Şimdi Ara

[Steam] - PlanetSide 2 - Türkçe Yama - Türkçe Oyna

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [Steam] - PlanetSide 2 - Türkçe Yama - Türkçe Oyna

Merhabalar, bir kaç yıldır üzerinde çalıştığım ve sıfırdan Türkçe çevirisini yaptığım PlanetSide 2'nin türkçe yamasını burada'da paylaşarak daha fazla arkadaşımızın bu yamadan faydalanacağını umuyorum.

Yama Açıklaması, Kurulum Videosu, Ekran Görüntüleri, Çeviri İlerlemesi ve daha fazlası Türkçe Yama'nın Steam sayfasında mevcuttur.

PlanetSide 2 - Türkçe Yama - Steam Rehberi

Discord Sunucusu

Sizlerden ricam rehbere oy kullanmak ve üst sıralara taşınmasına yardımcı olmanız. Bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşmasını ve planetside 2 için daha fazla Türk oyuncu kazanabiliriz.

NOT: Yama şuan için 99% luk bir seviyede kullanılabilir. Sürekli gelen güncellemeler yamaya eklenmektedir, eğer yamayı kullanırken eksik satırlara rastlarsanız lütfen o sayfanın ekran görüntüsünü alarak bana eposta aracılığı ile bildirin. Eposta adresim Yamanın steam sayfasında mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guazy -- 2 Haziran 2021; 18:21:18 >

• Hemen geliyorum. peki oyunda klan özelliği varmı ?
  • Yıllar önce bu oyunun resmi Türkçe desteği vardı. Sonradan kaldırmışlar demek ki.
  • Türkçe yama an itibariyle 99% lık tatmin edici seviyeye ulaşmıştır.

Son güncelleme tarihi: 16.11.2019

Türkçe Yamayı kullanmak isteyen arkadaşlar Steam Rehber sayfasını ziyaret ederek kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guazy -- 16 Kasım 2019; 18:1:30 >
  • Ellerinize sağlık
  • Ben oynamayacağım ama dil dosyasının boyutunun çok büyük olduğunu hatırlıyorum. Emeklerin için kendi adıma çok teşekkür ederim.
  • Kusura bakmayın arkadaşlar uzun bir süredir sağlık sorunlarından dolayı aktif değildim.

@kenan495 = Evet dostum klan sistemi var oyunda.

HK-47 = Evet dostum ilk çıktığı zamanlarda vardı ancak Türkçe dil dosyasını güncelleyecek biri olmadığı için yarım yamalak bir çeviriyi istemediler sanırım.

@İki Nokta Sırt Sırta = Teşekkürler

@btflash = Dosya boyutu olarak çok küçük ancak satır olarak şuan 50bin satırdan fazla sanırım. Güncellemelere vaktim oldukça devam ediyorum.
  • hocam bende eski oyuncusuyum bu oyunun 2 yıl önce bıraktım ama bu gün geri başladım oyuna miller vanu da oynuyorum istersen ekle ProReyizTC şu sn benimle birlikte başka türk arkadaşlarda oyuna başlamış durumda aramıza katılmak istersen bekleriz mutlaka :)
    @delidolu1adam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.