Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kanguro , bulduren , CptShn Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • ne kadar gerekli bilmiyorum ama ship fiyatları aşırı fazlaydı bu oyunun, optimizasyon da baya kötüydü en son izlediğimde.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Star Citizen fakir oyunu değil. Onu bir belirtmek lazım, geliştirici bence bu açıdan bir pazarlama numarası çekiyor, oyunu çok ulaşılabilir bir yapım olacakmış gibi tanıtıyor. Çıktığı vakit aylık ödemeden, hayvan gibi sisteme sahip olmadan zevk alınabilecek bir yapım olmayacak. (Tabi çıkana kadar oyun motoru eskiyip, sistemler güçlenirse o zaman olabilir bak)

Ama oyun geliştirme sürecinde arkadaş haklı. Devasa stüdyolar her zaman ellerindeki oyun bitmeden bir sonrakinin fikir sürecine başlar. Oyun "Gold" olmaya yaklaştığındaysa, ellerindeki ürüne güveniyorlarsa, diğer oyunu geliştirmeye başlarlar. Bu firmaların alt stüdyoları, kenara ayırabilecekleri fazladan kaynakları olduğu için bu mümkündür. Gta V'de 8 sene olmasa bile yaklaşık 6 senelik bir geliştirme sürecine sahip. Tabi bunun tamamı full time development değil. Milyonlarca doların harcandığı ve 200-300 kişinin oyun üzerinde çalıştığı süre GTA V çıkmadan önceki son iki sene sadece.

Ha hiçkimse gidip de Star Citizen gibi daha emeklemeye başlamamış oyunu tanıtıp üzerinden para toplamaya çalışmadı şimdiye kadar. Kickstarter oyunları bile çalışan prototipler üzerinden vertical slice sunarak oyunculardan destek istiyor. Star Citizen resmen Chris Roberts'ın ismini kullanarak toparladı o paraları.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Fakir oyunu değil ne demek

Arkadaş microtransactions u cici göstermek için fakir oyunu değil gibi şaçma sapan şeyler üretiyor :)

Tamam tamam alınmayın oyun süper en iyi oyun star citizen.

Oyunun ismini veya şahsın ismini kullanarak sonuçta o paraları topladı mı topladı. Bu paralarla oyun sözlerini tuttu mu? tutmadı. Olay bitmiştir.

Zamanında tutamayacağı boş vaatler ile parayı kaldırdılar emin olun bu çöpü para veren küçük bir zümre dışında neredeyse kimse oynamayacak.

Serverler çöp, rtx 2070 ile rahat oynanmıyor optimizasyon çöp. Tek ilgi çeken yanı uzay teması. Bunu da kaç kişi seviyor orası muamma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 25 Nisan 2019; 18:33:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Fakirsen oynama kardeş

(Star Citizen en iyi oyun, Chris Roberts'ta benim babam)
    neyse yine kime ne anlatıyorum aynen kardeş aynen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Şunlara Steam wallet dağıtalım da piksel oyun ya da overwatch falan oynasınlar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çocukların yaşları 15 sanırım

Bir de birbirlerini artılamışlar çocuk işte. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 25 Nisan 2019; 19:17:3 >
  • Capcom'un oyunları da indirime girmiş Resident Evil 7 44,50
    Aynen kardeş 2011 doğumluyum, artı tuşunun yerini bugün çözdüm verdim arkadaşa "+" sını.
  • İki zıt kutup çatışmış. Birisi kendisi kötü dediği için her şeyin kötü olabileceğine inanıyor, birisi de bir sitede oyun incelemesi yapmış diye kendisini merci kabul ediyor.
  • Ets 2'de tırdan inip adam dövme yaması ne zaman gelir Kasap gibi önümüze kıranları şamarlamak lazım neyse parası vereceğim Tokat Dlc'si çıkarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 25 Nisan 2019; 23:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Ets 2'de tırdan inip adam dövme yaması ne zaman gelir Kasap gibi önümüze kıranları şamarlamak lazım neyse parası vereceğim Tokat Dlc'si çıkarsa.
    Uzun zamandır ETS oynamıyorum ama öyle bir DLC gelirse tekrar oynarım ben de

• Bilmeyenler için 24 ücretsiz oyun.
    Steame değil kendi showcase kütüphanesine ekleniyor.
    https://www.indiegala.com/showcase/most-downloaded
  • Steamde indirmeyi durdurduktan sonra bilgisayarı kapadım. Ertesi gün baştan başlamış 25 gb download çöpe gitti. Böyle bir şey yaşayan oluyor mu son dönemde ?

Eskiden steam bu sorunu çözdü sanıyordum ama yine devam ediyor sanırım.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    oyun indirirken update gelince öyle yapıyor sanırım. arkadaşım pubg için 10+10 indirdi üstüne update geldi 8 daha indirdi steamin saçmalıklarından birisi sadece
  • Mortal Kombat11 di inen zaten yeni çıktı sayılır oyun ama o esnada update geldiyse bilmiyorum tabi çok saçma. İnterneti benim gibi 8 mbps olanlar için zulum oluyor bu tip bug lar. Bütün hevesim gitti başa dönünce iptal ettim indirmeyi zaten 60 gb.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Yaşadım, Shadow of Mordor yada Witcher 3’de yaşamıştım. Neyi düzeltmişler ki bunu düzeltsinler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • humble bundle da "Gone Home" oyununu ücretsiz indirebiliyoruz, ayrıca DRM-Free olarak...
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.