Şimdi Ara

Steam mi Normal mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oyunu 7-8 sene önce oynuyordum tekrardan başlıyorum. Şuan hangi serverda daha çok player var steam demi yoksa normal olanda mı ?

• hvesini kırmak gibi olacak ama hiç başlamazsan iyi edersin. usko pvp server gibi bişey oldu, cash falan pahalandı. steam desen oyuncu sayısı yetersiz ve pahalı.

o güzel günler mazide kaldı. illa başlayacağım çok kaşındım dersen usko ama yayıncıları takip et, kalabalık serverda başla ve karakteri satın al (xp kasma olayı bitti).
  • steam uskoya göre daha ölü gibi. uskoda destan - manes olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamda oyuncu sayisi az. Uskoya bakabilirsin. Cokta oynanacak durumda degil aslinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas ile steamde oynuyoruz, usko ya göre tabikide az fakar artıları mevcut. Steam genelde f2p kaynıyor, oyuna deli para yatıran tipler yok. Çok gearlı olanlar da zaten 83 de takılıyor. Ben f2p takılıcam diyen birisi 59 kalıyor zaten, 59 da gearlı neredeyse kimse yok. Herkes çok rahat ölüyor, andream aşırı kalabalık değil ama akşamları pk dönebiliyor. Zevk için oynanır, para yatırıcam deli gibi diyorsan usko, ama tüm farm slotları dolu orda ve herkes p2w

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • usko oynamak için başlangıçta bi 4-5k yatırman lazım, ama bu parayı veripde aylık 1.5-2k bf bahçe dış kro farmlarından geliri olan arkadaşlarım var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.