Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • oluyor, geçen ben 40 liralık bakiye yüklemiştim 60 lira bonus geldi. bu kampanya + %50 bonus veren bir kampanya daha vardı o zaman. 40 lira yüklemek için augmented steam eklentisini kurup buradan yükleyebilirsin. (steam'in kendisinde 10-20-50 diye gidiyor bu eklenti ile istediğin miktarı yükleyebiliyorsun)
    https://store.steampowered.com/steamaccount/addfunds
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.
  • Tavşan 4. gözüküyor ya 4. olan takıma bir şey yok mu şimdi ilk 3 takıma var da...

• bakalım bizim forumdam biri bişi kazancak mı

edit : benim kapasite hala sıfır hayırdır gaben tosuncuk olmuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 26 Haziran 2019; 20:1:37 >
  • Yok mu adam gibi bir MMORPG?
  • Hediye kazanan var mı ?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Ceviride eksiklikler oldugundan turkce, baska birkac dil ile birlikte tam surumden kaldirildi. Bir gonullu yeniden ceviriye baslamisti son olarak. Beta surumunu aktif ederseniz turkceye erisebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vicium Mehemii -- 26 Haziran 2019; 20:5:28 >
  • Papağan seçenler ödül aldı mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 5 senelik hesap ve 400 civarı oyun var az buz harcama da yapmadık bu steam bana neden hesabında tek oyun olan cs go oyuncusu muamelesi yapıyor la.
  • Bu etkinlik yarışına katılmak için her gün oyun oynayıp coin mi kazanmak lazım eskiden oynadıklarımızdan gelmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Yaklaşık 5 senelik hesap ve 400 civarı oyun var az buz harcama da yapmadık bu steam bana neden hesabında tek oyun olan cs go oyuncusu muamelesi yapıyor la.
    En son onu oynamışsın. 30 dk oynaman lazım diğer oyunları açıp, ekleniyor oraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Tavşan 4. gözüküyor ya 4. olan takıma bir şey yok mu şimdi ilk 3 takıma var da...

Ağlamana gerek yok. Boş iş yarış falan. Çok düşük bir ihtimal bir şey kazanman
  • Rome II alsak hangi dlc leri ekleyelim? DLC siz nasıl? Oynayan seven yorumlayabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

İlk günün ödüllerinde Gta 5 ve Metro Exodus var
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    hocam bu yarış şeyi yarına kadar bekle diyor dünden beri daha fazla hızlandırma basamazmıyım alışveriş yapmadan
  • Puan almak için yarını bekle diyo hala. Dün kaçta aldıysam o zaman mı alıcam?
  • Papağanı seçmiştim. Ödül mödül yok. Sadece papağan mevcut.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Biri Türkçe yok diye yazmış var mı yok mu anlamadım tam olarak.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    +1
  • metro exodus'un olması komik cidden. oyunun satışta olması gerekiyor yazıyordu sanırım kurallarda steam vermeyebilir bunu
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.