Şimdi Ara

Steam indirimleri başladı: İşte indirimde öne çıkanlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
9.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vermediğimi biliyor musun ?

Pandemi zamanın da evde zaman geçirmek için almak kötü bir şey mi ?

Neden biraz olsun kendimizi eğlendirme gereği hissetmeyelim ?

Digitürk alsak maç izlesek , belgesel izlesek "Ona o kadar para mı verilir , gariban sevindir" mi diyeceksiniz yine?

Ya da sigara içen birine "sigara yerine , ya da kola cips ikilisine para veren birine"?

Saçmalamamak gerek bazı konularda...

• İndirimler çok iyi seviyede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA IV (PS3'de bitirmiştim bana göre en iyi GTA oyunudur) ve Gothic 3 düşünüyorum. Belki Arcanum'u da alıp bu indirimleri bitiririm.

• NFS 2015
    NFS Payback
    NFS Heat

Sizce hangisini almalıyım neden?

Bir de şöyle düşünüyorum Heat parasıyla Payback, NFS 2015 ve Shift 2 alınabilir üstüne Assetto Corsa alınabilir...

• Mortal Kombat 11'i az önce satın aldım, indire tıkladım 102 GB alan istiyor   Oyunu iyice merak ettim  

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

emredersin başka bir arzun var mı ?

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Heavy Rain'i hemen yükleyip açılıyor mu diye bak.

Buradaki mesajı okuyup ne demek istediğini anlatır mısın ?

Hem banane senin probleminden senin problemin yüzünden oyun indirip açılıp açılmadığına mı bakacağım?

Gider konu açar oradan bakarsın çözümüne !

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt

Hiçbirini alma Forza Horizon al yoksa

• Fallout New Vegas oynamamış herhangi var ise ve hikaye nedir rpg nedir bilmek isteyen varsa girip oynasın , Türkçe oynamak için Curier adlı DLC'yi de almalısınız yoksa çalışmıyor bilginize. DLC'si ile 6.5 TL bedava daha ne olsun! Bu arada şu oyun VR'a gelse hele remake olarak , paraya kıyar Oculus Quest 2 falan alırdım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 27 Kasım 2020; 4:16:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihaitachi

Uplay de de benzer fiyatlar var üstüne 100 U verip %20 indirim var.
    Far Cry 5 düşünenler bi baksın oraya bence.
    ayrıca bu akşam Epic indirim açıklıyor, acele etmeyin bence :D

Merhaba, 100 U verip %20 ekstra indirim yaptırma nasıl oluyor anlatabilir misiniz?

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt

Üçünüde bitirdim, bence payback aralarında en iyisi. Ama yine bence nfs'ye o paralarda verilmez. Çünkü hem hikaye modları çok kısa hemde multiplayer anlamında hiçbirşey ifade etmiyor çek zorrentten zaten 1 hafta oynar atarsın.

Tavsiyem F1 '20 46 lira (ilk defa bu fiyata düştü) veya ilk Project Cars oyunu oda 8 lira gibi komik bi rakam. Ayrıca çerezlikte CarX 11 lira ve ilk Dirt Rally oyunu 8 lira bunlarıda öneririm çok iyilerdir.

• Multiplayer özellikli olmayan bir oyunu almak da ne biliyim.

Yaşasın korsan :
  • Hikayeli oyunlari cok seviyorun
    Life is strange serileri
    Detroit
    Heavy rain
    Beyond two souls

Bitirdim

Önerebilcegeniz bilim.kurgu aksiyon vs iceren hikayeli oyunlar var mi indirim varken alayim

Psikolojik korku zombi vs tarzim degil
  • SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    Dediğin oyunlar steamde toplam 30₺ bişey hem üyelik de gerektirmiyor kilitlenmiyor yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA5FFA1B5

Kim ne derse desin son zamanlardaki en iyi indirimleri yapmışlar. 240 tl'ye misler gibi oyunları aldım.

Hayırlı olsun hocam. Sen bakma bu fakir trollere. Ne anlar onlar oyundan. Çoğu torrent peşinde olan hırsız şahıslar. Bir de yardım istiyorlar oyun Bug'a girdi şöyle oldu diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: DRAGUT

Hiçbirini alma Forza Horizon al yoksa

forza almak isterdim fakat param steam'deydi nfs payback aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Üçünüde bitirdim, bence payback aralarında en iyisi. Ama yine bence nfs'ye o paralarda verilmez. Çünkü hem hikaye modları çok kısa hemde multiplayer anlamında hiçbirşey ifade etmiyor çek zorrentten zaten 1 hafta oynar atarsın.

Tavsiyem F1 '20 46 lira (ilk defa bu fiyata düştü) veya ilk Project Cars oyunu oda 8 lira gibi komik bi rakam. Ayrıca çerezlikte CarX 11 lira ve ilk Dirt Rally oyunu 8 lira bunlarıda öneririm çok iyilerdir.

çok teşekkür ederim, dediğiniz oyunlara da bakacağım şimdi payback aldım ilk izlenim güzel. havadan gelen bir steam param vardı o yüzden harcamakta sakınca görmedim, cepten harcasam uygun fiyatlı bir kaç yarış oyunu almayı düşünebilirdim tek oyun yerine.

• Steam epic iyi ki varsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.