Şimdi Ara

Steam'de Oyun Ekleme Durum Biraz Karışık!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler DC Universe diye bir oyun var bilir misiniz bilmiyorum. Bu oyun önceden Sony'nin di sonra Prosbeiden.sat'a falan devredildi gibi bi şeyler oldu oyun üyelikleri aktarıldı olan bazı üyeliklere oldu. Herneyse şimdi ben bu en son versiyonunu indirmiştim ve bu gün Steam'de gördüm achievements falan var. Ayrıca oyun içerisindeki SC denilen gerçek parayla alınabilen para birimini almakta Steam üzerinden benim için daha kolay olur ve sormak istediğim şimdi ben bu 20 gblık oyunu Steam'e kendi oyunuymuş gibi nasıl atabilirim zaten Steam'de var ama tekrar indirme açılıyor Steam dışı eklemiştim yani Steam içi eklemek istiyorum 20gb tekrar indirmeden.

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• Konuyu kirletmek istemiyorum ama bilen birileri varsa yardım edebilir mi?
  • zHellBoyz kullanıcısına yanıt
    steamde kütüphaneyi acinca sol altta oyun ekle secenegı var ordan kısayol ekleden dener misin
  • Baraqyal B kullanıcısına yanıt
    Onu yaptım çevrim dışı ekliyor yani Steam dışı kaynak olarak
  • İlk önce steamden indirmeyi başlat. Steamin klasöründe oyunun dosyaları oluşacak. Sonra steami kapat. Steamden indirilen oyunu silip yerine aynı klasör ismiyle kendi oyununu koy. Steami aç bi dosya oyunu indirmeye devam et. Eğer dosya taraması yapar ya da oyunun boyutu gözle görülür şekilde düşerse olmuştur. Olmasına garanti vermiyorum sadece bir fikir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçeneklerde yedekle-geri yükle tarzı bir şeyler olması lazım steam'i biraz kurcalayıp dener misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zHellBoyz

Beyler DC Universe diye bir oyun var bilir misiniz bilmiyorum. Bu oyun önceden Sony'nin di sonra Prosbeiden.sat'a falan devredildi gibi bi şeyler oldu oyun üyelikleri aktarıldı olan bazı üyeliklere oldu. Herneyse şimdi ben bu en son versiyonunu indirmiştim ve bu gün Steam'de gördüm achievements falan var. Ayrıca oyun içerisindeki SC denilen gerçek parayla alınabilen para birimini almakta Steam üzerinden benim için daha kolay olur ve sormak istediğim şimdi ben bu 20 gblık oyunu Steam'e kendi oyunuymuş gibi nasıl atabilirim zaten Steam'de var ama tekrar indirme açılıyor Steam dışı eklemiştim yani Steam içi eklemek istiyorum 20gb tekrar indirmeden.

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

AloneKeybi'nin dediklerini aynen yap. Oyun yüklü görünüyorsa steami yeniden başlat ve oyuna sağ tıkla (Kütüphanede yüklü duruyorsa)
    Sonra özellikler de
    Yerel dosyalar de
    Oyunun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula yı seç ve biraz bekle..
    Tamamdır. Büyük ihtimal oldu, iyi oyunlar

• Yaptım klasörün içindekileri sildim ve yüklü oyunu kopyaladım daha sonra steami açıp indirme başlayınca onu durdurdum sonra önbelleğin bütünlüğünü doğrula yaptım doğrulama tamam dedi ama indirmeye devam etti işe yaramadı :( 20 gb olmasa indiririm hani bidaha ama 20 gb çok fazla
  • quote:

Yaptım klasörün içindekileri sildim ve yüklü oyunu kopyaladım daha sonra steami açıp indirme başlayınca onu durdurdum sonra önbelleğin bütünlüğünü doğrula yaptım doğrulama tamam dedi ama indirmeye devam etti işe yaramadı :( 20 gb olmasa indiririm hani bidaha ama 20 gb çok fazla

O zaman yapılacak iki şey kalıyor:
    Adil kota dolduğu an yardırmak..
    Olmadı ayın 24-25 ini beklemek öyle yardırmak
  • Fuusrodah kullanıcısına yanıt
    Steam ekibine ticket falan atsak yardımcı olurlar mı ki?
  • quote:

Steam ekibine ticket falan atsak yardımcı olurlar mı ki?

Ya durum biraz (sözüm meclisten dışarı) saçma olduğundan cevap alacağını sanmıyorum Bende steam uyumsuz setup'ı var ben başarım için bu oyunu steam uyumluymuşcasına steamde oynamak istiyorum vs vs.. Hobaa.. Olmaz yani
    Ay sonu Daylight ve GTAV çıkacak biz ne yapalım kardeş GTA en az 50 Daylight ise en az 10-15 gb vardır..

Özetle bu oyuna (DC Universe) değer diyorsan indir ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuusrodah -- 3 Ocak 2015; 20:10:41 >
  • Oyunun klasörünü at common a steam i aç yükleye bas dosyaları bulup oyunu hazır hale getiriyor.
  • Burn~ kullanıcısına yanıt
    Denedim oluyor gibiydi oyun dosyaları aranıyor falan dedi ama sonra tekrar normal indirmeye geçti
  • quote:

Denedim oluyor gibiydi oyun dosyaları aranıyor falan dedi ama sonra tekrar normal indirmeye geçti

normal indirmeye geçtiğinde boyutu aynı mıydı bazı dosyaları değiştiriyordur belki de?
  • Burn~ kullanıcısına yanıt
    Sonradan oldu 45 dk bekledim 1.5 gb falan yükledi sonra steami kapadım açtım bi 15 dk daha bekledim 19 gb yüklendi olarak gözüktü şu an yüklü oyun herkes sağolsun teşekkürler. Bu arada bu Gunz 2 : The Second Duel de her ülke kendi serverına giriyor gibi bi şeyler var bölgeler var Türkiye'yi asyaya atmış adam yok zaten Türkiye'den israil falan var onlarda boş Avrupa'ya nasıl geçebiliriz bilen varsa yazarsa sevinirim yoksa konu açıcam yine
  • quote:

Sonradan oldu 45 dk bekledim 1.5 gb falan yükledi sonra steami kapadım açtım bi 15 dk daha bekledim 19 gb yüklendi olarak gözüktü şu an yüklü oyun herkes sağolsun teşekkürler. Bu arada bu Gunz 2 : The Second Duel de her ülke kendi serverına giriyor gibi bi şeyler var bölgeler var Türkiye'yi asyaya atmış adam yok zaten Türkiye'den israil falan var onlarda boş Avrupa'ya nasıl geçebiliriz bilen varsa yazarsa sevinirim yoksa konu açıcam yine

O konu hakkında bilgim yok iyi oyunlar.
  • Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.