Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11311. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (4 Mobil) - 32 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
349.769
Cevap
2.719
Favori
21.320.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Psn 44tl
    Kaptırdım, indirim olunca ucuz diye oyun alıyorum sonra yine oturup cs go devam 😔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.greenmangaming.com/games/grand-theft-auto-v-and-criminal-enterprise-starter-pack-and-great-white-shark-card-bundle-pc/

GMG12 koduyla tüm oyunlarda yüzde 12 indirim yapıyor. Üstteki paket 75 liraya geliyor.
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

https://www.greenmangaming.com/games/grand-theft-auto-v-and-criminal-enterprise-starter-pack-and-great-white-shark-card-bundle-pc/

GMG12 koduyla tüm oyunlarda yüzde 12 indirim yapıyor. Üstteki paket 75 liraya geliyor.
    teşekkürler hocam

• Arkadaşlar hepinize iyi günler bende vakıfbank TROY kredi kartı var bu kart ile steamden nasıl alışveriş yapabilirim acaba yoksa troy kartlara izin vermiyor mu steam
  • Arkadaşlar crew 2 önerirmisiniz, oyunda optimizasyon sıkıntıları varmı ? Bazı yerlerde 8gb ram yetmeyeceğini söylüyorlarda sormak istedim şimdiden teşekkürler.
    pc asus gl553ve özellikler;
    -i5 7300hq
    -gtx 1050ti
    -8gb 2400mhz ram
    -w10 home
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Almayı düşündüğüm oyunlar bunlar. The Old Blood'dan önce oynamam gereken Wolfenstein oyunu var mı? Ayrıca diğer oyunlar hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    New Order var. Ancak ben zamanında New Order'ı satın almış, vuruş hissinin sıfır olması nedeniyle iade etmiştim. Benim için hayal kırıklığı olmuştu. Bildiğim kadarıyla Old Blood, New Order'ın DLC'si gibi birşey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde bir adet divinity orginal sin enhanced edition var, dengi oyunlarla takas edilir, ilgilenenlerle pm'den görüşelim.
  • Humble bundleda Sonic bundle'i vardı, alayını aldım valla.. Sonic severlere tavsiye edilir..
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    Oyun içi tarih açısından bakarsak The old blood , New orderdan önce geçiyor. Bence daha önce oynanmalı,

Milat öncesinden başlayacaksan Beyond Castle Wolfenstein (bulabilirsen) , Wolfenstein 3d (bazı bölümler zaten üstteki oyunların içine gizli easter eggs olayı) , Return To Castle Wolfenstein (çocukken en sevdiğim şu anda favorim) , Wolfenstein 2009 , The Old Blood , The New Order , The New Colossus uzun zamandır oynayan biri olarak favori sıram olur.

Bağlantı olarak bakarsak. Çok bilgi vermeden 2009 daki oyundan bir karakteri zaten tanıyoruz yeni oyunlarda, return to castle wolfenstein ile old blood aynı mekanda geçiyordu ama benzetemedim hiç etmişler gibime geldi. Çok önemli olmasada seri ile aşırı ilgili olanlar için bu sıra bence en doğrusu.

Grafik sevenler Old blood sonrasından başlamalı...

Hollow knight var bende biraz zor bir oyun türü seviyorsan ori the blink forestte öneririm , tomb raider bitirdim keyif aldım güzel oyundur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Storm Raider kullanıcısına yanıt
    @-dehşet- Cevap için teşekkürler.

@Storm Raider Direkt 2009'dan veya Old Blood'dan başlasam hikaye açısından problem olmaz yani? Hikayelerini okuyup Old Blood'dan başlayayım olmazsa.
  • Subnautica benzeri bir oyun önerebilecek olan var mı? Hikayesi, atmosferi güzel olan şöyle
  • Company of Heroes 2 nin dlclerini alacaktım indirim gelmemiş. Tee allam

Elite Dangerous mu alsam. Onun da büyüklüğü korkutuyor beni
  • Sertandikici kullanıcısına yanıt
    Steamden deneyin olmazsa yukarida bahsedilmis bkm expressi indirip kartinizla %25 indirimle kod alin , o kodlari steame girerek oyunlari alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • var mı sürükleyici güzel ucuza oyun, the witcher aldım dlc leriyle birlikte 30 liraya single player oyunda olur multi de olur, saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgrbz

arkadaşlar merhaba. sepetteki ürünler bu şekilde. 33 tl ilk harcama alanım kalıyor. GTA V bilgisayarımda ssd olmadığı için almayayım diyorum. hdd ile takılma olur mu ona göre listeyi düzenleyeceğim? oyun tavsiyesi vereceklere de şimdiden teşekkür ederim.

geçen hafta 87 liraya aldım ben şaka mı bu ? hemde sadece 4'ü.

• Evet dostlar geleneksel soruyu soruyorum. Olmazsa olmaz mutlaka oyna dediğiniz oyunlar nelerdir ?

Witcher bana göre değil. Onu baştan söyleyeyim.

Ets2, Bf, Cod, MEtro serisi bu tarz oyunları seviyorum genel olarak.

Tavsiyelere açığım tabi ki.

Not: bulmaca gibi bir kız karakteriyle oynana oyun da vardı herkesin çok sevdiği o ve o tür oyunlar bana göre değil.
  • Software Developer kullanıcısına yanıt
    Hocam her sene bu günlerde Kış İndirimleri başlar, ya haberdar değildiniz ya da unuttunuz herhalde.

Oyunda 2 saati geçmediyseniz iade etmeyi deneyebilirsiniz.
  • son zamanlarda idle master ya da benzeri program kullanan oldu mu kart düşürmek için? işe yarıyor mu?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.