Şimdi Ara

Steam'in 'Region Lock' Sürprizi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
9.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ovmeygat

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

quote:

Orijinalden alıntı: ovmeygat

tecrübeni anlattığın için eyvallah dostum,

gamekeystore dan GTA V steam gift key alacağım ama elimde patlar mı bilmiyorum bilen var mıdır?

Bişi olmaz hocam rahatlıkta alabilirsiniz.

dostum o mesajdan sonra dayanamayıp hemen aldım, mesajın için teşekkürler yine de

hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 0ops kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, tek sıkıntı beklemek, masaüstüne kısayol simgesini attım bekliyorum
  • Şimdi gidip g2a'dan key alsak steam kabul ediyor mu etmiyor mu ? Oyun alıcam ama korkuyorum doktor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepestSea -- 25 Şubat 2015; 18:39:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

Şimdi gidip g2a'dan key alsak steam kabul ediyor mu etmiyor mu ? Oyun alıcam ama korkuyorum doktor

Bakın oyuna tıklayınca Warning yazarak ne diyor ; The Crew STEAM CD-KEY RU

Birde buraya bakın uyarı falan var mı ; Zaten GLOBAL yazıyor The Crew STEAM CD-KEY GLOBAL

G2A RU vs şeklinde aksil belirtilmedikçe oyunlar ROW'dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

Şimdi gidip g2a'dan key alsak steam kabul ediyor mu etmiyor mu ? Oyun alıcam ama korkuyorum doktor

Birde buraya bakın uyarı falan var mı ; Zaten GLOBAL yazıyor The Crew STEAM CD-KEY GLOBAL

https://www.g2a.com/the-crew-uplay-cd-key-preorder-global.html

Biz asia mı kabul ediliyoruz europe olarak mı ?

• quote:

quote:

quote:

Öncelikle verdiğiniz linkteki oyun uplay için.Steam değil.Yani bizim bu konu altında tartıştığımız olaydan tamamen farklı bir şeyden bahsediyorsunuz.Asya ülkesi olsak Euro bazlı fiyat verilmemesi gerekirdi diye düşünüyorum.Hoş 2 dk arayınca bulunuyormuş.. """The key can be activated and used only in Singapore, Hong Kong, Taiwan, Bangladesh, Bhutan, Brunei, Cambodia, Indonesia, South Korea,Laos, Macau, Malaysia, Mongolia, Myanmar, Nepal, Philippines, Thailand and Vietnam."""

• quote:

quote:

quote:

quote:

Öncelikle verdiğiniz linkteki oyun uplay için.Steam değil.Yani bizim bu konu altında tartıştığımız olaydan tamamen farklı bir şeyden bahsediyorsunuz.Asya ülkesi olsak Euro bazlı fiyat verilmemesi gerekirdi diye düşünüyorum.Hoş 2 dk arayınca bulunuyormuş.. """The key can be activated and used only in Singapore, Hong Kong, Taiwan, Bangladesh, Bhutan, Brunei, Cambodia, Indonesia, South Korea,Laos, Macau, Malaysia, Mongolia, Myanmar, Nepal, Philippines, Thailand and Vietnam."""

Bulamadım kardeşim k. bakma

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bulamadım kardeşim k. bakma

Estağfirullah.Sorununuz hallolduysa sıkıntı yok

• Bu row nedir arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Havacı

Bu row nedir arkadaslar?

Açılımı rest of the world yani bütün ülkelerde kullanılabilir demek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 26 Şubat 2015; 11:51:10 >
  • Durum ne arkadaşlar hala Rusya'dan mı alıyosunuz

• @barbod

Rusyadan alım yapmanın bir kaç yolu vardı sanırım. Oradan geçici kartla alışveriş yapılınca hesap rus hesabı oluyordu ama ban yeme durumu olabilir onu bilmiyorum. Ben steam'i bir süre bırakmadan önce çıkan konuyu aradım ama bulamadım. Herhalde konu silindi. Bu da bir sorun olduğunu gösteriyor herhalde.

