Şimdi Ara

Steam indirimlerinde dikkat çeken yapımlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam indirimlerinde dikkat çeken yapımlar

Bildiğiniz üzere Steam'de dönemlik indirimler dşıdna neredeyse her hafta birbiridnen farklı kısa süreli indirim de başlıyor. Şu anda da yine Steam'de birkaç farklı indirim başlamış durumda.

Ayrıca Bkz.Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu erişime açıldı

Şu anda Steam'de Hafta Sonu Fırsatları, Yayıncı İndirimleri ve çeşitli oyunlar için zöel fırsatlar bulunuyor. Tüm fırsatları burada bulabilirsiniz. Aşağıda tüm fırsatlar arasından öne çıkan bazı yapımları görebilirsiniz. Her indirimin son tarihi farklı olduğu için kendiniz kontrol etmenizde fayda var.

Öne Çıkan Yapımlar

• Dirt 5 çöp 1 lira vermeyin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • biraz da "en kaliteli konsol" indirimleri paylaşın lütfen. insanlar gerçek indiirm neymiş görsün :d

• Forza iyi crysis remastered iyi NFS heat iyi ilk defa sağlam indirimler görüyorum

• Eğer kütüphanenizde Crysis varsa Crysis Remastered 25 TL'ye iniyor.

• Detroit: Become Human’ı tavsiye ederim. Forza’nın yenisi bir ay sonra çıkacak diye bedava yapmışlar.

• Yakuza alınır mı? Hikayesi ve combat sistemi kaliteli gözüküyor.

• vayyy kadrolu haterımız yerini almış haydi pazar ola...:d

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Youtube da gameplay lere baktım, çok fazla sinematik varmış, baya film izler gibi felan, bi bak öyle karar ver. Ben şahsen hayatta oynayamam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'ye özel fiyatlandırma ve önceki Crysis oyunlarına sahip olduğunuzdan dolayı ekstra indirim yapıp 25 TL'ye verdiklerinden destek amaçlı Crysis Remastered aldım ne kadar sorunlu olsada. Onun haricinde Yakuza serilerini de almamak için zor tutuyorum kendimi :D

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt

En sevdiğim hemen alıyorum.

• para olsada alsak

• Forza Horizon 5 çıkacakken, üstelik Forza Horizon 5, Game Pass'te premium oynanabilecekken 4'ü almaya gerek var mı? Ayrıca 46 lira az bir fiyat değil. Steam'in güncel kurlara fazla uymayıp oyun fiyatlarını aşırı uçurmaması çok güzel ama bunun üstüne indirimlerini güncellemeyi eklemesi de lazım. Bilmem kaç yıllık oyunlara 40-50 lira civarı ödemek bazen can acıtabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 25 Eylül 2021; 21:33:41 >
  • 2021 yılında, Forza MS ile Forza Steam kayıtlarını eşleştiremiyorlar. Şaka gibi. 5 çıkarken de almanın çok da lüzumu kalmıyor 0 dan oynamaya başlayacak olduktan sonra.

• Gamepass de premium oynayamıyorsun, bu oyunu yalayıp yutmuş insanlara sorun %90ı bu oyunun düz hatta deluxe sürümü bile alınmaz diyecektir. Düz sürümde istediğiniz araçları almak için çok oynamak zorunda kalırsınız ayrıca dünya kadar avantajı var premiumun (ek gelecek genişleme paketleri vip sistemi özel araç paketler). Bu fiyata fh4 alınırmı derseniz hiç oynamamış biri için 64 tl ye alınır. Türü seviyorsa hertürlü akar. Arkadaşlarınızla oynayınca daha bir zevkli oluyor oyun :D.

• Game Pass'te Forza Horizon 5'in premium olacağını yazın söylememişler miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 25 Eylül 2021; 21:35:44 >
  • Evet ama eksik söylemişler sana 300 küsür tlcik sıkışmış araya :D Steam indirimlerinde dikkat çeken yapımlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 25 Eylül 2021; 22:12:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.