Şimdi Ara

Steam'in Yılbaşı İndirimleri Başladı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StrangerLovely

Dark Souls 2 yarın da olur mu acaba acil?

20 aralık saat 20:00 kadar geçerli teklif süresi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • dark souls giriyorsa alınır

• Metal gear solid icin ps3 kirlamis biri olarak
    Mgs yi almak farz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • MGS V: Ground Zeroes Patlattım hemen birtane

• İlk gün indirimleri için Dark souls 2 ve Rome total War 2 ön plana çıkıyor.
    Rome toral war 2 sahibim benim için Dark souls 2 ön planda bulunuyor.

Dark souls 2 alacağım muhtemelen...
    İlk gün için fena değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: ghost-BSC<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: ardaq<br><br>eskiden 8 saatte 1 flash indirim yaparlardı. şimdi günleri yayınca böle 12 saat oldu galiba. ayrıca Ground Zeroes steame yeni gelmedi mi?</blockquote><br><br>Evet, çıkışıyla birlikte girdi indirime :)</blockquote><br><br>konsolculara yazık ya o kadar para ödemişlerdi :d

Sen neden bahsediyorsun ben oyunu 15 tlye aldım?

• METAL GEAAAARRRRRRR Acımadım 1 saatlik oyuna bastım 20 lirayı. :D

• arkadaşlar şimdi bazı oyunlara yüzde 50 indirim girmiş ama daha önceden yüzde 75 indirim igrmişti bu oyunlara şimdi ilerleyen günlerde tekrardan yüzde 75 indirime girermi ?

• Hiç param kalmamış, alamadım hiçbirşey malesef :(

• quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

arkadaşlar şimdi bazı oyunlara yüzde 50 indirim girmiş ama daha önceden yüzde 75 indirim igrmişti bu oyunlara şimdi ilerleyen günlerde tekrardan yüzde 75 indirime girermi ?

Yaz indirimin de %50 indirim de olan bazı oyunlar % 75 indirimle tekrardan indirime girmişti bu olayın arz taleple alakalı olduğunu düşünüyorum.

Önceden %75 den indirime girdiyse tekrar %75 indirime girer.

• almayın arkadaşlar dark souls 2 falan. scholar of the first sin çıkınca pişman olursunuz. 10 kere söyledim dahada söylemicem bu sondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

almayın arkadaşlar dark souls 2 falan. scholar of the first sin çıkınca pişman olursunuz. 10 kere söyledim dahada söylemicem bu sondu.

Scholor of The First Sin, 2 ye sahip olanlara güncelleme ile gelicek diye haberler vardı, eğer öylese çok da pişman olucaklarını sanmam.

Tabii içindeki dlcler güncelleme ile gelmez ise 3 dlc için, dlc başı 18 lira bayılma durumu olabilir.

Edit:
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dark_Souls_2_Yeni_Nesil_Konsollara_Geliyor-75043.htm --- haberde burada ücretsiz güncelleme olarak gelicek deniyor.

Ekleme olarak, bu DS2 hiç indirime girmemişti, diğer oyunda bu şekilde indirime girmezse pek de karlı olmaz bu iş, ki pahalı olarak gelir DS2'den DLC'ler içinde olucaksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 18 Aralık 2014; 22:03:36 >

• METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES gerçekten 1 saatlik oynanış süresine mi sahip?

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    güncellemeyle gelecek olan şeyler belli gelmeyecek olan şeyler belli. dx11 desteği gelmeyecek buda leş grafikler kalacak demek. yeni multiplayer sistemi gelmeyecek yani 6 kişi oynayamayacak eski oyuncular. ayrıca dlc ler dahil olmadığı için ana oyuna, hertürlü 50 küsür tl çıkacak cepten ekstradan.

edit: season pass 39 tl imiş. ekstradan 39 tl demek buda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 18 Aralık 2014; 22:17:36 >
  • quote:

güncellemeyle gelecek olan şeyler belli gelmeyecek olan şeyler belli. dx11 desteği gelmeyecek buda leş grafikler kalacak demek. yeni multiplayer sistemi gelmeyecek yani 6 kişi oynayamayacak eski oyuncular. ayrıca dlc ler dahil olmadığı için ana oyuna, hertürlü 50 küsür tl çıkacak cepten ekstradan.

Bir kere oyunun grafiklerini neresi leş arkadaş, tamam grafikler bir tık yukarı gidebilir ama bu oyun için şu anki grafiklerde gayet iyi bu tarz bi oyun için, çok kayda benzer bir farkda olmaz..

Onun dışında ben güncelleme ile gelicek buna ücretsiz şekilde sahip olunucak denmesinden bunu çıkardım, her şey gelicek gibi geldi bana.Başka bir haber varsa şunlar gelmiyecek falan diye paylaşırsanız sevinirim, merak ettim sadece, ben oyuna(dlcler dahil) sahibim yani.Ayrıca yeni gelicek Schoolar of The First Sin'in de ben 100 lira civarı geliceğini düşünüyorum ve ds2 gibi kolay kolay indirim yemez gibi.Fiyat olarak çok eksisi olmaz ama güncellemelerin hepsi gelmiyecekse alıcak arkadaşlar için kötü olabilir elbette.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasandlk

METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES gerçekten 1 saatlik oynanış süresine mi sahip?

Ana görev internetten bakarsan pro bir şekilde 20 dakikada bitirildiğini görürsün ama yan görevler ve challange lar dahil olunca 2-3 saati ve fazlasını rahat buluyor. Ben MGS nin pc ye gelişini 2. oyundan beri bekliyorum başka bir oyun olsa asla vermem ama sende seviyorsan al derim. :)
  • quote:

http://steamcommunity.com/app/236430/discussions/0/624076027426323183/
    http://www.reddit.com/r/DarkSouls2/comments/2ppcre/should_i_buy_ds2_now/

steam ve redditte bayağı bilgi var bu konuyla ilgili.

quote:

Scholar of the First Sin on PS3, Xbox 360, and DX9 PCs includes Dark Souls II and the three DLC chapters as well, but none of the previously listed additions. It launches alongside a "large-scale" update to version 1.10, which adds "an additional NPC to seek out along the treacherous quest through Drangleic as well as expanded story, in-game events, improved balance, and online matchmaking functionality."

Update 1.10 will already be included in the next-gen and DX11 PC versions. If you own Dark Souls II for any platform, you'll receive the 1.10 update free of charge.

http://www.ign.com/articles/2014/11/25/dark-souls-ii-coming-to-xbox-one-ps4-next-year

Grafiksel yeniliği dışında, bir de altılı multi olayı olmayabilir, onun dışında her şey geliyormuş, neyse benim için yeterli grafiksel olarak benim için yeterli oyun, multi olayıda mühim değil zaten.Tabii isteyen beklesin ama daha hesaplıya gelmesi için, en azından 1,5 sene beklerler bence.

• Arkadaslar bu mgs 5 sizce 6790 ile calisirmi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Phantom pain daha karlı ve iyi bence

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.