@Ray Velcoro

Sorun olmaması lazım buyrun link;https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6627-QSNM-5276 Sadece arkadaşınız almanya kartı ile tr store'unda alışveriş yapamaz o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 23 Aralık 2015; 13:50:20 >

• Sen hangi yöntemle alıyorsun oyunları?

• quote:

Orijinalden alıntı: barbod

Sen hangi yöntemle alıyorsun oyunları?

Herhangi bir yöntem kullanmıyorum hocam. Evde bizimkiler yüzünden multi oynayamadığım için yeni çıkan AAA oyunlara zaten para vermiyorum. Torrentliyorum onları.Birkaç sene sonra öğrenci adamın alabileceği miktarlara inince alıyorum. En azından g2a takip edebilirsiniz ya da Türk gruplarında oyunu almış kişilerle irtibat kurabilirsiniz. AAA oyunları yakından takip eden bazı arkadaşlar 100 liraya alabilecekleri siteler bulabiliyorlar. Rusya gibi ucuz olmasını istiyorum diyorsanız da orada bir akraba bulmanız gerekiyor. Ülke değişimine artık steam ayarlarda izin veriyor fakat sizden orada yaşadığınızı kanıtlamanızı istiyor. Bunun yanında bölge kısıtlaması olan oyunlarda var. Sadece Rusyada oynanmasına izin veriyor. O da IP kısıtlaması yüzünden sanırım.

• steam alışverişleriniz de row yok artık o zaman. Atıyorum dışardan kutulu olarak bir 2k16 aldığınızda o keyin row olmaması imkansız yani.
  • Ben dün 3 tane oyun aldım Rusyadan.
    Banlanma riski yoktur herhalde önceden de aldım bir sorun olmadı ama şimdi mad max aldım mesela bizde 30 TL orada 14 TL idi şuanda oynuyorum bir sıkıntı yok fakat bir sorun olacağını sanmıyorum.
    Gift alırken sadece kısıtlama oluyor direkt alınca sorun yok ama region lock olanları alırsanız sadece Rusya vpn üstünden oynayabilirsiniz vpn kapatılınca TR giriş göründüğünden oynanılmıyor.
  • Niye hortladı bu konu. Moral bozmak için mi ):
  • Sohbet ediyoruz bak Adm Rusya'dan aldım diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Oldu, oyun satın aldığın için birde para ödesin sana Steam? Bu nasıl bir mantıktır ve doyumsuzluktur. Yıllardır oyun fiyatları ucuzlasın yada en azından herkes gibi bizde normal fiyatlardan oyun alalım diyorduk. Steam 2.4 TL olan kuru 1.5 TL'ye sabitledi, şimdi de 1 TL olsun diyorsunuz. Kur 1TL olsun bu seferde beleşe versin üstüne para versin dersiniz. Steam elinden gelenin en iyisini yaptı Türk oyuncular için. Senin ülke paranın değerinin düşük olması Steam'in suçu değil, olaylara yanlış yönden bakıyorsunuz. Orjinal oynamamak için yüzlerce bahane bulabilirsin o yüzden kasma kendini o kadar. Ve kendimizi Rusya ile kıyaslamayalım, çünkü korsanın anavatanı olan Rusya bile oyun sektörü konusunda bizi 3'e 4'e katlar..

2015 için bizi en mutlu edecek olan şey Finansbank'ın Enpara kampanyasını uzatması olur. Yeni çıkan oyunları 45-50 TL'ye almak zaten neredeyse Ruslarla yakın fiyatlarda almak demek.

Doğru konuşmuş adam, herkes daha ucuz ister ama steam daha napsın. Siz steam sahibi olsanız sizde bu şekil yapardınız. Onların da bir hesaplamaları birşeyleri var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi 7-8 oyunu gift olarak aldım ben. Bu oyunlar Türkiyede Kütüphaneye eklenebilir dedi. Tamam sıkıntı yok ekledik, şimdi bu arşivimi (150 oyun felan) ben Amerikaya gitsem giftlerle beraber sorunsuz oynayabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conor McGregor -- 13 Nisan 2017; 16:5:5 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.