Şimdi Ara

Korsan oyun cezasi yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
3
Favori
20.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bana 2015 in 12. ayinda indirilmis bir oyunun orjinal olmamasi sebebiyle 1000euro ceza geldi ip adresinden bulmuslar adresi. Ama wifi sifremizi cogu kisi biliyor benim indirdigim belli bile degil ben oyunu indirip indirmedigimi hatirlamiyorum bile 2015in cezasi neden yeni geliyor ve ben bu durumdan nasil kurtulurum birde yurtdisinda yasiyorum.

Edit: Allahim biraz önce mektubun tamamini okutturdum 3 gün icinde ödemezsek 36bin euro ödenecekmis böyle birsey olabilirmi lütfen yardimci olun Allah rizasi icin kafayi yicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugaydurukan -- 26 Ağustos 2016; 18:04:28 >

• Kardeş oyun korsan mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 euro ne hocam yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®eis

Kardeş oyun korsan mi ?

anlamadim? eve gelen mektupta utorrent programi ile indirilmis oyun diyor
  • fake and gay
  • Yurtdışında steam yokmu yav

• mahkeme kağıdı geldi ise yeni harddisk al öncekini sakla veya çöpe at, ip filan hikaye sıkıyosa ispatlasınlar
  • ®eis kullanıcısına yanıt
    yok crysis :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

fake and gay

almancan varsa okut birine dalga gececgin konu bu degil.
     Korsan oyun cezasi yardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: papift

mahkeme kağıdı geldi ise yeni harddisk al öncekini sakla veya çöpe at, ip filan hikaye sıkıyosa ispatlasınlar

hocam dava acildi deniyor pc yi formatlasam yada kaldirsam birsey ispatlayabilirlermi? wifi yi komsuda kullaniyordu belki o indirmistir bilemiyorumda.
  • vay be geçmiş olsun hocam
  • Yurtdışı ceza bişey olmaz

• tugaydurukan kullanıcısına yanıt
    kusura bakma kardeş bi an tr olarak algıladım biliyon buralarda rahatız

geçmiş olsun ne diyim ki almanyalılara sormayıı dene orda yaşıyorsan biz nerden bilelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DcTheScientist

vay be geçmiş olsun hocam

sagolun hocam forumda hukuk kategorisini bulamadim oyüzden buraya actim hic umudum yok gerekli yardimin geleceginden ama caresizlik
  • Utorrent ile indirdiğin oyun yüzünden 1000 euro ceza yedin öyle mi?

Hiç inandırıcı gelmedi, ama eğer doğruysa vay halime .

Bikaç ay önce Fallout 4 indirdim, şimdi de Mad Max indiriyorum, benim ceza sağlam olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

kusura bakma kardeş bi an tr olarak algıladım biliyon buralarda rahatız

geçmiş olsun ne diyim ki almanyalılara sormayıı dene orda yaşıyorsan biz nerden bilelim

Tesekkürler. Burada cuma günü ogleden sonra heryer kapaniyor pazartesiye kadar. Bende biraz evhamli birisiyim oyüzden bekleyemem ptesiye kadar belki alman hukukunu azda olsa bilen biri veya türkiyede isler nasil bunu bilen birinin cikmasini bekliyordum.
  • İster format ister pc değişyirin bişey fark etmez hocam, tracker sizin ipnizi kayıt etmiş ve isp de bunu bulmuş o zaman diliminde. Yapabiliceğiniz hiç bişey yok çünkü o ip, o zaman aralığında sizdeymiş yani sizin adınıza. Geçmiş olsun, itirazınız boş gibi görünüyor, bundan sonra dikkatli olun bence torrent indiriyorsanız da vpn kullanın sağlam, ip loglamayan bir tane. Tekrar geçmiş olsun hocam.

• Lan bende tüm ek paketleriyle korsan indirdim ETS2 yi hemde kaçkere hiç bir şey olmadı.
    Gerçi sonra komple satın aldım o ayır
  • Adamlar zaten yerini bulmuş hdd i uzaya da göndersen farketmez. Git paşa paşa oyunu al daha ucuza gelir en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soğansız Dürüm

İster format ister pc değişyirin bişey fark etmez hocam, tracker sizin ipnizi kayıt etmiş ve isp de bunu bulmuş o zaman diliminde. Yapabiliceğiniz hiç bişey yok çünkü o ip, o zaman aralığında sizdeymiş yani sizin adınıza. Geçmiş olsun, itirazınız boş gibi görünüyor, bundan sonra dikkatli olun bence torrent indiriyorsanız da vpn kullanın sağlam, ip loglamayan bir tane. Tekrar geçmiş olsun hocam.

hocam bunun en fazla cezasi kac para ya 36bin euro diyor mektupta kafayi yicem
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.