Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
221.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    a497ba78692a99c4a1c287f54f4d144c
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoxo80

Merhaba Arkadaşlar;
    Steam üzerinden Mortal Kombat 9 aldım.
    Online oynamak istiyorum ancak server odaları bomboş.
    Youtube'daki videolara bakıyorum online odalar dolu dolu.
    Burada yapılması gereken bir ayar mı var? anlamadım gitti.
    Konu hakkında desteğinizi beklemekteyim.
    Şimdiden Tşk

Ben pek anlamam ama belki oyununuz güncel olmayabilir.
  • selamlar konuya göz gezdirdim cevabımı bulamadım konuda ara çubuğu da arızalı galiba hata aldım.
    sorum crackli oyunlar steam hesabındaki orjinal oyunları etkiler mi ? hesabımda sıkıntı çıkar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okroki

selamlar konuya göz gezdirdim cevabımı bulamadım konuda ara çubuğu da arızalı galiba hata aldım.
    sorum crackli oyunlar steam hesabındaki orjinal oyunları etkiler mi ? hesabımda sıkıntı çıkar mı ?

Oyun ekle diyerek kütüphaneye eklersen hiçbirşey olmaz. Ancak oyunları kopyalayıp steam common klasörüne atarsan oyununu görmezsin. Kısaca etkilemez.Zaten steam daki oyunlara crack yapamazsın oyunlar orjinal
  • steam da nasıl oyun indirime girdiğinde haberdar olunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbar7878

steam da nasıl oyun indirime girdiğinde haberdar olunur

Bu konuyu hergün takip ederek olur TIKLA
  • TTnete para vermekten oyun paramiz kalmadi zaten bu ulkenin basna kene gibi yapısanlarin yaptigi oyunlara para verilmez bizim hakımızı yillarca yemis insanlar neyse ota dogu afrika türkiye goruyorsunuz ne haldeler bunlar bu oyunlari yapan kisilerin eseri simdi de internetimize el attilar
  • Bir oyundan düşürebileceğim maksimum kartı düşürdüm. Düşürdüklerimi sattım ,bazı oyunların eksik kartlarını tamamlayıp rozete çevirdim Bu oyunlardan tekrar kart düşürebilir miyim ?
  • steam'da bir oyun aldım ama oyun steama girmemi istiyor steama girdikten sonra oyuna girebiliyorum ama ben kyk yurdunda kalıyorum yani steam yasak bu yüzden steamsız oyunu nasıl açabilirim.oyun elder scrols skyrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami403

steam'da bir oyun aldım ama oyun steama girmemi istiyor steama girdikten sonra oyuna girebiliyorum ama ben kyk yurdunda kalıyorum yani steam yasak bu yüzden steamsız oyunu nasıl açabilirim.oyun elder scrols skyrim

steam yasakmış !!! yurtdaki yasaklı listesine üşenmeyip steam'i de mi eklemiş yöneticiler?...vay vay vay,,,steam den oyun alırken aklın nerdeydi arkadaşım? mucize çözümler yok steamde maalesef,onun kuralları geçerli.
  • quote:

steam yasakmış !!! yurtdaki yasaklı listesine üşenmeyip steam'i de mi eklemiş yöneticiler?...vay vay vay,,,steam den oyun alırken aklın nerdeydi arkadaşım? mucize çözümler yok steamde maalesef,onun kuralları geçerli.

bilmiyordum yasak olduğunu kardeşim
    yapacak bir şey yok galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami403

steam'da bir oyun aldım ama oyun steama girmemi istiyor steama girdikten sonra oyuna girebiliyorum ama ben kyk yurdunda kalıyorum yani steam yasak bu yüzden steamsız oyunu nasıl açabilirim.oyun elder scrols skyrim

offline modda aç steami
  • merhaba, steamde oyunda türkçe karakter sorunu yaşıyorum. oyun türkçe fakat ş ı ğ gibi harfler yok. nasıl halledebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

merhaba, steamde oyunda türkçe karakter sorunu yaşıyorum. oyun türkçe fakat ş ı ğ gibi harfler yok. nasıl halledebilirim?

önce oyunun ismini yaz buraya....o oyunla ilgili bölümde soruyu sorarsan hızlı cevap alırsın.
  • igaranti hesabımla oyun alabilmenin bir çaresi var mı :/
  • sadece kredi kartı
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    Merhaba sanctum diye eski bir oyundu, oyunun dil dosyalarıyla alakaliymis yani öyle yazılmış malesef yapacak bişey yok ilginize teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    garanti sanal kart ile de oluyormuş ama hesap açtırmam lazım oda ücretli ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsoguzhan81

garanti sanal kart ile de oluyormuş ama hesap açtırmam lazım oda ücretli ..

Al annenden,babandan,teyzenden,dayından kredi kartını ödünç,steam den oyununu al,işini hallet...TL olarak ödersin onlara...herkes böyle yapıyor...sanal kartla falan uğraşma...ayrıntılara takılma,işini halletmeye bak.
  • öyle yapıcaz mecbur yaş 18 oldu öğrenci felan ücretsiz bir hesap açayım dedim garanti de ücretsiz yokmuş.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.