Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
221.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: corcovic

Kusura bakma ama Steam'de yeni olduğum için bilmiyorum ticket nedir ve nasıl açılır?

Neden google' a sormayı denemiyosun? yüzlerce açıklayıcı resimli anlatımlı sayfa var.
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    Senin bu konuda bilgili olduğunu düşündüğüm için sormuştum neyse yinede saol...
  • Arkadaşlar Steamde bir gariplik var kütüphaneye tıklıyorum resimdeki hatayı alıyorum sürekli hiç giremiyorum oyunlarda da atıyor. Ne yapmalıyım acil yardım
     STEAM Rehberi/Soru-Cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Arkadaşlar Steamde bir gariplik var kütüphaneye tıklıyorum resimdeki hatayı alıyorum sürekli hiç giremiyorum oyunlarda da atıyor. Ne yapmalıyım acil yardım
     STEAM Rehberi/Soru-Cevap

valla biz çatır çatır giriyor ve oynuyoruz,sebep senin pc de gizli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 6 Ocak 2014; 22:50:46 >

Çok yardımcı oldun sağol
  • İyi akşamlar, bende kutulu orjinal Race Driver:GRID ve dirt 3 oyunları var bunları steam hesabıma eklemem mümkün mü?
  • Steam zerinden CounterStrike indirdim ama sorunlarım var.

Şu başlıkta anlattım olayı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_86139294/tm.htm

Sizce sorun nedir ?
  • Merhaba Arkadaşlar;
    Steam üzerinden Mortal Kombat 9 aldım.
    Online oynamak istiyorum ancak server odaları bomboş.
    Youtube'daki videolara bakıyorum online odalar dolu dolu.
    Burada yapılması gereken bir ayar mı var? anlamadım gitti.
    Steam üzerinden sunucu değiştirme olayından bahsetmişler. Sunucuyu değiştirebiliyor muyuz? Naqsıl?
    Konu hakkında desteğinizi beklemekteyim.
    Şimdiden Tşk
  • Merhaba arkadaşlar;
    Steam üzerinden Skyrim'i dün yedekledim ve yedekleme bittikten sonra oyun nedense güncellemeye başladı(Herhangi bir yeni güncelleme çıkmamasına rağmen)
    Bunu neden yapıyor sizce?
    Teşekkürler
  • crash95 kullanıcısına yanıt
    Eğer kutusunda Steam şifresi varsa yükleyebilirsiniz.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam GRID cdyi tak oyna tarzı olandan, DIRT 3'te ise GFWL key var. Acaba DIRT 3 keyini steam e eklesem kabul eder mi? Ve steam kütüphanesinde grid var. Acaba oyunun exesini steam harici oyun olarak ekleyebilirmiyim? Eklesem oyunu korsan sanıp hesabı banlarlar mı?
  • crash95 kullanıcısına yanıt
    Bir deneyin belki uyumludur.Başka oyunun .exe'sini ekleyebilirsiniz ben ekliyorum kısayol olarak çalışıyor banlasalardı banlarlardı çoktan .
  • Arkadaşlar pek bilmiyorum konu açmak istedim ancak dedim konuya sorayım en iyisi mutlaka cevap veren olur,bu ayın 1 günü american express kartımdan yaklaşık 600 liralık bir harcama yapılmış steam üzerinden ancak ben steam'den daha önce oyun satın almış birisi değilim,support yarım yamalak ing ile konu açtım,böyle böyle harcama yapılmış itiraz ediyorum diye tabi daha öncesi bankaya ulaştım,kartım american express bonus kartıma bağlı vs. bankayada tabi o arada itiraz ettim harcamaya ilgileneceğiz denildi hala ses seda yok üstelik kartımın limitide - bakiyeye inmiş,yani -600 lirada şuan kartımı çalındı diye bildirmiştim yeniside geldi ama kartı hiçbir şekilde kullanamıyorum,neyse support yazıp böyle böyle iadesini istiyorum dedim,bana yetkili kişi bu yazdıgım support şikayeti vede alışverişi aynı ipden yapıldığını söyledi,neyse olayı araştırdım,işyerinden birisi benim kişisel bilgisayarıma girip bu işlemleri benmişim gibi yapmış benim kredi kartı bilgilerim vs hep kayıtlıydı belgelerimde vs. kolaylık olsun diye kayıt tutuyordum,satın almalar vs. 43 tane oyun alınmış,steam support bildirdikten sonrada oyunların hepsi hesaptan silinmiş tabi ama genede bir iade yok,ordaki şahısta '' ip aynı arkadaşınız kardeşiniz vs. alabilir onun sorumluluğu sizde vs.'' gibi nedenlerle kıvırmış şimdi benim izleyeceğim yol nedir hiç bilmiyorum,10 gündür bu işle uğraşıyorum ne yapacağım bilmiyorum,kartımda limit yoktu nasıl -600 e iniyor anlayabilmiş değilim,alışveriş yapılırken bir sms dahi gelmedi,kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz onuda anlayabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 11 Ocak 2014; 22:21:17 >

