Şimdi Ara

Türkiye sunucusunda sıkıntı mı var yoksa bir tek ben mi giremiyorum oyuna?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sunucuya bağlanamıyor hatası alıyorum, siz oyuna girebiliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Frankie12

Beyler sunucuya bağlanamıyor hatası alıyorum, siz oyuna girebiliyor musunuz?

Yeni güncelleme geldi, google playden güncelle oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelle hocam oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juniormyw0rld kullanıcısına yanıt
    Güncellemede yaptım internetten araştırıp uygulamada indirdim açılmıyor bu nasıl bir iş anlamadım hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankie12

Güncellemede yaptım internetten araştırıp uygulamada indirdim açılmıyor bu nasıl bir iş anlamadım hala

Hangi cihazi kullaniyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frankie12 F kullanıcısına yanıt
    iphone mi kullanıyorsun? bi arkadasım iphonede oyunu açamıyor birkaç kere deniyor net yokmuş gibi hata veriyor sonra oyun açılıyor ben anroidden oynuyorum hiçbir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45cagdas45 -- 22 Mart 2016; 17:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

iphone mi kullanıyorsun? bi arkadasım iphonede oyunu açamıyor birkaç kere deniyor net yokmuş gibi hata veriyor sonra oyun açılıyor ben anroidden oynuyorum hiçbir sorun yok

şu anda bu sorun bende de var, telefonumdan ya da tabletten oyuna wifi ile giremiyorum. ama mobil veri ile girebiliyorum.
    wifi ile bağlıyken internet olmasına rağmen "internet bağlantısı bulunumadı, lütfen kontrol edin" hatası veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmngngr S kullanıcısına yanıt
    arkadasın telde mobil veriden sıkıntı var
  • slmngngr S kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var.Ülke genelinde sorunlu şu an internet.Superonline kullanıyorum.İlk olduğunda fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kurdum modemi düzeldi.Ertesi gün bozuldu superonline yi arayıp tekrardan ayar yaptırdım yine düzelmişti.Bugün yine bağlanamıyorum.Mobil veriden girebiliyorum ama wifi sorunlu.Yapacak birşey yok malum olaydan sonra internet bu hale geldi.
  • oyuna giremeyen arkadaşlar süperonline mı kullanıyor acaba ?
    çünkü ben de süperonline wifi ile oyuna giremiyorum.
  • superonline wifi ile oyuna giremiyorum .Tespit doğrudur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurkcu32

superonline wifi ile oyuna giremiyorum .Tespit doğrudur..

modemi fabrika ayarlarına getirdim ve düzeldi, deneyin

ekleme: yaklaşık 1 saat sonra eski haline döndü ve yine wifi üzerinden coc hesabıma giremiyorum. vpn yükledim, vpn ile giriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmngngr -- 23 Mart 2016; 16:41:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.