Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10597. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 33 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hatırladıüım kadarıyla, gmg'de gta collection alınca 1-2'de geliyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafia 1'i aldım, 2 yıl önce yüzlerce dolara alma planım varken 30 küsür TL ye gelince dört köşe etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Mafia 1'i aldım, 2 yıl önce yüzlerce dolara alma planım varken 30 küsür TL ye gelince dört köşe etti

Şuanda GOG’da da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scarface: the world is yours gelse bide keşke steame
  • Şu Wolfenstein’i (2009) Steam’e veya GOG’a getirseler artık. İnsanlar istediği oyuna erişebilmeli.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Lisans, müizk vs ayağına aslanlar gibi oyunlara erişimimiz engelleniyor.
    Şahsen bundan 10 yıl sonra bile bi Alan Wake oynar, ilk çıktığı yıllar kadar zevk alırım.
    Ama yeni nesil bundan mahrum kalacak.. Çok saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Hatırladıüım kadarıyla, gmg'de gta collection alınca 1-2'de geliyordu.

https://www.greenmangaming.com/games/grand-theft-auto-collection

Maalesef yok hocam. :(
  • quote:

Kesinlikle katılıyorum. Lisans, müizk vs ayağına aslanlar gibi oyunlara erişimimiz engelleniyor.
    Şahsen bundan 10 yıl sonra bile bi Alan Wake oynar, ilk çıktığı yıllar kadar zevk alırım.

Akşamki indirimlerin durumuna göre ben Alan Wake'i almayı planlıyorum.
    https://www.****.com/tr/store/alan-wake/buy/collectors-edition

Edit: Bu site güvenilir değil mi ya? Neden yıldızlandı? Dur maplay bu arada site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 22 Kasım 2017; 15:26:3 >

• durma play güvenilir arkadaşım.
  • ets 2 ve dlc lerde indirim olur mu sizce ?
  • Evet gözükmüyor ama geliyor diyenler vardı. 3 yıl önce Steam’den almasaydım alacaktım. Şimdi sadece bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    %100 olur her indirim döneminde oldu çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia pubg çekilişi vardı, sonuçlandı mı?
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde bugün sonuçlanması gerekiyordu sanırım ama ses seda yok. Sonuçlaydıysa da herhangi bir şey yok bende
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Resmi bir şey söylenmedi ama facebook postunun altında kazandıklarını söyleyen 2 3 kişi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFrozen

quote:

Akşamki indirimlerin durumuna göre ben Alan Wake'i almayı planlıyorum.
    https://www.****.com/tr/store/alan-wake/buy/collectors-edition

Edit: Bu site güvenilir değil mi ya? Neden yıldızlandı? Dur maplay bu arada site.

Forumda adı çok sık olmasa da söz edilen bir site. Ben Wolfenstein II: The New Colossus oradan aldım. Ama garip şekilde adı sansürlenmiş. Bir kaç hafta önce öyle değildi ve neden sansürlenmiş kimse açıklama dahil yapmıyor. Admin arkadaşlardan birinin canı sıkılmış olacak ki can sıkıntısından bazı kelimeleri sansürlemiş.

• Forumda pek reklamı olmadığından *** lanıyor, bassa foruma para neon harflerle gösterirler
    Güvenilir sitedir hocam en az 25 oyun almışlığım var, millet çince mince yi bari ingilizce yapalım diye uğraşırken TR olarak sorunsuzca FIFA 18 oynatmıştır sağlam key'i ile bu iste bana

Baktım şimdi 9TL civarı bu oyuna değer ama müzik lisansı sorunu yüzünden kaldırılmadan önce 5TL ye falan düşmüştü Steam'de keşke o zaman temin etseydiniz.. Ama fiyatı gayet güzel ve alınası duruyor.

O değilde şimdi baktım durmaya vay anam güzel indirimler var ha.. PSN'e takıldık diye gözden kaçtı PC cephesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 22 Kasım 2017; 16:55:21 >

• dark souls 1 indirime girer diye düsünüyorum artık en son geçen sene yine cadılar bayramında indirime girmiş. oynayan varmı online da oyuncu buluyormu hala daha?
  • gog 'un verdiği mdk yı görünce anılarım depreşti ah ulan ah çılgın profesör
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

dark souls 1 indirime girer diye düsünüyorum artık en son geçen sene yine cadılar bayramında indirime girmiş. oynayan varmı online da oyuncu buluyormu hala daha?

Girmeyecek buyuk ihtimalle

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.