Şimdi Ara

Steam Oyunlarina Turkce Yama Yukleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
36.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bayadir steamdeki oyunlarin uzerine Turkce yama yuklemeyi dusunuyom mesala gta iv farcry 2 mafia 2 her neyse ama bi kac kere sordum forumda Turkce yama yuklsersem steam sorun cikarirmi diye bi kisi kafami karistirdi tehlikeli felan dedi oyun dosyalari degistigi icin hile olarak algilanabilir dedi siz ne diyorsunuz buna steam oyunlarina Turkce yama kuranlar varmi

• Multiplayer + VAC yoksa sorun yok.
  • Ben şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım yaşayanıda duymadım. Sorun olsaydı Oyunçeviri ekibi bu konu hakkında gerekli uyarıyı yapardı. İsterseniz bir sorun onlara daha sağlıklı bilgi sahibi olursunuz.
  • ben metro 2033e türkçe yama yüklemiştim herhangi bi sorun yok
  • LA noire Türkçe yama yüklemiştim. Bi sorun olmamıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnCkR

LA noire Türkçe yama yüklemiştim. Bi sorun olmamıştı.

Hocam peki nasıl yükledin acaba türkçe yamayı.Şimdi L.A Noire steam'de indirimde alıcam ama yapayı yapamazsam bir anlamı yok:)
    Daha önce bir kaç bölüm korsanını indirip oynamıştım çok güzel oyun türkçe yamayı aynı şekilde mi yüklüyoruz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: John PHILIPS

quote:

Orijinalden alıntı: KnCkR

LA noire Türkçe yama yüklemiştim. Bi sorun olmamıştı.

Hocam peki nasıl yükledin acaba türkçe yamayı.Şimdi L.A Noire steam'de indirimde alıcam ama yapayı yapamazsam bir anlamı yok:)
    Daha önce bir kaç bölüm korsanını indirip oynamıştım çok güzel oyun türkçe yamayı aynı şekilde mi yüklüyoruz acaba?

oyunun yamasinin indirdikten sonra kurulumu yaparken oyun nerde kurulu ise yerini goster yama uzerinden sonra kurmaya basliyabilirsin
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hemen alıyorum :)) çok sevdiğim bir oyun bir daha böylesi gelmez orjinal edinmek lazım.
  • Arkadaşlar ben de steamden yılbaşı indirimleri kapsamında Grand Theft Auto Complete Pack satın almayı düşünüyorum hepsini bitirmek için ve ayrıca hepsine türkçe yama kuracağım ama sizin söylediklerinize takıldım ya steam hile olarak algılarsa vs. diye ayrıca steam oyunlarına nasıl türkçe yama kuracağız resimli veya videolu anlatım yapacak var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxRin

Arkadaşlar ben de steamden yılbaşı indirimleri kapsamında Grand Theft Auto Complete Pack satın almayı düşünüyorum hepsini bitirmek için ve ayrıca hepsine türkçe yama kuracağım ama sizin söylediklerinize takıldım ya steam hile olarak algılarsa vs. diye ayrıca steam oyunlarına nasıl türkçe yama kuracağız resimli veya videolu anlatım yapacak var mı ?

Hiçbirinde sorun olmaz.
    Normal oyunda nasıl kuruyorsanız ona da öyle kuracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

quote:

Orijinalden alıntı: MaxRin

Arkadaşlar ben de steamden yılbaşı indirimleri kapsamında Grand Theft Auto Complete Pack satın almayı düşünüyorum hepsini bitirmek için ve ayrıca hepsine türkçe yama kuracağım ama sizin söylediklerinize takıldım ya steam hile olarak algılarsa vs. diye ayrıca steam oyunlarına nasıl türkçe yama kuracağız resimli veya videolu anlatım yapacak var mı ?

Hiçbirinde sorun olmaz.
    Normal oyunda nasıl kuruyorsanız ona da öyle kuracaksın.

Çok teşekkür ediyorum bu kadar kısa sürede cevap verdiğin için Peki bunu duymak beni rahatlattı sağolasın

• arkadaşlar benim metro 2033 üm var tr yama atsam orjinalliği gitmez değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet3472

arkadaşlar benim metro 2033 üm var tr yama atsam orjinalliği gitmez değilmi

ben denedim hata verdi. şimdi sildim tekrar yüklüyorum oyunu. aynı hatayı verirse burda resmini paylaşırım.
  •  Steam Oyunlarina Turkce Yama Yukleme

Arkadaşlar doğru yeremi yükleme yapıyorum ? deminde bu şekilde yaptım oyun hata verdi. silip tekrar yükledim... yoksa başka klasörmü seçiyoruz ? acil cevap bekliyorum. teşekkürler
  • Arkadaşlar ben indirimden mafia 2 aldım türkçe yama yapıyorum fakat yama olmuyor steam ingilizce kabul ediyor ne yapmam lazım yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.