Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11907. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kanguro
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir - 20 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Ben de Epic ten 23 küsüre almıştım. Ara ara voidu da 41 liraya düşüyor. En düşük fiyat ikilisi böyleydi
  • BJKBLADE B kullanıcısına yanıt
    Ben de Epic ten aldım. Hatta Apex Edition sürümü olması lazım ve daha ucuzunu görmedim dediğin gibi. Serinin diğer oyunları yok ama maalesef Epic mağazasında.
  • 11.11 indirimleri başlamış.

Şimdiki indirimler iyi mi yoksa kış indirimlerinde daha düşüyor mu?
  • 11.11 ile steamin ne alakası var ?
  • Siz haklıydınız. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition %78 indirim ile 80 liraya düşmüş. Square Enix benim gözümde en kötü yayıncı Türk oyuncuları için. Eni sonu Rise of the Tomb Raider fiyatına düşecek. Acelem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 10 Kasım 2019; 19:57:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Gaben miyim niye bana soruyorsun..

Steam'da baya oyunlar indirime girmiş 11.11 sebebiyle diye düşündüm bende.
  • Şu an gördüğün indirimler haftasonu yayıncı indirimleri. Black Friday indirimi 22 Kasım cuma günü başlayacak. Her Kasım'da 4. cuma günü gerçekleşir. 11.11 ayrı bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Gta 5 daha fazla indirime girermi acaba?
    5 bin yıldır aynı fiyat hiç değişmedi. Düşüreceklerini sanmıyorum artık. Belki gta 6 çıkınca 60a filan düşer. :)
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Oyun o fiyatı hak edecek bir oyunda değil ek olarak.Berbat hikayesi,sönük karakterleri önceki oyunun aynısı.Grafiksel olarak değişime uğraşmış biraz,bir de çamur eklenmiş oyuna.Geri kalan her şey aynı.Yüksek yüzde indirim almadan alınmasını tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Siz haklıydınız. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition %78 indirim ile 80 liraya düşmüş. Square Enix benim gözümde en kötü yayıncı Türk oyuncuları için. Eni sonu Rise of the Tomb Raider fiyatına düşecek. Acelem yok.
    Aslında %78 değil, %60 indirim görmüş. Steam paket indirimiyle gösterdiği için sanki indirim oranı daha yüksekmiş gibi gözüküyor.
  • Mafia 2 aldın 11 liraya, daha önce oynamamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam de baya bir oyun indirime girmiş hayırdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Steam de baya bir oyun indirime girmiş hayırdır
    Aynen hocam. :)

Blair Witch indirime girmiş oynamayan varsa kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Ara ara indirime giriyor, birkaç ay önce GTA V Premium Online Edition'ı 47.50 TL'ye almıştım hatta ben aldıktan sonra 74 lira civarına çıkmıştı aynı gün içinde. Takip etmek lazım.
  • Bandai oyunlarının bir kısmında ciddi indirimler var, Dragon Ball serisi Xenoverse dip fiyat görmüş ilgilenenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Steam de baya bir oyun indirime girmiş hayırdır
    https://store.steampowered.com/sale/SinglesDay2019

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Şu an gördüğün indirimler haftasonu yayıncı indirimleri. Black Friday indirimi 22 Kasım cuma günü başlayacak. Her Kasım'da 4. cuma günü gerçekleşir. 11.11 ayrı bir konu.
    https://store.steampowered.com/sale/SinglesDay2019

Hocam burada kapı gibi 11/11 yazıyor.
  • Bekarlar günü indirimi derken üzdü be :p Tek elle oynanan oyunları da ekleseymiş bari

@The Frost iyi de ilk defa olan bir şey bu. Bekarlar günü diye sallamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 10 Kasım 2019; 21:56:5 >
  • 11.11 çin için baya büyük bir gün, normal indirim olması. amerika'nın black friday'i gibi
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.