Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11487. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (4 Mobil) - 33 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
349.751
Cevap
2.720
Favori
21.319.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • hiç aklımda yokken 3 tane oyun aldım. Detroiti pintipandadan izlemiştim şimdi kelepir fiyata ps exclusive oyunu aldım
    World war znin oyununu aldım. İlk çıktığında filmini izlemiştim oyunu çıkınca çok pahalı diye alamamıştım onu da 20 ye kaptım
    Bir de hiç fikrim yok bloodlines 2 yi aldım körlemesine. İnşallah güzeldir. Başka tavsiye ettiğiniz oyun var mıdır?
  • epicdeki tek oyunum bu olur sanırım. (rdr2 haric) zaten cyberpunk da steame de gelecek.

ama hiç belli olmaz bu fiyata gelirlerse steami satarım hemen
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    supporta basvurmak gerekiyor galiba benim de rusya kayıtlı hesabım. yeni hesap açacagım indirimler için
  • Bu arada şunu da yazayım. Epic gamese karşı steami savunan biriydim. Eğer böyle devam ederse çatır çatır oyun alıcam epicten. Sağlam iş yapıyorlar
  • Bu fiyatlar ne steam kusura bakmasın para kalmadı onlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

hiç aklımda yokken 3 tane oyun aldım. Detroiti pintipandadan izlemiştim şimdi kelepir fiyata ps exclusive oyunu aldım
    World war znin oyununu aldım. İlk çıktığında filmini izlemiştim oyunu çıkınca çok pahalı diye alamamıştım onu da 20 ye kaptım
    Bir de hiç fikrim yok bloodlines 2 yi aldım körlemesine. İnşallah güzeldir. Başka tavsiye ettiğiniz oyun var mıdır?
    Hocam farkında değilsiniz ama aldıklarınız arasından en kalitelisi Bloodlines 2. İlk oyunun yarısı kadar bile kaliteli olursa çok enfes bir oyun olacak.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    hocam detroit 20 tl olmuş
  • Ulan hiç aklımda yokken Detroit alacağım

Konu ne güzel canlandı birden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok mutlu oldum şu an ya teşekkür ederim yorumunuz için
  • Quantic oyunlarını psde oynamıştım bu fiyatlar bedava resmen. Detroiti kaçırmayın.
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İlk oyunu eskidir ama onu da tavsiye ederim. Steam'de indirimlerde düşüyordu baya. Oynayabileceğiniz en iyi rpg oyunlarından bir tanesi, pişman olmazsınız.
  • Epic ne yapmış lan. Böyle indirim mi olur oğlum, kimyasını bozdu milletin
  • İndirim süresi nedir bir hafta sürer mi mesela?
  • Epic böyle giderse daha çok canlar yakar. Detroit gibi bir yapımı 20 liraya satmak gerçekten kral hareket. Tim sweeney abimiz umarım böyle devam eder.

• detroit'i almaya çalışıyorum garanti sanal kartımla hata veriyor ödeme yapabilen var mı? sanal kartla
  • Bizim kurumuz ile 79.99tl üzeri her oyunda 60tl direkt indirim var. Daha fazla bilgi edinin derseniz orada ayrıntılı bir şekilde yazıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    13 hazirana kadar devam ediyor.
  • iyi güzelde oyunlar ne zaman çıkıcak ona göre alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

hocam detroit 20 tl olmuş
    Haberi alır almaz çökmüştüm hocam sağ ol yine de

Edit: Oyunun Epic fiyatı 40 dolar indirimle 30 dolar oluyor ama bizde 80 liradan 20 liraya düştü fiyat hatası olabilir geç kalmayın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 16 Mayıs 2019; 18:59:41 >
  • Control, detroit ve outward İ aldım.

Beyond ve heavy Rain i de düşünüyorum.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.