• arkadaşlar steam de yüklü oyunlarım silinmiş gözüküyor ama program files da dosyalar duruyor iki ayrı günde iki ayrı oyunum silinmiş gözüktü daha önce böyle birşeyle karşılaşan oldu mu.çözüm bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro0090

arkadaşlar steam de yüklü oyunlarım silinmiş gözüküyor ama program files da dosyalar duruyor iki ayrı günde iki ayrı oyunum silinmiş gözüktü daha önce böyle birşeyle karşılaşan oldu mu.çözüm bilen var mı?

Steam de bir oyunu "PC DEN SİLSEN BİLE" kütüphanende gözükür..steam hesabına giriş yaptığından emin ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 12 Ocak 2014; 16:34:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre79

Arkadaşlar pek bilmiyorum konu açmak istedim ancak dedim konuya sorayım en iyisi mutlaka cevap veren olur,bu ayın 1 günü american express kartımdan yaklaşık 600 liralık bir harcama yapılmış steam üzerinden ancak ben steam'den daha önce oyun satın almış birisi değilim,support yarım yamalak ing ile konu açtım,böyle böyle harcama yapılmış itiraz ediyorum diye tabi daha öncesi bankaya ulaştım,kartım american express bonus kartıma bağlı vs. bankayada tabi o arada itiraz ettim harcamaya ilgileneceğiz denildi hala ses seda yok üstelik kartımın limitide - bakiyeye inmiş,yani -600 lirada şuan kartımı çalındı diye bildirmiştim yeniside geldi ama kartı hiçbir şekilde kullanamıyorum,neyse support yazıp böyle böyle iadesini istiyorum dedim,bana yetkili kişi bu yazdıgım support şikayeti vede alışverişi aynı ipden yapıldığını söyledi,neyse olayı araştırdım,işyerinden birisi benim kişisel bilgisayarıma girip bu işlemleri benmişim gibi yapmış benim kredi kartı bilgilerim vs hep kayıtlıydı belgelerimde vs. kolaylık olsun diye kayıt tutuyordum,satın almalar vs. 43 tane oyun alınmış,steam support bildirdikten sonrada oyunların hepsi hesaptan silinmiş tabi ama genede bir iade yok,ordaki şahısta '' ip aynı arkadaşınız kardeşiniz vs. alabilir onun sorumluluğu sizde vs.'' gibi nedenlerle kıvırmış şimdi benim izleyeceğim yol nedir hiç bilmiyorum,10 gündür bu işle uğraşıyorum ne yapacağım bilmiyorum,kartımda limit yoktu nasıl -600 e iniyor anlayabilmiş değilim,alışveriş yapılırken bir sms dahi gelmedi,kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz onuda anlayabilmiş değilim.

1- işyerinde elini kolunu sallayan biri, sana ait bilgisayara girebiliyorsa ve sen şifre koymamışsan
    2- tüm kart bilgilerini belgelerim klasörüne koyman bir hata,hadi koydun şifrelemeden koyman ikinci hata.
    3- steamden hiç oyun almamış biri isen,43 oyunun alındığı hesaba nasıl giriş yaptında oyunların silindiğini gördün? şifreleri nerden buldun?
    3- steam ne yapsın banka ne yapsın ? yada kimin ne yapmasını istiyorsun? bilgisayarının koltuğuna oturanı bul bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 12 Ocak 2014; 16:49:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: Emre79

