Şimdi Ara

Steam'in 'Region Lock' Sürprizi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
9.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben indirimde oyun alıp, steamgifts ve gameminer üzerinde çekiliş yapmak istiyorum. Ne yani yalan mı oldu şimdi bu? Çekilişle bedava oyun veremiyecekmiyim yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenitolepe

Ben indirimde oyun alıp, steamgifts ve gameminer üzerinde çekiliş yapmak istiyorum. Ne yani yalan mı oldu şimdi bu? Çekilişle bedava oyun veremiyecekmiyim yani?

Türklerin bulunduğu bir steam grubunuz var ise özel çekilişle verebilirsiniz ancak.(steamgifts)de
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Peki grup'a özel seçeneğiyle çekiliş yaparsam; istatistiklerime bu verdiğim oyun geçer mi? Hani ön koşullar var ya en az 10 dolarlık bağış yapan sadece bu çekilişe katılır gibilerinden; işte onlar için ben oyun bağış yaptığımda sadece steam grubuma özel olarak, bu profilime işlenir mi? Bununla ilgili bilginiz var mı?
  • quote:

Peki grup'a özel seçeneğiyle çekiliş yaparsam; istatistiklerime bu verdiğim oyun geçer mi? Hani ön koşullar var ya en az 10 dolarlık bağış yapan sadece bu çekilişe katılır gibilerinden; işte onlar için ben oyun bağış yaptığımda sadece steam grubuma özel olarak, bu profilime işlenir mi? Bununla ilgili bilginiz var mı?

Hayır yok. Fakat olmaması için bir neden de yok. Sonuçta oyun vermek için yapılan bir çekiliş yine de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Bi ara denerim o zaman. Zaten şu an ne param var, ne param var, ne de bağış yapacak grubum.
  • quote:

Ben indirimde oyun alıp, steamgifts ve gameminer üzerinde çekiliş yapmak istiyorum. Ne yani yalan mı oldu şimdi bu? Çekilişle bedava oyun veremiyecekmiyim yani?

http://steamcekilis.com/

Buradan yapabilirsiniz. Yabancılara vermeyin oyunları. :)
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık kardeşim resmen düşüncelerimi yazıya dökmüşsün
  • http://www.greenmangaming.com/

buradan alınca sorun olmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

http://www.greenmangaming.com/

buradan alınca sorun olmaz değil mi?

Üzerinden 2-3 gün geçti artık.Eğer ellerinde öyle bir oyun varsa da düzeltmiş olmaları lazım ki greenmangaming de öyle bir sorun olacağını düşünmüyorum ben.Dediğimiz gibi us çıkışlı oyun sattığı için kilit zaten yok onlarda.

*Ayalardaki ülke bilgisini doğru girinde siz yine de ne olur ne olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 21 Aralık 2014; 12:57:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Öyle birşey olmaz dostum.forumun %90 i zatn yurtdışından alıyor oyunu.steam kendisine kalınca ülkemizde yılbaşı ve yaz indirimleri hariç oyun satamaz.diğer türlü oynamadığimiz oyunu bile alıyoruz yurtdışından uygun fiyatı görünce. Edit diğer konuyu şimdi okudum böyle birşey yaparsa açık söyleyeyim ben torrent bakarım zira assassin. Creed Unityy. 179 tl para verecek durumda değilim veya far cry 4 veya Cod. vs vs

Zorla torrente itiyorlar adamı açgözlülüğe bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladığım kadarıyla sadece steam bu uygulamaya gitti değil mi?

uplay ve origin için hala farklı ülkelerden ucuz alımlar yapabiliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

anladığım kadarıyla sadece steam bu uygulamaya gitti değil mi?

uplay ve origin için hala farklı ülkelerden ucuz alımlar yapabiliyoruz?

Aynen öyle.
  • steam lock sitesinden baktığım kadarıyla rus keylerde lock çıkmıyor sadece giftlerde lock çıkıyor.
  • Selamün Aleyküm arkadaşlar konu hort olacak ama az önce yaşadığım bir tecrübeyi anlatıcam size.Malum steam rus gift ve keyleri kitledi.Malüm bir siteden riske girerek her zamanki gibi oyunumu aldım,region free ve multileauge olanından gifti aldım envartere ekledi ama kütüphaneye ekleme yapmadı.daha sonra steam hesabımdan çıkış yaptım tamamen kapattım dns mi değiştirip denedim ve oldu ekledi yükledi serverlarada sorunsuz giriyorum.Aldığım oyun 7 Days to Day.
  • tecrübeni anlattığın için eyvallah dostum,

gamekeystore dan GTA V steam gift key alacağım ama elimde patlar mı bilmiyorum bilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovmeygat

tecrübeni anlattığın için eyvallah dostum,

gamekeystore dan GTA V steam gift key alacağım ama elimde patlar mı bilmiyorum bilen var mıdır?

Sanmam orası sonuçta Türk bir satıcı.Güvenmiyorsan kendi dağımtıcısından al o zaman 50 dolar aynı fiyat.
  • arkadaşlar gta v steam gift i lock değil sadece etkinleştirirken vpn kullanmak gerekiyor sonrasında vpnsizde oyunu oynayabilirsiniz..
  • Şu an kullandığımız steam hesabını yurt dışına taşınma gibi bir durum söz konusu oldugunda da o hesabı ve oyunları sorunsuz kullanabiliyormuyuz? Bu konu benim kafamı karıştırıyor devamlı
  • quote:

Bişi olmaz hocam rahatlıkta alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

quote:

Bişi olmaz hocam rahatlıkta alabilirsiniz.

dostum o mesajdan sonra dayanamayıp hemen aldım, mesajın için teşekkürler yine de
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.