak verince kafasına göre değiştiriyor kopyala yapıştır yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Ekim 2019; 23:5:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

Spyro biraz oynadım da motion sicknes yaptı bende 🙁
    Ben daha başlamadım. :) Fifa'dan zaman kalmıyor. :d

Crash'e başladım biraz. PS1'de çok sevmiştim Spyro'yu. TV'ye bağlayıp öyle oynayacağım Spyro'yu, zaman ayırmam lazım ona.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.