Arkadaşlar pek bilmiyorum konu açmak istedim ancak dedim konuya sorayım en iyisi mutlaka cevap veren olur,bu ayın 1 günü american express kartımdan yaklaşık 600 liralık bir harcama yapılmış steam üzerinden ancak ben steam'den daha önce oyun satın almış birisi değilim,support yarım yamalak ing ile konu açtım,böyle böyle harcama yapılmış itiraz ediyorum diye tabi daha öncesi bankaya ulaştım,kartım american express bonus kartıma bağlı vs. bankayada tabi o arada itiraz ettim harcamaya ilgileneceğiz denildi hala ses seda yok üstelik kartımın limitide - bakiyeye inmiş,yani -600 lirada şuan kartımı çalındı diye bildirmiştim yeniside geldi ama kartı hiçbir şekilde kullanamıyorum,neyse support yazıp böyle böyle iadesini istiyorum dedim,bana yetkili kişi bu yazdıgım support şikayeti vede alışverişi aynı ipden yapıldığını söyledi,neyse olayı araştırdım,işyerinden birisi benim kişisel bilgisayarıma girip bu işlemleri benmişim gibi yapmış benim kredi kartı bilgilerim vs hep kayıtlıydı belgelerimde vs. kolaylık olsun diye kayıt tutuyordum,satın almalar vs. 43 tane oyun alınmış,steam support bildirdikten sonrada oyunların hepsi hesaptan silinmiş tabi ama genede bir iade yok,ordaki şahısta '' ip aynı arkadaşınız kardeşiniz vs. alabilir onun sorumluluğu sizde vs.'' gibi nedenlerle kıvırmış şimdi benim izleyeceğim yol nedir hiç bilmiyorum,10 gündür bu işle uğraşıyorum ne yapacağım bilmiyorum,kartımda limit yoktu nasıl -600 e iniyor anlayabilmiş değilim,alışveriş yapılırken bir sms dahi gelmedi,kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz onuda anlayabilmiş değilim.

1- işyerinde elini kolunu sallayan biri, sana ait bilgisayara girebiliyorsa ve sen şifre koymamışsan
    2- tüm kart bilgilerini belgelerim klasörüne koyman bir hata,hadi koydun şifrelemeden koyman ikinci hata.
    3- steamden hiç oyun almamış biri isen,43 oyunun alındığı hesaba nasıl giriş yaptında oyunların silindiğini gördün? şifreleri nerden buldun?
    3- steam ne yapsın banka ne yapsın ? yada kimin ne yapmasını istiyorsun? bilgisayarının koltuğuna oturanı bul bence.

Hayırdır dostum nedir çıkışın böyle ? adam ben işyerinde mola sırasında gelmiş bilgisayarıma oturmuş yapmış işlemi cocugu buldum hesap bilgilerini neyi var neyi yoksada aldım,öyle giriş yaptım öğrendim,olayın aslı karışık anlatmama gerek yok,yarında zaten savcılığa suç duyurusunda da bulunurum parayı birşekilde geri alırım fakat benim derdim,burda paylaşıp ne gibi yol izleyeceğimi yaşayan varsa öğrenmekti,yargılayacak durum yok yani steam sonuçta pek ilgilenmiyor,banka desen ağırdan hareket ediyor.

• Arkadaşlar,

Steam'dan Commandos 2 satın aldım az önce. Bir iki bölüm geçtikten sonra farkettim ki ara videolar yok. Örneğin Das Boot bölümünü bitirnce hangarın kapsının açılmasıyla başlayan mis gibi bir video vardı. Veya bir önceki bölümde gece geçiyordu ve bitirince ara video'da yine gün ışıyordu. Niye yok bu ara videolar ya??
    Olay yanlis anlasilmis steam kutuphanemde yuklu olan oyunum silindi oyun kutuphanede duruyor program files da dosyalar duruyor ama yuklenmedi gozukuyor ki yukluydu 2 gun once

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamJam

Arkadaşlar,

Steam'dan Commandos 2 satın aldım az önce. Bir iki bölüm geçtikten sonra farkettim ki ara videolar yok. Örneğin Das Boot bölümünü bitirnce hangarın kapsının açılmasıyla başlayan mis gibi bir video vardı. Veya bir önceki bölümde gece geçiyordu ve bitirince ara video'da yine gün ışıyordu. Niye yok bu ara videolar ya??

Yok mudur bilen?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.